הישגים בינלאומיים בדגם RS:X

2006
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
10
הפועל שדות ים
פרידמן גל
ספרד
גברים
גביע סופיה
אפריל
12
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
אוסטריה
גברים
אליפות עולם
מאי
16
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
ספרד
גברים
גביע סופיה
אפריל
19
אילת מרכז ימי
חבנר אלכס
תורכיה
גברים
אליפות אירופה
יוני
2
הפועל שדות ים
פרידמן גל
פורטוגל
גברים
שבוע בינ"ל
יולי
20
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
תורכיה
גברים
אליפות אירופה
יוני
21
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
ספרד
גברים
גביע סופיה
אפריל
25
אילת מרכז ימי
חבנר אלכס
ספרד
גברים
גביע סופיה
אפריל
28
הפועל שדות ים
פרידמן גל
תורכיה
גברים
אליפות אירופה
יוני
44
שייט חיפה
דגן ארנון
תורכיה
גברים
אליפות אירופה
יוני
45
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
תורכיה
גברים
אליפות אירופה
יוני
9
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
אוסטריה
גברים
אליפות עולם
מאי
4
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
אנגליה
נערות
אליפות עולם לנוער
יולי
4
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
אנגליה
נערים
אליפות עולם לנוער
יולי
10
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
תורכיה
נשים
אליפות אירופה
יוני
10
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
תורכיה
נשים
אליפות אירופה
יוני
14
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
אוסטריה
נשים
אליפות עולם
מאי
16
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
ספרד
נשים
גביע סופיה
אפריל
2
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
פורטוגל
נשים
שבוע בינ"ל
יולי
22
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
ספרד
נשים
גביע סופיה
אפריל
4
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
אוסטריה
נשים
אליפות עולם
מאי
2007
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
11
הפועל שדות ים
פרידמן גל
ארה"ב
אליפות ארה"ב
ינואר
11
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
ארה"ב
אליפות ארה"ב
ינואר
14
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
סין
שבוע אולימפי
אוגוסט
15
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
קפריסין
אליפות אירופה
יוני
16
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
פורטוגל
אליפות עולם
יולי
17
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
ספרד
אליפות הנסיכה סופיה
אפריל
17
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
קפריסין
אליפות אירופה
יוני
17
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
קפריסין
אליפות אירופה
יוני
18
הפועל שדות ים
פרידמן גל
ספרד
אליפות הנסיכה סופיה
אפריל
2
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
הייר -צרפת
שבוע אולימפי צרפת
אפריל
20
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
הייר -צרפת
שבוע אולימפי צרפת
אפריל
24
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
הייר -צרפת
שבוע אולימפי צרפת
אפריל
29
הפועל שדות ים
פרידמן גל
קפריסין
אליפות אירופה
יוני
33
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
פורטוגל
אליפות עולם
יולי
34
הפועל שדות ים
פרידמן גל
פורטוגל
אליפות עולם
יולי
35
אילת מרכז ימי
אבני שיר
קפריסין
אליפות אירופה
יוני
38
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
ספרד
אליפות הנסיכה סופיה
אפריל
4
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
ניו זילנד
אליפות ניוזילנד
פברואר
40
אילת מרכז ימי
אסולין רון
קפריסין
אליפות אירופה
יוני
41
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
הייר -צרפת
שבוע אולימפי צרפת
אפריל
49
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
סין
שבוע אולימפי
אוגוסט
49
זבולון בת ים
חצור עומרי
קפריסין
אליפות אירופה
יוני
6
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
קפריסין
אליפות אירופה
יוני
7
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
ספרד
אליפות הנסיכה סופיה
אפריל
7
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
סין
שבוע אולימפי
אוגוסט
7
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
ניו זילנד
אליפות ניוזילנד
ינואר
8
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
ארה"ב
אליפות ארה"ב
ינואר
8
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
פורטוגל
אליפות עולם
יולי
9
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
ספרד
אליפות הנסיכה סופיה
אפריל
11
אילת מרכז ימי
אבני שיר
קנדה
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
13
הפועל מכמורת
קורזיץ בר
קנדה
נוער בנות
אליפות עולם
19
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
שמעוני ליאור
קנדה
נוער בנות
אליפות עולם
28
הפועל תל אביב מועדון ימי
מעיין ניצן
קנדה
נוער בנות
אליפות עולם
21
הפועל תל אביב מועדון ימי
מחלב לירן
קנדה
נוער בנים
אליפות עולם
25
אילת מרכז ימי
איובי אפיק
קנדה
נוער בנים
אליפות עולם
26
אילת מרכז ימי
איובי שלומי
קנדה
נוער בנים
אליפות עולם
5
אילת מרכז ימי
אסולין רון
קנדה
נוער בנים
אליפות עולם
50
הפועל מרכז שייט תל אביב
יושע ירון
קנדה
נוער בנים
אליפות עולם
2008
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
12
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
ניו זילנד
גברים
אליפות עולם
ינואר
18
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
צרפת
גברים
RS:X
אליפות אירופה
3
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
צ'ינגדאו -סין
גברים
אולימפיאדה
אוגוסט
3
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
ניו זילנד
גברים
אליפות עולם
ינואר
33
זבולון בת ים
חצור עומרי
ניו זילנד
גברים
אליפות עולם
ינואר
8
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
צרפת
גברים
RS:X
אליפות אירופה
9
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
צרפת
גברים
שבוע הייר
אפריל
10
הפועל מכמורת
סגלוביץ נעה
סיציליה -איטליה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
11
אילת מרכז ימי
אבני שיר
סיציליה -איטליה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
16
הפועל מכמורת
קורזיץ בר
סיציליה -איטליה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
2
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
שמעוני ליאור
סיציליה -איטליה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
1
הפועל תל אביב מועדון ימי
מחלב לירן
סיציליה -איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
11
שדות ים ימיה
ארק ירדן
סיציליה -איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
12
שדות ים ימיה
ישובי ניצן
סיציליה -איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
17
שדות ים ימיה
פז רועי
סיציליה -איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
25
אילת מרכז ימי
איובי אפיק
סיציליה -איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
3
אילת מרכז ימי
אסולין רון
סיציליה -איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
10
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
צ'ינגדאו -סין
נשים
אולימפיאדה
אוגוסט
21
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
צרפת
נשים
RS:X
אליפות אירופה
22
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
ניו זילנד
נשים
אליפות עולם
ינואר
26
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
ניו זילנד
נשים
אליפות עולם
ינואר
2009
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
27
אילת מרכז ימי
באדן זק
תל אביב -ישראל
גברים
אליפות אירופה
יוני
1
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
צרפת
גברים
שבוע הייר
אפריל
1
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
תל אביב -ישראל
גברים
אליפות אירופה
יוני
10
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
תל אביב -ישראל
גברים
אליפות אירופה
יוני
13
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
אנגליה
גברים
אליפות עולם
ספטמבר
15
זבולון בת ים
חצור עומרי
תל אביב -ישראל
גברים
אליפות אירופה
יוני
2
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
אנגליה
גברים
אליפות עולם
ספטמבר
20
אילת מרכז ימי
אסולין רון
תל אביב -ישראל
גברים
אליפות אירופה
יוני
26
הפועל תל אביב מועדון ימי
מחלב לירן
צרפת
גברים
שבוע הייר
אפריל
26
הפועל תל אביב מועדון ימי
מחלב לירן
תל אביב -ישראל
גברים
אליפות אירופה
יוני
27
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
צרפת
גברים
שבוע הייר
אפריל
29
אילת מרכז ימי
סופר עומר
תל אביב -ישראל
גברים
אליפות אירופה
יוני
35
אילת מרכז ימי
איובי שלומי
תל אביב -ישראל
גברים
אליפות אירופה
יוני
36
שדות ים ימיה
פז רועי
תל אביב -ישראל
גברים
אליפות אירופה
יוני
37
שדות ים ימיה
ישובי ניצן
תל אביב -ישראל
גברים
אליפות אירופה
יוני
37
זבולון בת ים
חצור עומרי
פלמה דה מיורקה -ספרד
גברים
שבוע פלמה
אפריל
38
הפועל תל אביב מועדון ימי
דוידוביץ דן
תל אביב -ישראל
גברים
אליפות אירופה
יוני
46
שדות ים ימיה
דהן ניצן
תל אביב -ישראל
גברים
אליפות אירופה
יוני
5
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
פלמה דה מיורקה -ספרד
גברים
שבוע פלמה
אפריל
61
הפועל תל אביב מועדון ימי
מחלב לירן
פלמה דה מיורקה -ספרד
גברים
שבוע פלמה
אפריל
9
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
ארה"ב
גברים
שיוט מיאמי
ינואר
9
שייט חיפה
משיח אמיר
פלמה דה מיורקה -ספרד
גברים
שבוע פלמה
אפריל
11
בנות שדות ים
דניאל יעל
תורכיה
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
12
הפועל תל אביב מועדון ימי
הלוי אופיר
תורכיה
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
15
הפועל מרכז שייט תל אביב
מרקוס מאי
תורכיה
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
21
הפועל ת"א מ. י. – נשים
שחר עומר
תורכיה
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
23
הפועל ת"א מ. י. – נשים
בוזגלו נעה
תורכיה
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
3
אילת מרכז ימי
אבני שיר
יוון
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
מאי
5
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
שמעוני ליאור
יוון
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
מאי
7
הפועל ת"א מ. י. – נשים
שחר עומר
ברזיל
נוער בנות
ISAF
אליפות עולם
יולי
7
הפועל תל אביב מועדון ימי
מעיין ניצן
יוון
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
מאי
15
אילת מרכז ימי
סופר עומר
תורכיה
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
17
הפועל תל אביב מועדון ימי
דוידוביץ דן
תורכיה
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
2
אילת מרכז ימי
אסולין רון
תורכיה
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
24
אילת מרכז ימי
באדן זק
תורכיה
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
5
אילת מרכז ימי
אסולין רון
ברזיל
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם
יולי
5
הפועל תל אביב מועדון ימי
מחלב לירן
תאילנד
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
ינואר
16
הפועל תל אביב מועדון ימי
הלוי אופיר
תל אביב -ישראל
נשים
אליפות אירופה
יוני
18
אילת מרכז ימי
אבני שיר
תל אביב -ישראל
נשים
אליפות אירופה
יוני
18
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
אנגליה
נשים
אליפות עולם
ספטמבר
20
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
שמעוני ליאור
תל אביב -ישראל
נשים
אליפות אירופה
יוני
22
הפועל ת"א מ. י. – נשים
שחר עומר
תל אביב -ישראל
נשים
אליפות אירופה
יוני
23
בנות שדות ים
דניאל יעל
תל אביב -ישראל
נשים
אליפות אירופה
יוני
24
הפועל תל אביב מועדון ימי
מעיין ניצן
תל אביב -ישראל
נשים
אליפות אירופה
יוני
27
הפועל מרכז שייט תל אביב
מרקוס מאי
תל אביב -ישראל
נשים
אליפות אירופה
יוני
29
אילת מרכז ימי
ביאל גפן
תל אביב -ישראל
נשים
אליפות אירופה
יוני
30
הפועל ת"א מ. י. – נשים
בוזגלו נעה
תל אביב -ישראל
נשים
אליפות אירופה
יוני
7
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
תל אביב -ישראל
נשים
אליפות אירופה
יוני
8
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
2010
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
פולין
גברים
אליפות אירופה
יולי
10
אילת מרכז ימי
איובי שלומי
הייר -צרפת
גברים
שבוע הייר
אפריל
10
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
פולין
גברים
אליפות אירופה
יולי
17
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
דנמרק
גברים
אליפות עולם
ספטמבר
18
אילת מרכז ימי
איובי שלומי
פולין
גברים
אליפות אירופה
יולי
18
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
אנגליה
גברים
שיוט לזהב – סקנדיה
אוגוסט
20
הפועל תל אביב מועדון ימי
מחלב לירן
פולין
גברים
אליפות אירופה
יולי
21
הפועל תל אביב מועדון ימי
דוידוביץ דן
ארה"ב
גברים
תחרות רולקס
ינואר
21
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
הולנד
גברים
שבוע הולנד
מאי
27
הפועל תל אביב מועדון ימי
מחלב לירן
הייר -צרפת
גברים
שבוע הייר
אפריל
29
אילת מרכז ימי
אסולין רון
פולין
גברים
אליפות אירופה
יולי
3
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
הולנד
גברים
שבוע הולנד
מאי
3
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
דנמרק
גברים
אליפות עולם
ספטמבר
36
אילת מרכז ימי
איובי שלומי
הולנד
גברים
שבוע הולנד
מאי
37
אילת מרכז ימי
אסולין רון
הייר -צרפת
גברים
שבוע הייר
אפריל
4
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
ספרד
גברים
הנסיכה סופיה
מרץ
49
אילת מרכז ימי
איובי שלומי
דנמרק
גברים
אליפות עולם
ספטמבר
5
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
ארה"ב
גברים
תחרות רולקס
ינואר
51
הפועל תל אביב מועדון ימי
מחלב לירן
דנמרק
גברים
אליפות עולם
ספטמבר
52
אילת מרכז ימי
אסולין רון
הולנד
גברים
שבוע הולנד
מאי
53
אילת מרכז ימי
איובי אפיק
פולין
גברים
אליפות אירופה
יולי
6
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
הייר -צרפת
גברים
שבוע הייר
אפריל
7
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
ספרד
גברים
הנסיכה סופיה
מרץ
71
אילת מרכז ימי
אסולין רון
דנמרק
גברים
אליפות עולם
ספטמבר
82
הפועל תל אביב מועדון ימי
מחלב לירן
הולנד
גברים
שבוע הולנד
מאי
9
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
הייר -צרפת
גברים
שבוע הייר
אפריל
9
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
אנגליה
גברים
שיוט לזהב – סקנדיה
אוגוסט
1
הפועל תל אביב מועדון ימי
הלוי אופיר
פולין
נוער בנות
אליפות אירוה לנוער
יולי
15
הפועל מרכז שייט תל אביב
מרקוס מאי
פולין
נוער בנות
אליפות אירוה לנוער
יולי
3
בני הרצליה
קישון לורה
פולין
נוער בנות
אליפות אירוה לנוער
יולי
3
הפועל תל אביב מועדון ימי
הלוי אופיר
תורכיה
נוער בנות
ISAF
אליפות נוער
יולי
2
אילת מרכז ימי
סופר עומר
פולין
נוער בנים
אליפות אירוה לנוער
יולי
3
הפועל עמק חפר
גלילי אמיר
פולין
נוער בנים
אליפות אירוה לנוער
יולי
32
אילת מרכז ימי
סגל ראיין
פולין
נוער בנים
אליפות אירוה לנוער
יולי
5
אילת מרכז ימי
סופר עומר
תורכיה
נוער בנים
ISAF
אליפות נוער
יולי
6
הפועל תל אביב מועדון ימי
דוידוביץ דן
פולין
נוער בנים
אליפות אירוה לנוער
יולי
10
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
ארה"ב
נשים
תחרות רולקס
ינואר
10
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
ספרד
נשים
הנסיכה סופיה
מרץ
14
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
הולנד
נשים
שבוע הולנד
מאי
16
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
פולין
נשים
אליפות אירופה
יולי
18
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
אנגליה
נשים
שיוט לזהב – סקנדיה
אוגוסט
20
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
פולין
נשים
אליפות אירופה
יולי
22
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
הייר -צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
24
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
שמעוני ליאור
פולין
נשים
אליפות אירופה
יולי
27
אילת מרכז ימי
אבני שיר
הייר -צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
29
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
דנמרק
נשים
אליפות עולם
ספטמבר
34
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
שמעוני ליאור
הולנד
נשים
שבוע הולנד
מאי
34
הפועל תל אביב מועדון ימי
מעיין ניצן
פולין
נשים
אליפות אירופה
יולי
46
הפועל ת"א מ. י. – נשים
שחר עומר
הולנד
נשים
שבוע הולנד
מאי
47
אילת מרכז ימי
אבני שיר
הולנד
נשים
שבוע הולנד
מאי
48
הפועל תל אביב מועדון ימי
מעיין ניצן
הולנד
נשים
שבוע הולנד
מאי
6
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
דנמרק
נשים
אליפות עולם
ספטמבר
64
הפועל תל אביב מועדון ימי
מעיין ניצן
דנמרק
נשים
אליפות עולם
ספטמבר
9
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
הולנד
נשים
שבוע הולנד
מאי
2011
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
ספרד
גברים
שבוע אולימפי
פברואר
10
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
ארה"ב
גברים
רולקס
ינואר
13
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
צרפת
גברים
שבוע הייר
אפריל
14
אילת מרכז ימי
איובי שלומי
ספרד
גברים
שבוע אולימפי
פברואר
16
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
אנגליה
גברים
תחרות סקנדיה
יוני
17
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
אוסטרליה
גברים
אליפות עולם
דצמבר
3
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
צרפת
גברים
שבוע הייר
אפריל
3
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
אוסטרליה
גברים
אליפות עולם
דצמבר
4
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
ארה"ב
גברים
רולקס
ינואר
4
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
אנגליה
גברים
תחרות סקנדיה
יוני
4
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
בולגריה
גברים
אליפות אירופה
ספטמבר
41
הפועל תל אביב מועדון ימי
מחלב לירן
הולנד
גברים
תחרות לויד
מאי
47
הפועל תל אביב מועדון ימי
מחלב לירן
צרפת
גברים
שבוע הייר
אפריל
55
הפועל תל אביב מועדון ימי
מחלב לירן
בולגריה
גברים
אליפות אירופה
ספטמבר
6
אילת מרכז ימי
אסולין רון
הולנד
גברים
תחרות לויד
מאי
7
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
ספרד
גברים
שבוע פלמה
מרץ
8
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
ספרד
גברים
שבוע פלמה
מרץ
8
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
אנגליה
גברים
תחרות מבחן
אוגוסט
8
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
בולגריה
גברים
אליפות אירופה
ספטמבר
9
אילת מרכז ימי
איובי שלומי
הולנד
גברים
תחרות לויד
מאי
12
אילת מרכז ימי
ליאני בר
בולגריה
נוער בנות
אליפות אירופה
ספטמבר
15
בני הרצליה
הלפט קורל
בולגריה
נוער בנות
אליפות אירופה
ספטמבר
3
אילת מרכז ימי
כהן נעמי
קרואטיה
נוער בנות
ISAF
אליפות נוער
יולי
3
בני הרצליה
קישון לורה
בולגריה
נוער בנות
אליפות אירופה
ספטמבר
7
אילת מרכז ימי
כהן נעמי
בולגריה
נוער בנות
אליפות אירופה
ספטמבר
11
בני הרצליה
רפיח מעיין
בולגריה
נוער בנים
אליפות אירופה
ספטמבר
12
בני הרצליה
כץ אמרי
בולגריה
נוער בנים
אליפות אירופה
ספטמבר
5
אילת מרכז ימי
סופר עומר
קרואטיה
נוער בנים
ISAF
אליפות נוער
יולי
5
הפועל תל אביב מועדון ימי
דוידוביץ דן
בולגריה
נוער בנים
אליפות אירופה
ספטמבר
13
אילת מרכז ימי
כהן נעמי
סרדיניה -איטליה
נערות
אליפות עולם לנוער
דצמבר
5
בני הרצליה
קישון לורה
סרדיניה -איטליה
נערות
אליפות עולם לנוער
דצמבר
8
הפועל ת"א מ. י. – נשים
רוטנברג שני
סרדיניה -איטליה
נערות
אליפות עולם לנוער
דצמבר
13
אילת מרכז ימי
סופר עומר
סרדיניה -איטליה
נערים
אליפות עולם לנוער
דצמבר
26
בני הרצליה
כץ אמרי
סרדיניה -איטליה
נערים
אליפות עולם לנוער
דצמבר
37
בני הרצליה
רפיח מעיין
סרדיניה -איטליה
נערים
אליפות עולם לנוער
דצמבר
7
הפועל תל אביב מועדון ימי
דוידוביץ דן
סרדיניה -איטליה
נערים
אליפות עולם לנוער
דצמבר
1
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
אוסטרליה
נשים
אליפות עולם
דצמבר
10
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
בולגריה
נשים
אליפות אירופה
ספטמבר
12
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
ספרד
נשים
שבוע פלמה
מרץ
17
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
2
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
בולגריה
נשים
אליפות אירופה
ספטמבר
22
אילת מרכז ימי
כהן נעמי
הולנד
נשים
תחרות לויד
מאי
24
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
שמעוני ליאור
הולנד
נשים
תחרות לויד
מאי
25
הפועל תל אביב מועדון ימי
הלוי אופיר
הולנד
נשים
תחרות לויד
מאי
26
הפועל ת"א מ. י. – נשים
שחר עומר
הולנד
נשים
תחרות לויד
מאי
27
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
שמעוני ליאור
בולגריה
נשים
אליפות אירופה
ספטמבר
28
הפועל מרכז שייט תל אביב
מרקוס מאי
הולנד
נשים
תחרות לויד
מאי
3
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
אנגליה
נשים
תחרות סקנדיה
יוני
34
הפועל תל אביב מועדון ימי
הלוי אופיר
בולגריה
נשים
אליפות אירופה
ספטמבר
38
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
שמעוני ליאור
צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
4
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
הולנד
נשים
תחרות לויד
מאי
48
הפועל תל אביב מועדון ימי
הלוי אופיר
צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
50
בני הרצליה
קישון לורה
צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
6
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
אוסטרליה
נשים
אליפות עולם
דצמבר
64
אילת מרכז ימי
כהן נעמי
צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
65
הפועל ת"א מ. י. – נשים
שחר עומר
צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
68
הפועל מרכז שייט תל אביב
מרקוס מאי
צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
7
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
אנגליה
נשים
תחרות מבחן
אוגוסט
1
אילת מרכז ימי
אסולין רון
בולגריה
21
עד גיל
אליפות אירופה
ספטמבר
2012
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
הולנד
גברים
גביע עולם
מאי
10
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
הולנד
גברים
גביע עולם
מאי
14
אילת מרכז ימי
אסולין רון
הולנד
גברים
גביע עולם
מאי
19
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
אנגליה
גברים
אולימפיאדה
אוגוסט
23
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
אנגליה
גברים
שיוט לזהב
יוני
24
אילת מרכז ימי
אסולין רון
ספרד
גברים
אליפות עולם
מרץ
31
הפועל תל אביב מועדון ימי
דוידוביץ דן
פורטוגל
גברים
אליפות אירופה
מרץ
4
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
פורטוגל
גברים
אליפות אירופה
מרץ
4
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
הייר -צרפת
גברים
שבוע אולימפי הייר
אפריל
4
אילת מרכז ימי
סופר עומר
הולנד
גברים
גביע עולם
מאי
48
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
פורטוגל
גברים
אליפות אירופה
מרץ
6
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
ספרד
גברים
אליפות עולם
מרץ
65
הפועל תל אביב מועדון ימי
דוידוביץ דן
ספרד
גברים
אליפות עולם
מרץ
83
אילת מרכז ימי
סופר עומר
ספרד
גברים
אליפות עולם
מרץ
9
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
ספרד
גברים
אליפות עולם
מרץ
1
אילת מרכז ימי
כהן נעמי
תאילנד
נערות
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
10
אילת מרכז ימי
גבעתי עפרי
תאילנד
נערות
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
11
הפועל מרכז שייט תל אביב
יפה כהן עדי
אסטוניה
נערות
אליפות אירופה לנוער
יולי
12
בני הרצליה
גלר נגה
תאילנד
נערות
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
18
הפועל מרכז שייט תל אביב
יפה כהן עדי
תאילנד
נערות
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
2
אילת מרכז ימי
כהן נעמי
אסטוניה
נערות
אליפות אירופה לנוער
יולי
2
אילת מרכז ימי
כהן נעמי
אירלנד
נערות
ISAF
אליפות עולם נוער
יולי
9
אילת מרכז ימי
ליאני בר
אסטוניה
נערות
אליפות אירופה לנוער
יולי
2
אילת מרכז ימי
טיבי שחר
תאילנד
17
נערות עד גיל
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
16
אילת מרכז ימי
בן חיון חן
אסטוניה
נערים
אליפות אירופה לנוער
יולי
19
הפועל מכמורת
צור גוני
תאילנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
21
הפועל עמק חפר
שרביט אופק
תאילנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
25
אילת מרכז ימי
חבנר איילון
תאילנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
31
שדות ים ימיה
רוז איתמר
תאילנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
4
הפועל עמק חפר
גלילי אמיר
אסטוניה
נערים
אליפות אירופה לנוער
יולי
6
בני הרצליה
כץ אמרי
אסטוניה
נערים
אליפות אירופה לנוער
יולי
7
בני הרצליה
כץ אמרי
אירלנד
נערים
ISAF
אליפות עולם נוער
יולי
9
הפועל עמק חפר
גלילי אמיר
תאילנד
נערים
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
2
אילת מרכז ימי
בל באז
תאילנד
17
נערים עד גיל
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
1
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
ספרד
נשים
אליפות עולם
מרץ
17
אילת מרכז ימי
כהן נעמי
פורטוגל
נשים
אליפות אירופה
מרץ
2
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
פורטוגל
נשים
אליפות אירופה
מרץ
3
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
אנגליה
נשים
שיוט לזהב
יוני
31
אילת מרכז ימי
כהן נעמי
הייר -צרפת
נשים
שבוע אולימפי הייר
אפריל
6
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
אנגליה
נשים
אולימפיאדה
אוגוסט
61
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
שמעוני ליאור
ספרד
נשים
אליפות עולם
מרץ
62
הפועל תל אביב מועדון ימי
הלוי אופיר
ספרד
נשים
אליפות עולם
מרץ
8
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
ספרד
נשים
אליפות עולם
מרץ
2013
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
צ'ינגדאו -סין
גברים
ISAF
גביע עולם
אוקטובר
11
אילת מרכז ימי
אסולין רון
פלמה דה מיורקה -ספרד
גברים
אליפות הנסיכה סופיה
אפריל
17
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
הולנד
גברים
תחרות דלתה
מאי
19
אילת מרכז ימי
אסולין רון
ברסט -צרפת
גברים
אליפות אירופה
יולי
2
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
ברסט -צרפת
גברים
אליפות אירופה
יולי
20
אילת מרכז ימי
סופר עומר
פלמה דה מיורקה -ספרד
גברים
אליפות הנסיכה סופיה
אפריל
22
אילת מרכז ימי
אסולין רון
ברזיל
גברים
אליפות עולם
מרץ
26
אילת מרכז ימי
סופר עומר
ברסט -צרפת
גברים
אליפות אירופה
יולי
33
הפועל עמק חפר
גלילי אמיר
ברזיל
גברים
אליפות עולם
מרץ
36
אילת מרכז ימי
סופר עומר
ברזיל
גברים
אליפות עולם
מרץ
6
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
ברזיל
גברים
אליפות עולם
מרץ
7
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
ברזיל
גברים
אליפות עולם
מרץ
8
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
ברסט -צרפת
גברים
אליפות אירופה
יולי
1
אילת מרכז ימי
הלר הדר
ברסט -צרפת
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
2
אילת מרכז ימי
הלר הדר
איטליה
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
20
הפועל מרכז שייט תל אביב
יפה כהן עדי
ברסט -צרפת
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
21
בני הרצליה
גלר נגה
ברסט -צרפת
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
5
אילת מרכז ימי
הלר הדר
קפריסין
נוער בנות
ISAF
אליפות עולם לנוער
יולי
9
הפועל מרכז שייט תל אביב
יפה כהן עדי
איטליה
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
11
בני הרצליה
רפיח מעיין
ברסט -צרפת
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
13
אילת מרכז ימי
בל באז
ברסט -צרפת
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
15
הפועל עמק חפר
שרביט אופק
ברסט -צרפת
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
2
בני הרצליה
רפיח מעיין
איטליה
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
20
הפועל מכמורת
צור גוני
ברסט -צרפת
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
20
הפועל מכמורת
כנרתי עתי
איטליה
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
21
הפועל מכמורת
כנרתי עתי
ברסט -צרפת
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
24
הפועל מכמורת
צור גוני
איטליה
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
3
שדות ים ימיה
פז יעל
ברסט -צרפת
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
5
בני הרצליה
רפיח מעיין
קפריסין
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם לנוער
יולי
8
אילת מרכז ימי
בל באז
איטליה
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
9
שדות ים ימיה
פז יעל
איטליה
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
1
אילת מרכז ימי
טיבי שחר
ברסט -צרפת
17
נערות עד גיל
אליפות אירופה
יולי
1
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
ארה"ב
נשים
גביע עולם רולקס
פברואר
1
הפועל עמק חפר
קורזיץ לי
ברזיל
נשים
אליפות עולם
מרץ
16
אילת מרכז ימי
כהן נעמי
פלמה דה מיורקה -ספרד
נשים
אליפות הנסיכה סופיה
אפריל
2
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
הולנד
נשים
תחרות דלתה
מאי
27
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
ברזיל
נשים
אליפות עולם
מרץ
27
אילת מרכז ימי
כהן נעמי
ברזיל
נשים
אליפות עולם
מרץ
3
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
צ'ינגדאו -סין
נשים
ISAF
גביע עולם
אוקטובר
32
אילת מרכז ימי
טיבי שחר
ברזיל
נשים
אליפות עולם
מרץ
4
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
ברסט -צרפת
נשים
אליפות אירופה
יולי
5
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
פלמה דה מיורקה -ספרד
נשים
אליפות הנסיכה סופיה
אפריל
6
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
ספרד
נשים
ISAF
אליפות עולם
ספטמבר
4
אילת מרכז ימי
טיבי שחר
איטליה
17
עד גיל
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
2014
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
11
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
סנטנדר -ספרד
גברים
ISAF
אליפות עולם
ספטמבר
14
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
ברזיל
גברים
תחרות מבחן אולימפי
אוגוסט
2
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
ארה"ב
גברים
גביע עולם
ינואר
22
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
תורכיה
גברים
אליפות אירופה
יולי
29
הפועל עמק חפר
גלילי אמיר
ספרד
גברים
גביע עולם הנסיכה סופיה
אפריל
46
הפועל עמק חפר
גלילי אמיר
סנטנדר -ספרד
גברים
ISAF
אליפות עולם
ספטמבר
48
הפועל עמק חפר
גלילי אמיר
תורכיה
גברים
אליפות אירופה
יולי
51
הפועל עמק חפר
גלילי אמיר
הייר -צרפת
גברים
גביע עולם הייר
אפריל
71
שדות ים ימיה
עומר יואב
הייר -צרפת
גברים
גביע עולם הייר
אפריל
8
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
תורכיה
גברים
אליפות אירופה
יולי
9
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
ספרד
גברים
גביע עולם הנסיכה סופיה
אפריל
9
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
הייר -צרפת
גברים
גביע עולם הייר
אפריל
1
אילת מרכז ימי
טיבי שחר
תורכיה
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
15
אילת מרכז ימי
טיבי שחר
ארה"ב
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
16
אילת מרכז ימי
הלר הדר
תורכיה
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
18
אילת מרכז ימי
בן חיון זהר
תורכיה
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
22
בני הרצליה
בלנק שי
תורכיה
נוער בנות
אליפות אירופה
יולי
7
אילת מרכז ימי
הלר הדר
פורטוגל
נוער בנות
ISAF
אליפות עולם לנוער
יולי
9
אילת מרכז ימי
הלר הדר
ארה"ב
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
1
שדות ים ימיה
פז יעל
פורטוגל
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם לנוער
יולי
10
שדות ים ימיה
פז יעל
תורכיה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
17
הפועל מכמורת
צור גוני
תורכיה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
22
אילת מרכז ימי
אלימלך אופק
תורכיה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
23
אילת מרכז ימי
אלימלך אופק
ארה"ב
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
3
אילת מרכז ימי
בל באז
תורכיה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
45
אילת מרכז ימי
בלום תומר
תורכיה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
11
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
ברזיל
נשים
תחרות מבחן אולימפי
אוגוסט
14
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
ספרד
נשים
גביע עולם הנסיכה סופיה
אפריל
25
אילת מרכז ימי
הלר הדר
סנטנדר -ספרד
נשים
ISAF
אליפות עולם
ספטמבר
29
בני הרצליה
גלר נגה
תורכיה
נשים
אליפות אירופה
יולי
3
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
סנטנדר -ספרד
נשים
ISAF
אליפות עולם
ספטמבר
36
הפועל מרכז שייט תל אביב
יפה כהן עדי
תורכיה
נשים
אליפות אירופה
יולי
39
אילת מרכז ימי
הלר הדר
הייר -צרפת
נשים
גביע עולם הייר
אפריל
49
אילת מרכז ימי
כהן נעמי
הייר -צרפת
נשים
גביע עולם הייר
אפריל
9
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
תורכיה
נשים
אליפות אירופה
יולי
2
אילת מרכז ימי
דריהן נוי
ארה"ב
קדטיות
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
3
אילת מרכז ימי
רביצקי שובל
ארה"ב
קדטיות
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
4
אילת מרכז ימי
מוריס מאיה
ארה"ב
קדטיות
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
1
שדות ים ימיה
עומר יואב
תורכיה
קדטים
אליפות אירופה
יולי
10
אילת מרכז ימי
גויטע עמית
ארה"ב
קדטים
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
12
בני הרצליה
צחר יונתן
ארה"ב
קדטים
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
14
אילת מרכז ימי
הררי דניאל
ארה"ב
קדטים
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
2
הפועל עמק חפר
צדוק טל
תורכיה
קדטים
אליפות אירופה
יולי
2
שדות ים ימיה
עומר יואב
ארה"ב
קדטים
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
7
שדות ים ימיה
צרויה דין
ארה"ב
קדטים
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
8
הפועל עמק חפר
צדוק טל
ארה"ב
קדטים
אליפות עולם לנוער
אוקטובר
2015
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
11
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
מיאמי -ארה"ב
גברים
גביע עולם
ינואר
12
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
הייר -צרפת
גברים
גביע עולם
אפריל
12
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
ברזיל
גברים
קדם אולימפי
אוגוסט
13
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
איטליה
גברים
אליפות אירופה
יוני
22
הפועל עמק חפר
גלילי אמיר
איטליה
גברים
אליפות אירופה
יוני
28
שדות ים ימיה
עומר יואב
פלמה דה מיורקה -ספרד
גברים
הנסיכה סופיה
אפריל
28
הפועל עמק חפר
גלילי אמיר
הולנד
גברים
אליפות דלתה
מאי
31
שדות ים ימיה
עומר יואב
הולנד
גברים
אליפות דלתה
מאי
46
הפועל עמק חפר
גלילי אמיר
פלמה דה מיורקה -ספרד
גברים
הנסיכה סופיה
אפריל
6
הפועל עמק חפר
משיח נמרוד
איטליה
גברים
אליפות אירופה
יוני
7
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
מיאמי -ארה"ב
גברים
גביע עולם
ינואר
7
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
הייר -צרפת
גברים
גביע עולם
אפריל
8
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
פלמה דה מיורקה -ספרד
גברים
הנסיכה סופיה
אפריל
8
אילת מרכז ימי
צוברי שחר
הולנד
גברים
אליפות דלתה
מאי
1
אילת מרכז ימי
דריהן נוי
פולין
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
10
בני הרצליה
גלר נגה
איטליה
נוער בנות
אליפות אירופה
יוני
11
אילת מרכז ימי
רביצקי שובל
פולין
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
25
בני הרצליה
דונבל לרה
פולין
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
28
אילת מרכז ימי
מלי פז
פולין
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
3
אילת מרכז ימי
הלר הדר
איטליה
נוער בנות
אליפות אירופה
יוני
9
בני הרצליה
בלנק שי
פולין
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
1
שדות ים ימיה
עומר יואב
פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
12
אילת מרכז ימי
הררי דניאל
פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
14
אילת מרכז ימי
הררי דניאל
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה
יוני
15
אילת מרכז ימי
אלימלך אופק
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה
יוני
2
שדות ים ימיה
עומר יואב
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה
יוני
26
הפועל עמק חפר
צדוק טל
פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
53
בני הרצליה
מינץ סער
פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
62
הפועל שדות ים
ארנון דן
פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
7
הפועל עמק חפר
צדוק טל
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה
יוני
8
אילת מרכז ימי
אלימלך אופק
פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
12
אילת מרכז ימי
מלי פז
איטליה
נערות
אליפות אירופה
יוני
13
בני הרצליה
דונבל לרה
איטליה
נערות
אליפות אירופה
יוני
2
בני הרצליה
בלנק שי
איטליה
נערות
אליפות אירופה
יוני
7
אילת מרכז ימי
רביצקי שובל
איטליה
נערות
אליפות אירופה
יוני
2
אילת מרכז ימי
אזולאי כפיר
איטליה
נערים
אליפות אירופה
יוני
5
אילת מרכז ימי
גויטע עמית
איטליה
נערים
אליפות אירופה
יוני
11
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
הייר -צרפת
נשים
גביע עולם
אפריל
11
אילת מרכז ימי
דריהן נוי
הולנד
נשים
אליפות דלתה
מאי
12
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
פלמה דה מיורקה -ספרד
נשים
הנסיכה סופיה
אפריל
13
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
הולנד
נשים
אליפות דלתה
מאי
14
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
עומן
נשים
אליפות עולם
אוקטובר
29
אילת מרכז ימי
דריהן נוי
פלמה דה מיורקה -ספרד
נשים
הנסיכה סופיה
אפריל
29
אילת מרכז ימי
דריהן נוי
הייר -צרפת
נשים
גביע עולם
אפריל
32
בני הרצליה
גלר נגה
פלמה דה מיורקה -ספרד
נשים
הנסיכה סופיה
אפריל
4
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
ברזיל
נשים
קדם אולימפי
אוגוסט
49
אילת מרכז ימי
הלר הדר
פלמה דה מיורקה -ספרד
נשים
הנסיכה סופיה
אפריל
7
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
איטליה
נשים
אליפות אירופה
יוני
7
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
ברזיל
נשים
שבוע שייט בינלאומי
אוגוסט
8
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ מעין
מיאמי -ארה"ב
נשים
גביע עולם
ינואר
1
אילת מרכז ימי
דריהן נוי
איטליה
קדטיות
אליפות אירופה
יוני
2
אילת מרכז ימי
ספיצקוב קטי
איטליה
קדטיות
אליפות אירופה
יוני
3
אילת מרכז ימי
מוריס מאיה
איטליה
קדטיות
אליפות אירופה
יוני
3
אילת מרכז ימי
מוריס מאיה
פולין
קדטיות
אליפות עולם לנוער
יולי
5
הפועל נהריה
רומי גאיה
איטליה
קדטיות
אליפות אירופה
יוני
1
אילת מרכז ימי
אזולאי כפיר
פולין
קדטים
אליפות עולם לנוער
יולי
5
אילת מרכז ימי
גויטע עמית
פולין
קדטים
אליפות עולם לנוער
יולי
9
בני הרצליה
ראובני תום
פולין
קדטים
אליפות עולם לנוער
יולי

2016

מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
 9 הפועל שדות ים איסק ירדן קפריסין נוער בנות אליפות עולם לנוער  נובמבר
 9 בני הרצליה גלר נגה פינלנד נשים אליפות אירופה  יולי
6 הפועל מרכז שייט תל אביב דוידוביץ מעין ספרד נשים גביע עולם ע"ש סופיה  אפריל
7 הפועל מרכז שייט תל אביב דוידוביץ מעין ברזיל נשים אולימפיאדה  אוגוסט
 1 אילת מרכז ימי דריהן נוי פינלנד נוער בנות אליפות אירופה  יולי
 2 אילת מרכז ימי דריהן נוי קפריסין נוער בנות אליפות עולם לנוער נובמבר
 3 אילת מרכז ימי דריהן נוי אילת -ישראל נערות עד 21 אליפות עולם פברואר
 2 אילת מרכז ימי הלר הדר אילת -ישראל נערות עד 21 אליפות עולם  פברואר
7 אילת מרכז ימי הררי דניאל אילת -ישראל נערים עד 21 אליפות עולם  פברואר
2 הפועל שדות ים מוריס מאיה אילת -ישראל נוער בנות אליפות אירופה יולי
4 הפועל שדות ים מוריס מאיה הולנד נוער בנות אליפות עולם לנוער נובמבר
10 הפועל שדות ים מוריס מאיה ספרד נערות עד 21 אליפות עולם פברואר
 1 אילת מרכז ימי ספיצקוב קטי קפריסין נוער בנות אליפות עולם לנוער  פברואר
4 אילת מרכז ימי ספיצקוב קטי פינלנד נוער בנות אליפות אירופה מאי
 5 אילת מרכז ימי ספיצקוב קטי אילת -ישראל נערות עד 21 אליפות עולם אפריל
1 שדות ים ימיה עומר יואב קפריסין  נוער בנים אליפות עולם לנוער  מאי
9 שדות ים ימיה עומר יואב הולנד גברים גביע עולם דלתה לויד  פברואר
2 מ.השייט מכמורת עמק חפר צדוק טל פינלנד נוער בנים אליפות אירופה  יולי
6 מ.השייט מכמורת עמק חפר צדוק טל קפריסין נוער בנים אליפות עולם לנוער  נובמבר
10 מ.השייט מכמורת עמק חפר צדוק טל אילת -ישראל נערים עד 21 אליפות עולם  פברואר
 6 אילת מרכז ימי צוברי שחר אילת -ישראל גברים אליפות עולם פברואר
6 אילת מרכז ימי צוברי שחר ספרד גברים גביע עולם ע"ש סופיה  אפריל
3 בני הרצליה ראובני תום קפריסין נוער בנים אליפות עולם לנוער  נובמבר
5 בני הרצליה ראובני תום פינלנד נוער בנים אליפות אירופה  יולי
 5 אילת מרכז ימי רביצקי שובל פינלנד נוער בנות אליפות אירופה  יולי
9 אילת מרכז ימי רביצקי שובל אילת -ישראל נערות עד 21 אליפות עולם  פברואר

2017

מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
 5 אילת מרכז ימי  שחר צוברי ספרד גברים גביע העולם ע"ש סופיה  אפריל
 7  הפועל עמק חפר  נמרוד משיח  צרפת  גברים   גביע העולם אייר  אפריל
 8  אילת מרכז ימי   שחר צוברי  צרפת גברים  גביע העולם אייר  אפריל
 3  בני הרצליה  נגה גלר  צרפת נשים   גביע העולם אייר  אפריל
 6  אילת מאכז ימי שחר צוברי  צרפת  גברים  אליפות אירופה  מאי
9 הפועל עמק חפר נמרוד משיח  צרפת  גברים   אליפות אירופה  מאי
1 הפועל שדות ים איסק ירדן  צרפת  נערות   אליפות אירופה מאי
9 שייט חיפה גזית נעמה  צרפת  נערות עד גיל 17   אליפות אירופה מאי
3 הפועל שדות ים כהן יואב  צרפת  נערים   אליפות אירופה מאי
 4 אלית מרכז ימי קטי ספיצקוב צרפת נשים אליפות אירופה מאי