הישגים בינלאומיים בדגם אופטימיסט

1995
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
המרכז לחינוך ימי תל אביב
רייבמן ליאת
הולנד
אליפות אירופה
3
שדות ים ימיה
יוסף יוגב
הולנד
אליפות אירופה
2000
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
8
הפועל תל אביב מועדון ימי
בוצר נועה
ריבה דה גרדה -גרמניה
נשים
אליפות אירופה
יולי
2001
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
38
שייט חיפה
אשל בן
ספרד
גברים
אליפות אירופה
אוגוסט
2002
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
5
שייט חיפה
ברוקמן עמית
פורטוגל
אליפות אירופה
יולי
8
שייט חיפה
עבאדי גיא
פורטוגל
אליפות אירופה
יולי
2003
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
102
הפועל מכמורת
כנרתי רעי
קרואטיה
גברים
אליפות אירופה
יולי
125
הפועל שדות ים
סנדובסקי רואי
קרואטיה
גברים
אליפות אירופה
יולי
50
שייט חיפה
אפל משה
קרואטיה
גברים
אליפות אירופה
יולי
88
שדות ים ימיה
שלה שביט
קרואטיה
גברים
אליפות אירופה
יולי
9
שייט חיפה
עבאדי גיא
קרואטיה
גברים
אליפות אירופה
יולי
54
שייט חיפה
בוריסוב מאיה
קרואטיה
נשים
אליפות אירופה
יולי
75
שדות ים ימיה
גור דנה
קרואטיה
נשים
אליפות אירופה
יולי
88
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
ארנון נועה
קרואטיה
נשים
אליפות אירופה
יולי
2004
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
57
שדות ים ימיה
גור דנה
שבדיה
נוער בנות
אליפות אירופה
אוגוסט
81
הפועל מרכז שייט תל אביב
כהן גיל
שבדיה
נוער בנות
אליפות אירופה
אוגוסט
82
הפועל שדות ים
גבע טל
שבדיה
נוער בנות
אליפות אירופה
אוגוסט
109
הפועל עמק חפר
לביא ליאור
שבדיה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
114
שייט חיפה
גוב נמרוד
שבדיה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
125
שייט חיפה
משיח אמיר
שבדיה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
143
אילת מרכז ימי
כהן ליאור
שבדיה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
146
בני הרצליה
חזן גדי
שבדיה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
2005
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
45
הפועל מרכז שייט תל אביב
כהן גיל
פולין
קדטיות
אליפות אירופה
יולי
76
הפועל נהריה
טריפמן ענבר
פולין
קדטיות
אליפות אירופה
יולי
88
שייט חיפה
שני תו
פולין
קדטיות
אליפות אירופה
יולי
109
הפועל תל אביב מועדון ימי
סויסה אוהד
פולין
קדטים
אליפות אירופה
יולי
77
אילת מרכז ימי
לוי יאיר
פולין
קדטים
אליפות אירופה
יולי
82
שייט חיפה
משיח אמיר
פולין
קדטים
אליפות אירופה
יולי
2006
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
20
שדות ים ימיה
יעקב אורן
הולנד
קדטיות
אליפות אירופה
יולי
51
הפועל שדות ים
וגמן שיר
הולנד
קדטיות
אליפות אירופה
יולי
9
הפועל מרכז שייט תל אביב
כהן גיל
הולנד
קדטיות
אליפות אירופה
יולי
113
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
מנדל טל
הולנד
קדטים
אליפות אירופה
יולי
52
הפועל נהריה
קלמר נעם
הולנד
קדטים
אליפות אירופה
יולי
67
מכבי זבולון אשדוד
פולקה ניר
הולנד
קדטים
אליפות אירופה
יולי
87
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
אייזן יוסי
הולנד
קדטים
אליפות אירופה
יולי
2007
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
209
הפועל נהריה
לבנוני ענת
איטליה
קדטיות
אליפות עולם
אוגוסט
227
אילת מרכז ימי
חכם אילת
איטליה
קדטיות
אליפות עולם
אוגוסט
49
בני הרצליה
אוטונזוסר שחר
יוון
קדטיות
אליפות אירופה
יולי
56
מכבי זבולון אשדוד
טורטן שרון
יוון
קדטיות
אליפות אירופה
יולי
64
שדות ים ימיה
יעקב אורן
יוון
קדטיות
אליפות אירופה
יולי
131
שייט חיפה
שהינו ליאור
איטליה
קדטים
אליפות עולם
אוגוסט
134
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
ברזלי יאן
יוון
קדטים
אליפות אירופה
יולי
151
בני הרצליה
שורץ יובל
איטליה
קדטים
אליפות עולם
אוגוסט
168
שייט חיפה
סלומון ברק
איטליה
קדטים
אליפות עולם
אוגוסט
67
אילת מרכז ימי
לוי יואב
יוון
קדטים
אליפות אירופה
יולי
79
מכבי זבולון אשדוד
פולקה ניר
יוון
קדטים
אליפות אירופה
יולי
97
בני הרצליה
רוזן בר
יוון
קדטים
אליפות אירופה
יולי
2008
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
30
שדות ים ימיה
יעקב אורן
איטליה
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
39
הפועל ת"א נשים 2
טאובר לליב
איטליה
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
40
הפועל נהריה
לבנוני ענת
איטליה
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
104
שייט חיפה
סלומון ברק
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
106
בני הרצליה
עידן איתי
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
63
הפועל תל אביב מועדון ימי
כהן גל
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
67
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
ברזלי יאן
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
2009
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
27
אילת מרכז ימי
חכם אלמוג
איסטנבול -תורכיה
קדטיות
שבוע איסטנבול
יוני
27
הפועל ת"א נשים 2
טאובר לליב
סלובניה
קדטיות
אליפות אירופה
יולי
42
הפועל מרכז שייט תל אביב
בר-עם נויה
איסטנבול -תורכיה
קדטיות
שבוע איסטנבול
יוני
47
הפועל מרכז שייט תל אביב
ליואי גאיה
איסטנבול -תורכיה
קדטיות
שבוע איסטנבול
יוני
64
שדות ים ימיה
זמט צוף
סלובניה
קדטיות
אליפות אירופה
יולי
85
אילת מרכז ימי
יהלום יסמין
סלובניה
קדטיות
אליפות אירופה
יולי
121
שייט חיפה
רוזנבלט רואי
סלובניה
קדטים
אליפות אירופה
יולי
13
הפועל תל אביב מועדון ימי
כהן גל
סלובניה
קדטים
אליפות אירופה
יולי
18
שדות ים ימיה
סברנסקי עומר
איסטנבול -תורכיה
קדטים
שבוע איסטנבול
יוני
24
שייט חיפה
צחר עומר
איסטנבול -תורכיה
קדטים
שבוע איסטנבול
יוני
46
שדות ים ימיה
סניפר ניצן
סלובניה
קדטים
אליפות אירופה
יולי
53
מכבי זבולון אשדוד
פרץ יהונתן
איסטנבול -תורכיה
קדטים
שבוע איסטנבול
יוני
96
הפועל מרכז שייט תל אביב
פרחי גיא
סלובניה
קדטים
אליפות אירופה
יולי
2010
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
61
שייט חיפה
מישור נועה
פולין
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
63
אילת מרכז ימי
יהלום יסמין
פולין
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
79
שדות ים ימיה
דנדקר עתליה
פולין
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
111
אילת מרכז ימי
בן נתן תומר
פולין
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
54
מכבי זבולון אשדוד
פרץ יהונתן
פולין
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
76
הפועל שדות ים
גלנץ שגיא
פולין
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
87
שדות ים ימיה
גוברין נתנאל
פולין
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
2011
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
4
הפועל נהריה
בלוך ניצן
תורכיה
שבוע איסטנבול
יוני
4
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
יצחק הראל
תורכיה
שבוע איסטנבול
יוני
4
הפועל עמק חפר
גודרנה קלי
תורכיה
שבוע איסטנבול
יוני
4
שייט חיפה
גרוס נטע
תורכיה
שבוע איסטנבול
יוני
4
שייט חיפה
למפרכט איתי
תורכיה
שבוע איסטנבול
יוני
30
הפועל מרכז שייט תל אביב
ולך יהל
פורטוגל
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
78
הפועל מרכז שייט תל אביב
ליואי גאיה
פורטוגל
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
82
הפועל מרכז שייט תל אביב
פינגולד טל
פורטוגל
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
115
שייט חיפה
סלע עמרי
פורטוגל
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
124
שייט חיפה
ביליק עידו
פורטוגל
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
50
הפועל שדות ים
חסון ניתאי
פורטוגל
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
75
שדות ים ימיה
עבו מאור
פורטוגל
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
2012
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
10
שייט חיפה
רוזנבלט רואי
יוון
נוער
אליפות בינלאומית
יולי
12
הפועל תל אביב מועדון ימי
סגל מיה
יוון
נוער
אליפות בינלאומית
יולי
12
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
כהן ענבר
יוון
נוער
אליפות בינלאומית
יולי
17
הפועל מכמורת
דינטי ניתאי
יוון
נוער
אליפות בינלאומית
יולי
4
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
יצחק הראל
יוון
נוער
אליפות בינלאומית
יולי
7
שדות ים ימיה
רוז יואב
יוון
נוער
אליפות בינלאומית
יולי
8
שייט חיפה
ביליק עידו
יוון
נוער
אליפות בינלאומית
יולי
32
הפועל מרכז שייט תל אביב
ולך יהל
איטליה
נערות
אליפות אירופה
יולי
81
הפועל עמק חפר
גודרנה קלי
איטליה
נערות
אליפות אירופה
יולי
86
שייט חיפה
דץ דניאל
איטליה
נערות
אליפות אירופה
יולי
2
שדות ים ימיה
עבו מאור
איטליה
נערים
אליפות אירופה
יולי
31
שייט חיפה
סלע עמרי
איטליה
נערים
אליפות אירופה
יולי
7
הפועל שדות ים
חסון ניתאי
איטליה
נערים
אליפות אירופה
יולי
90
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
פלנסיה עדן
איטליה
נערים
אליפות אירופה
יולי
2013
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
102
שייט חיפה
סלע עמרי
ריבה דה גרדה -איטליה
נוער
אליפות עולם
יולי
156
שדות ים ימיה
רוז יואב
ריבה דה גרדה -איטליה
נוער
אליפות עולם
יולי
191
הפועל עמק חפר
קלדרון ירדן
ריבה דה גרדה -איטליה
נוער
אליפות עולם
יולי
214
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
פלנסיה עדן
ריבה דה גרדה -איטליה
נוער
אליפות עולם
יולי
22
שדות ים ימיה
עבו מאור
ריבה דה גרדה -איטליה
נוער
אליפות עולם
יולי
28
שייט חיפה
אברך גילי
הונגריה
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
68
שייט חיפה
רוזנבלט רז
הונגריה
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
80
שדות ים ימיה
סניפר מיה
הונגריה
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
10
שייט חיפה
ביליק עידו
הונגריה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
76
מכבי זבולון אשדוד
פירוז עומרי
הונגריה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
85
שייט חיפה
זהבי עמית
הונגריה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
93
שייט חיפה
שלגי אופק
הונגריה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
2014
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
18
מכבי זבולון אשדוד
פירוז עומרי
פולין
גביע אנרגה
יוני
25
שדות ים ימיה
סניפר מיה
פולין
גביע אנרגה
יוני
33
הפועל שדות ים
שדה טל
פולין
גביע אנרגה
יוני
35
שדות ים ימיה
קורן לינוי
פולין
גביע אנרגה
יוני
37
הפועל שדות ים
ברוך יולי
פולין
גביע אנרגה
יוני
63
הפועל שדות ים
ביליה עמית
פולין
גביע אנרגה
יוני
65
שייט חיפה
ראודניץ יונתן
פולין
גביע אנרגה
יוני
11
שייט חיפה
אברך גילי
תורכיה
נוער בנות
שבוע אופטימיסט
יולי
12
שייט חיפה
גבירצמן אלה
תורכיה
נוער בנות
שבוע אופטימיסט
יולי
3
הפועל שדות ים
ביליה עומר
תורכיה
נוער בנות
שבוע אופטימיסט
יולי
48
הפועל שדות ים
ברוך יולי
אירלנד
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
58
שדות ים ימיה
קורן לינוי
אירלנד
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
91
שדות ים ימיה
סניפר מיה
אירלנד
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
104
שייט חיפה
ראודניץ יונתן
אירלנד
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
111
הפועל שדות ים
שדה טל
אירלנד
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
21
שייט חיפה
רוזן אביב
תורכיה
נוער בנים
שבוע אופטימיסט
יולי
24
אילת מרכז ימי
בן נתן יועד
תורכיה
נוער בנים
שבוע אופטימיסט
יולי
27
בני הרצליה
אזולאי בנימין איתי
תורכיה
נוער בנים
שבוע אופטימיסט
יולי
39
הפועל שדות ים
צור גיא
תורכיה
נוער בנים
שבוע אופטימיסט
יולי
60
מכבי זבולון אשדוד
פירוז עומרי
אירלנד
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
68
הפועל שדות ים
ביליה עמית
אירלנד
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
2015
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
39
שדות ים ימיה
קורן לינוי
פולין
נוער בנות
אליפות עולם
ספטמבר
62
הפועל שדות ים
שן טל רותם
בריטניה
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
75
שדות ים ימיה
קקון שי
בריטניה
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
88
שדות ים ימיה
שטייגמן יעל
בריטניה
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
94
הפועל שדות ים
צוקרמן גל
בריטניה
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
101
הפועל שדות ים
צור גיא
בריטניה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
106
שדות ים ימיה
סהר גיל
בריטניה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
140
שדות ים ימיה
סמל אייל
בריטניה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
163
הפועל שדות ים
שדה טל
פולין
נוער בנים
אליפות עולם
ספטמבר
169
שייט חיפה
ראודניץ יונתן
פולין
נוער בנים
אליפות עולם
ספטמבר
67
הפועל שדות ים
ביליה עמית
פולין
נוער בנים
אליפות עולם
ספטמבר
72
שייט חיפה
רוזן אביב
פולין
נוער בנים
אליפות עולם
ספטמבר
89
מכבי זבולון אשדוד
פירוז עומרי
בריטניה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי

2016
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
 8 הפועל שדות ים אלקלעי יוגב יוון שבוע אלקסנדרופוליס  יולי
10 אילת מרכז ימי זריהן ניתאי יוון שבוע אלקסנדרופוליס יולי
4 הפועל שדות ים חן אמיתי יוון אלקסנדרופוליס יולי
6 הפועל נהריה כפיר יואב יוון אלקסנדרופוליס  יולי
4 הפועל שדות ים שדה טל איטליה נוער בנים אליפות אירופה  יולי