הישגים בינלאומיים בדגם ביק 6.8

2010
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
12
אילת מרכז ימי
טיבי שחר
צרפת
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
3
אילת מרכז ימי
הלר הדר
צרפת
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
4
אילת מרכז ימי
בן חיון זהר
צרפת
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
12
שדות ים ימיה
פז יעל
צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
13
אילת מרכז ימי
אזולאי דביר
צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
17
אילת מרכז ימי
קריספין רזיאל
צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
2
אילת מרכז ימי
בלום תומר
צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
24
הפועל מכמורת
צור גוני
צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
2011
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
10
אילת מרכז ימי
רביצקי שובל
סרדיניה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
6
אילת מרכז ימי
זיידנברג שי
סרדיניה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
10
אילת מרכז ימי
מרקמן ריף
סרדיניה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
4
שדות ים ימיה
עומר יואב
סרדיניה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
6
אילת מרכז ימי
אלימלך אופק
סרדיניה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
2012
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
15
אילת מרכז ימי
מלי פז
הולנד
נערות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
19
הפועל נהריה
רומי גאיה
הולנד
נערות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
3
אילת מרכז ימי
מוריס מאיה
ספרד
נערות
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
5
אילת מרכז ימי
מוריס מאיה
הולנד
נערות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
6
בני הרצליה
דונבל לרה
הולנד
נערות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
7
אילת מרכז ימי
דריהן נוי
ספרד
נערות
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
8
אילת מרכז ימי
דריהן נוי
הולנד
נערות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
8
אילת מרכז ימי
מלי פז
ספרד
נערות
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
17
הפועל שדות ים
כהן יואב
הולנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
2
הפועל שדות ים
כהן יואב
ספרד
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
20
בני הרצליה
צחר יונתן
הולנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
23
הפועל שדות ים
ארנון דן
הולנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
24
אילת מרכז ימי
גויטע עמית
ספרד
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
28
הפועל תל אביב מועדון ימי
מנוח דור
הולנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
28
הפועל שדות ים
ארנון דן
ספרד
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
34
אילת מרכז ימי
אזולאי כפיר
הולנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
50
אילת מרכז ימי
גויטע עמית
הולנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
2013
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
אילת מרכז ימי
ספיצקוב קטי
אילת -ישראל
נוער בנות
אליפות אירופה ביק
נובמבר
14
הפועל נהריה
רומי גאיה
אילת -ישראל
נוער בנות
אליפות אירופה ביק
נובמבר
15
בני הרצליה
לוי שיר
סופוט -פולין
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
18
בני הרצליה
קורן נגה
סופוט -פולין
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
2
אילת מרכז ימי
ספיצקוב קטי
סופוט -פולין
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
22
בני הרצליה
לוי שיר
אילת -ישראל
נוער בנות
אליפות אירופה ביק
נובמבר
3
הפועל שדות ים
איסק ירדן
אילת -ישראל
נוער בנות
אליפות אירופה ביק
נובמבר
4
בני הרצליה
קורן נגה
אילת -ישראל
נוער בנות
אליפות אירופה ביק
נובמבר
5
בני הרצליה
בנבנישתי שירה
אילת -ישראל
נוער בנות
אליפות אירופה ביק
נובמבר
7
שייט חיפה
אטיאס נאה
אילת -ישראל
נוער בנות
אליפות אירופה ביק
נובמבר
8
הפועל שדות ים
תור יהל
אילת -ישראל
נוער בנות
אליפות אירופה ביק
נובמבר
9
הפועל שדות ים
איסק ירדן
סופוט -פולין
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
1
הפועל שדות ים
כהן יואב
סופוט -פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
1
הפועל מכמורת
כפרי איתי
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
11
אילת מרכז ימי
גויטע עמית
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
12
הפועל תל אביב מועדון ימי
מנוח דור
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
18
בני הרצליה
סומך עומר
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
20
הפועל שדות ים
מטוסביץ גד
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
21
הפועל מכמורת
פנחסי אסף
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
22
בני הרצליה
ראובני תום
סופוט -פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
22
הפועל עמק חפר
מאור עמית
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
23
הפועל תל אביב מועדון ימי
קמיל ליאור
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
24
אילת מרכז ימי
זיו ים
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
26
אילת מרכז ימי
כהן תומר
סופוט -פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
26
שייט חיפה
פינצי לב יובל
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
27
אילת מרכז ימי
שפיר ריף
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
28
אילת מרכז ימי
כהן דניאל
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
3
בני הרצליה
צחר אדם
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
33
בני הרצליה
שניאור דן
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
34
הפועל שדות ים
נברי בר
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
35
שדות ים ימיה
בניסטי דויד
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
36
הפועל תל אביב מועדון ימי
סטובצקי מתן
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
38
אילת מרכז ימי
בן חיון מוריאל
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
39
אילת מרכז ימי
מזרחי נתנאל
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
4
אילת מרכז ימי
מרקמן עומר
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
40
הפועל שדות ים
גרינוולד יונתן
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
41
הפועל מכמורת
איזנברג עומרי
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
42
הפועל עמק חפר
גרינברג רז
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
45
אילת מרכז ימי
לוי דילן
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
46
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
אלמוג אורי
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
48
שייט חיפה
הראלי רון
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
49
שייט חיפה
קופרברג גיא
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
5
הפועל שדות ים
כהן יואב
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
50
שייט חיפה
ורטהיים ים
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
51
שדות ים ימיה
זיסר תום
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
53
הפועל שדות ים
דסה אלעד חי
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
54
שייט חיפה
רובינשטיין אופיר
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
6
אילת מרכז ימי
גולדברג עומר
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
7
הפועל מכמורת
כפרי איתי
סופוט -פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
7
אילת מרכז ימי
אזולאי כפיר
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
8
הפועל תל אביב מועדון ימי
מנוח דור
סופוט -פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
9
אילת מרכז ימי
גויטע עמית
סופוט -פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
2014
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
12
שייט חיפה
אטיאס נאה
ברסט -צרפת
קדטיות
אליפות עולם לנוער
יולי
2
בני הרצליה
בנבנישתי שירה
ברסט -צרפת
קדטיות
אליפות עולם לנוער
יולי
27
הפועל תל אביב מועדון ימי
תורגמן מור
ברסט -צרפת
קדטיות
אליפות עולם לנוער
יולי
30
הפועל שדות ים
תור יהל
ברסט -צרפת
קדטיות
אליפות עולם לנוער
יולי
8
בני הרצליה
מרפלד נעמה
ברסט -צרפת
קדטיות
אליפות עולם לנוער
יולי
17
הפועל עמק חפר
סיטין גיא
ברסט -צרפת
קדטים
אליפות עולם לנוער
יולי
2
הפועל תל אביב מועדון ימי
קמיל ליאור
ברסט -צרפת
קדטים
אליפות עולם לנוער
יולי
20
הפועל מכמורת
פנחסי אסף
ברסט -צרפת
קדטים
אליפות עולם לנוער
יולי
21
הפועל שדות ים
נברי בר
ברסט -צרפת
קדטים
אליפות עולם לנוער
יולי
23
בני הרצליה
סומך עומר
ברסט -צרפת
קדטים
אליפות עולם לנוער
יולי
24
הפועל שדות ים
מטוסביץ גד
ברסט -צרפת
קדטים
אליפות עולם לנוער
יולי
3
הפועל מכמורת
כפרי איתי
ברסט -צרפת
קדטים
אליפות עולם לנוער
יולי
9
אילת מרכז ימי
כהן דניאל
ברסט -צרפת
קדטים
אליפות עולם לנוער
יולי
2015
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
בני הרצליה
נדלר מאיה
לטביה
נוער בנות
אליפות אירופה
אוגוסט
11
שייט חיפה
הראלי רון
לטביה
נוער בנות
אליפות אירופה
אוגוסט
2
שייט חיפה
גזית נעמה
לטביה
נוער בנות
אליפות אירופה
אוגוסט
4
הפועל נהריה
גבע לינוי
סרדיניה -איטליה
נוער בנות
אליפות עולם
אוקטובר
5
הפועל נהריה
גבע לינוי
לטביה
נוער בנות
אליפות אירופה
אוגוסט
9
הפועל נהריה
רובינשטיין אילת
לטביה
נוער בנות
אליפות אירופה
אוגוסט
12
הפועל שדות ים
צרור אייל
לטביה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
14
הפועל שדות ים
נברי בר
סרדיניה -איטליה
נוער בנים
אליפות עולם
אוקטובר
16
שייט חיפה
ארשקין איליה
לטביה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
19
שייט חיפה
לשד ניר
לטביה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
19
הפועל שדות ים
שגב ליאם
סרדיניה -איטליה
נוער בנים
אליפות עולם
אוקטובר
23
הפועל שדות ים
חבוט יהל
לטביה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
25
הפועל שדות ים
צרור אייל
סרדיניה -איטליה
נוער בנים
אליפות עולם
אוקטובר
27
הפועל שדות ים
גן עמית
לטביה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
28
הפועל שדות ים
הלל רוי
לטביה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
4
בני הרצליה
ורדימון תומר
לטביה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
5
הפועל שדות ים
נברי בר
לטביה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
9
הפועל שדות ים
שגב ליאם
לטביה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט

2016
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
 10 בני הרצליה  בנבנישתי אלה פולין    אליפות אירופה  יולי
10  בני הרצליה  בנבנישתי אלה  איטליה    אליפות עולם ביק   אוקטובר
בני הרצליה  בסיק תשתש דניאל  פולין    אליפות אירופה   יולי
הפועל נהריה  גבע לינוי  איטליה    אליפות עולם ביק   אוקטובר
הפועל נהריה  גבע לינוי  פולין    אליפות אירופה   יולי
הפועל שדות ים  הלל רוי  פולין    אליפות אירופה   יולי
הפועל שדות ים  צרור אייל  פולין    אליפות אירופה  יולי
הפועל שדות ים  צרור אייל  איטליה    אליפות עולם ביק  אוקטובר 
הפועל שדות ים  קנטור שרון  איטליה    אליפות אירופה   יולי
הפועל שדות ים  שגב ליאם  פולין    אליפות אירופה   יולי
הפועל שדות ים  שגב ליאם  איטליה    אליפות עולם ביק   אוקטובר