הישגים בינלאומיים בדגם ביק 7.8

2010
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
אילת מרכז ימי
כהן נעמי
צרפת
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
2
אילת מרכז ימי
עטר יובל
צרפת
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
24
אילת מרכז ימי
ליאני בר
צרפת
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
5
בני הרצליה
גלר נגה
צרפת
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
13
בני הרצליה
רפיח מעיין
צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
24
אילת מרכז ימי
בל באז
צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
39
אילת מרכז ימי
בן חיון חן
צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
52
אילת מרכז ימי
חבנר איילון
צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
8
בני הרצליה
כץ אמרי
צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
2011
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
אילת מרכז ימי
טיבי שחר
סרדיניה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
6
אילת מרכז ימי
הלר הדר
סרדיניה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
7
אילת מרכז ימי
בן חיון זהר
סרדיניה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
3
אילת מרכז ימי
בל באז
סרדיניה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
33
אילת מרכז ימי
נאור ניר
סרדיניה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
5
אילת מרכז ימי
בן חיון חן
סרדיניה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
9
אילת מרכז ימי
חבנר איילון
סרדיניה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
6
שדות ים ימיה
עומר יואב
ארה"ב
15
נערים עד גיל
אליפות עולם לנוער
יולי
2012
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
11
אילת מרכז ימי
רביצקי שובל
הולנד
נערות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
12
אילת מרכז ימי
זיידנברג שי
הולנד
נערות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
2
אילת מרכז ימי
הלר הדר
הולנד
נערות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
2
אילת מרכז ימי
בן חיון זהר
ספרד
נערות
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
23
בני הרצליה
בלנק שי
הולנד
נערות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
34
בני הרצליה
דוידוביץ שרון
הולנד
נערות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
9
אילת מרכז ימי
בן חיון זהר
הולנד
נערות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
12
הפועל מכמורת
כנרתי עתי
הולנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
13
אילת מרכז ימי
בלום תומר
ספרד
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
16
אילת מרכז ימי
מרקמן ריף
הולנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
17
הפועל עמק חפר
צדוק טל
ספרד
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
18
הפועל מכמורת
כנרתי עתי
ספרד
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
19
הפועל שדות ים
פרידמן דן
הולנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
2
אילת מרכז ימי
בלום תומר
הולנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
24
שדות ים ימיה
עומר יואב
הולנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
3
שדות ים ימיה
פז יעל
ספרד
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
48
אילת מרכז ימי
אזולאי דביר
הולנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
5
אילת מרכז ימי
אלימלך אופק
הולנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
6
שדות ים ימיה
עומר יואב
ספרד
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
7
שדות ים ימיה
פז יעל
הולנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
7
אילת מרכז ימי
אלימלך אופק
ספרד
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוקטובר
2013
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
10
אילת מרכז ימי
דריהן נוי
סופוט -פולין
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
13
אילת מרכז ימי
מוריס מאיה
סופוט -פולין
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
13
בני הרצליה
דונבל לרה
אילת -ישראל
נוער בנות
אליפות אירופה ביק
נובמבר
2
אילת מרכז ימי
רביצקי שובל
אילת -ישראל
נוער בנות
אליפות אירופה ביק
נובמבר
23
אילת מרכז ימי
מלי פז
סופוט -פולין
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
3
אילת מרכז ימי
דריהן נוי
אילת -ישראל
נוער בנות
אליפות אירופה ביק
נובמבר
30
הפועל נהריה
רומי גאיה
סופוט -פולין
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
4
אילת מרכז ימי
מוריס מאיה
אילת -ישראל
נוער בנות
אליפות אירופה ביק
נובמבר
5
אילת מרכז ימי
זיידנברג שי
סופוט -פולין
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
5
אילת מרכז ימי
זיידנברג שי
אילת -ישראל
נוער בנות
אליפות אירופה ביק
נובמבר
6
אילת מרכז ימי
מלי פז
אילת -ישראל
נוער בנות
אליפות אירופה ביק
נובמבר
8
אילת מרכז ימי
הגלילי נויה
אילת -ישראל
נוער בנות
אליפות אירופה ביק
נובמבר
9
אילת מרכז ימי
רביצקי שובל
סופוט -פולין
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
9
אילת מרכז ימי
בן חיון זהר
אילת -ישראל
נוער בנות
אליפות אירופה ביק
נובמבר
1
אילת מרכז ימי
אלימלך אופק
סופוט -פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
1
אילת מרכז ימי
אלימלך אופק
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
10
בני הרצליה
צחר יונתן
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
12
בני הרצליה
מינץ סער
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
13
שדות ים ימיה
ברזילי איתי
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
15
הפועל שדות ים
ארנון דן
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
17
הפועל עמק חפר
צדוק טל
סופוט -פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
17
שייט חיפה
לוינזון ירין
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
18
הפועל עמק חפר
צדוק טל
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
22
אילת מרכז ימי
מורדי אורן
סופוט -פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
22
הפועל מכמורת
גליפוליטי איתי
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
24
אילת מרכז ימי
מלכה סתיו
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
25
בני הרצליה
צחר יונתן
סופוט -פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
25
בני הרצליה
ראובני תום
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
26
הפועל תל אביב מועדון ימי
מזרחי טל
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
28
הפועל מכמורת
שפר פז
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
30
בני הרצליה
פרל רם
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
31
הפועל עמק חפר
קניגספלד דן
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
33
שדות ים ימיה
תלמי עומר
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
34
שדות ים ימיה
צרויה דין
סופוט -פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
34
שייט חיפה
מעין אלון
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
35
בני הרצליה
קהאן איתי
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
37
הפועל שדות ים
גולדשטיין עמר
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
38
שדות ים ימיה
המבורגר עמרי
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
39
שדות ים ימיה
חן גיא
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
4
שדות ים ימיה
עומר יואב
סופוט -פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
41
הפועל שדות ים
ארנון דן
סופוט -פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
42
שייט חיפה
כץ ממן מיכאל
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
43
אילת מרכז ימי
מרקמן ריף
סופוט -פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
43
אילת מרכז ימי
אוחיון ארד
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
45
שייט חיפה
לשד אורי
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
45
אילת מרכז ימי
מדלסי אור
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
5
אילת מרכז ימי
הררי דניאל
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
69
הפועל שדות ים
שצקי אסף
סופוט -פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
7
שדות ים ימיה
עומר יואב
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
8
שדות ים ימיה
צרויה דין
אילת -ישראל
נוער בנים
אליפות אירופה ביק
נובמבר
82
שדות ים ימיה
ברזילי איתי
סופוט -פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
2014
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
אילת מרכז ימי
דריהן נוי
איטליה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אפריל
11
אילת מרכז ימי
הגלילי נויה
איטליה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אפריל
13
אילת מרכז ימי
ספיצקוב קטי
איטליה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אפריל
14
הפועל שדות ים
איסק ירדן
ברסט -צרפת
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
15
הפועל נהריה
רומי גאיה
ברסט -צרפת
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
17
בני הרצליה
דונבל לרה
איטליה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אפריל
2
אילת מרכז ימי
רביצקי שובל
איטליה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אפריל
2
אילת מרכז ימי
ספיצקוב קטי
ברסט -צרפת
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
24
בני הרצליה
דונבל לרה
ברסט -צרפת
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
25
אילת מרכז ימי
מלי פז
ברסט -צרפת
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
26
אילת מרכז ימי
מלי פז
איטליה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אפריל
4
אילת מרכז ימי
מוריס מאיה
איטליה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אפריל
4
אילת מרכז ימי
רביצקי שובל
ברסט -צרפת
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
6
אילת מרכז ימי
דריהן נוי
ברסט -צרפת
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
7
אילת מרכז ימי
מוריס מאיה
ברסט -צרפת
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
8
אילת מרכז ימי
דריהן נוי
סין
נוער בנות
אולימפיאדת נוער
אוגוסט
10
שדות ים ימיה
עומר יואב
ברסט -צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
13
בני הרצליה
צחר יונתן
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אפריל
15
אילת מרכז ימי
גויטע עמית
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אפריל
16
אילת מרכז ימי
הררי דניאל
ברסט -צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
18
אילת מרכז ימי
גויטע עמית
ברסט -צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
19
שדות ים ימיה
צרויה דין
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אפריל
19
בני הרצליה
צחר יונתן
ברסט -צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
25
אילת מרכז ימי
אזולאי כפיר
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אפריל
28
בני הרצליה
מינץ סער
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אפריל
29
שדות ים ימיה
ברזילי איתי
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אפריל
3
הפועל שדות ים
כהן יואב
ברסט -צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
32
אילת מרכז ימי
אזולאי כפיר
ברסט -צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
33
אילת מרכז ימי
הררי דניאל
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אפריל
33
בני הרצליה
מינץ סער
ברסט -צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
37
שייט חיפה
לוינזון ירין
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אפריל
42
שדות ים ימיה
ברזילי איתי
ברסט -צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
45
בני הרצליה
ראובני תום
ברסט -צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
46
הפועל שדות ים
כהן יואב
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אפריל
47
הפועל תל אביב מועדון ימי
מנוח דור
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אפריל
5
שדות ים ימיה
עומר יואב
סין
נוער בנים
אולימפיאדת נוער
אוגוסט
63
בני הרצליה
ראובני תום
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אפריל
64
הפועל שדות ים
ארנון דן
ברסט -צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
7
שדות ים ימיה
צרויה דין
ברסט -צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
8
הפועל תל אביב מועדון ימי
מנוח דור
ברסט -צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
2015
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
אילת מרכז ימי
ספיצקוב קטי
סרדיניה -איטליה
נוער בנות
אליפות עולם
אוקטובר
10
בני הרצליה
בנבנישתי שירה
לטביה
נוער בנות
אליפות אירופה
אוגוסט
2
אילת מרכז ימי
ספיצקוב קטי
לטביה
נוער בנות
אליפות אירופה
אוגוסט
21
בני הרצליה
קורן נגה
לטביה
נוער בנות
אליפות אירופה
אוגוסט
22
בני הרצליה
קורן נגה
סרדיניה -איטליה
נוער בנות
אליפות עולם
אוקטובר
4
הפועל שדות ים
איסק ירדן
לטביה
נוער בנות
אליפות אירופה
אוגוסט
7
בני הרצליה
בנבנישתי שירה
סרדיניה -איטליה
נוער בנות
אליפות עולם
אוקטובר
9
הפועל שדות ים
איסק ירדן
סרדיניה -איטליה
נוער בנות
אליפות עולם
אוקטובר
1
הפועל שדות ים
כהן יואב
סרדיניה -איטליה
נוער בנים
אליפות עולם
אוקטובר
11
אילת מרכז ימי
כהן דניאל
לטביה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
13
הפועל שדות ים
כהן יואב
לטביה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
16
הפועל תל אביב מועדון ימי
קמיל ליאור
לטביה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
18
הפועל מכמורת
כפרי איתי
לטביה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
20
הפועל תל אביב מועדון ימי
קמיל ליאור
סרדיניה -איטליה
נוער בנים
אליפות עולם
אוקטובר
25
בני הרצליה
סומך עומר
לטביה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
33
הפועל עמק חפר
סיטין גיא
לטביה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
39
הפועל שדות ים
דסה אלעד חי
סרדיניה -איטליה
נוער בנים
אליפות עולם
אוקטובר
44
הפועל שדות ים
דסה אלעד חי
לטביה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
5
הפועל מכמורת
כפרי איתי
סרדיניה -איטליה
נוער בנים
אליפות עולם
אוקטובר
51
שייט חיפה
גולן עדן
סרדיניה -איטליה
נוער בנים
אליפות עולם
אוקטובר
56
הפועל שדות ים
מטוסביץ גד
לטביה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
65
שייט חיפה
כץ ממן מיכאל
לטביה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
7
אילת מרכז ימי
כהן דניאל
סרדיניה -איטליה
נוער בנים
אליפות עולם
אוקטובר
73
הפועל שדות ים
רוטמן עידו
סרדיניה -איטליה
נוער בנים
אליפות עולם
אוקטובר
78
שדות ים ימיה
זיסר תום
סרדיניה -איטליה
נוער בנים
אליפות עולם
אוקטובר
8
הפועל שדות ים
מטוסביץ גד
סרדיניה -איטליה
נוער בנים
אליפות עולם
אוקטובר

2016
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
 8 שדות ים ימיה אשכנזי מיה איטליה נוער בנות אליפות עולם ביק אוקטובר
9 בני הרצליה בנבנישתי איתי פולין נוער בנים אליפות אירופה  יולי
2 בני הרצליה בנבנישתי שירה פולין נוער בנות אליפות אירופה  יולי
10 בני הרצליה בנבנישתי שירה איטליה נוער בנות אליפות עולם ביק  אוקטובר
4 שייט חיפה גזית נעמה פולין נוער בנות אליפות אירופה  יולי
7 שייט חיפה גזית נעמה איטליה נוער בנות אליפות עולם ביק  אוקטובר
1 מ.השייט מכמורת עמק חפר כפרי איתי פולין נוער בנים אליפות אירופה  אוקטובר
7 מ.השייט מכמורת עמק חפר כפרי איתי איטליה נוער בנים אליפות עולם ביק  יולי
3 הפועל שדות ים מטוסביץ גד פולין נוער בנים אליפות אירופה  יולי
6 הפועל שדות ים נברי בר איטליה נוער בנים אליפות עולם ביק  אוקטובר
6 בני הרצליה נדלר מאיה פולין נוער בנות אליפות אירופה  יולי
9 בני הרצליה נדלר מאיה פולין נוער בנות אליפות עולם ביק  אוקטובר
4 הפועל תל אביב מועדון ימי תורגמן מור איטליה נוער בנות אליפות עולם ביק  אוקטובר