לייזר |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שייט חיפה
|
15/06/1995 |
עומר צחר
|
1 |
מכבי זבולון אשדוד
|
05/09/1994 |
עוז אדם
|
2 |
שייט חיפה
|
07/12/1995 |
רואי רוזנבלט
|
3 |
לייזר רדיאל |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שדות ים ימיה
|
08/09/1994 |
אורן יעקב
|
1 |
בני הרצליה
|
02/01/1992 |
דניאל ממן
|
2 |
שדות ים ימיה
|
19/08/1982 |
נופר אדלמן
|
3 |
14/02/2014 |
אילת |
אליפות ישראל בנילפרייד |
נילפרייד 8.5 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
01/09/1986 |
שחר צוברי
|
1 |
הפועל עמק חפר
|
26/06/1994 |
אמיר גלילי
|
2 |
שדות ים ימיה
|
28/10/1998 |
יואב עומר
|
3 |
נילפרייד 8.5 |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
27/05/1994 |
נעמי כהן
|
1 |
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
20/07/1996 |
הדר הלר
|
2 |
הפועל מכמורת
|
02/03/1995 |
עדי יפה כהן
|
3 |
27/02/2014 |
חיפה |
470 |
אליפות ישראל |
470 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל תל אביב מועדון ימי
|
27/01/1996 |
גל כהן
|
1 |
שדות ים ימיה
|
18/11/1992 |
דן פרויליך
|
1 |
שדות ים ימיה
|
30/08/1981 |
יוגב יוסף
|
2 |
הפועל שדות ים
|
25/04/1969 |
ניר שן טל
|
2 |
הפועל מרכז שייט תל אביב
|
01/04/1997 |
טל הררי
|
3 |
470 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל מרכז שייט תל אביב
|
01/09/1996 |
נויה בר-עם
|
1 |
הפועל מרכז שייט תל אביב
|
01/09/1995 |
רימון שושן
|
1 |
הפועל שדות ים
|
21/07/1997 |
יהל ולך
|
2 |
הפועל שדות ים
|
15/09/1996 |
סתיו ברוקמן
|
2 |
שדות ים ימיה
|
16/12/1994 |
צוף זמט
|
3 |
שדות ים ימיה
|
14/01/1997 |
סער תמיר
|
3 |
08/04/2014 |
תל אביב |
אליפות ישראל לנוער |
אופטימיסט משה”ח בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים
|
10/10/2003 |
אמיתי חן
|
1 |
הפועל מכמורת
|
27/08/2002 |
יותם בירון
|
2 |
הפועל שדות ים
|
09/01/2003 |
נועם שקד
|
3 |
אופטימיסט משה”ח בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים
|
13/01/2002 |
רותם שן טל
|
1 |
הפועל שדות ים
|
17/08/2003 |
גל צוקרמן
|
2 |
הפועל עמק חפר
|
02/02/2002 |
סהר דגני
|
3 |
אופטימיסט בינ”ל בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שייט חיפה
|
15/06/2001 |
יונתן ראודניץ
|
1 |
מכבי זבולון אשדוד נוער
|
14/02/2000 |
עומרי פירוז
|
2 |
שייט חיפה
|
21/12/2001 |
תומר הנדל
|
3 |
אופטימיסט בינ”ל בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים
|
11/07/2000 |
יולי ברוך
|
1 |
שדות ים ימיה
|
28/05/2002 |
לינוי קורן
|
2 |
שייט חיפה
|
27/05/2002 |
אלה גבירצמן
|
3 |
420 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שדות ים ימיה
|
23/05/1999 |
מאור עבו
|
1 |
שדות ים ימיה
|
04/06/1999 |
יואב רוז
|
1 |
שייט חיפה
|
17/01/1996 |
הראל ידיד
|
2 |
שייט חיפה
|
03/01/1996 |
איתי למפרכט
|
2 |
הפועל תל אביב מועדון ימי
|
08/11/1998 |
עומר בן יאיר
|
3 |
הפועל מרכז שייט תל אביב
|
01/04/1997 |
טל הררי
|
3 |
420 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים
|
21/07/1997 |
יהל ולך
|
1 |
הפועל שדות ים
|
15/09/1996 |
סתיו ברוקמן
|
1 |
בני הרצליה
|
29/09/1996 |
גאיה ליואי
|
2 |
בני הרצליה
|
12/02/1997 |
מיכאלה בן יקר
|
2 |
הפועל שדות ים
|
30/05/1996 |
עמר כפרי
|
3 |
שדות ים ימיה
|
04/07/1998 |
נועם פרדס
|
3 |
לייזר 4.7 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל נהריה
|
22/08/1999 |
מאור בן ארוש
|
1 |
מכבי זבולון אשדוד
|
30/07/1999 |
עומר גולני
|
2 |
הפועל נהריה
|
22/05/1999 |
ים לאובר
|
3 |
לייזר 4.7 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שייט חיפה
|
03/07/1999 |
רז רוזנבלט
|
1 |
מכבי זבולון אשדוד נוער
|
03/10/1998 |
תמר בן דוד
|
2 |
מכבי זבולון אשדוד
|
22/02/2000 |
רומי סטיוי
|
3 |
לייזר רדיאל בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
מכבי זבולון אשדוד
|
26/12/1996 |
יהונתן פרץ
|
1 |
הפועל נהריה
|
06/09/1996 |
ניצן בלוך
|
2 |
הפועל שדות ים
|
22/11/1997 |
גיא אברבנאל
|
3 |
לייזר רדיאל בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שדות ים ימיה
|
15/05/1996 |
עתליה דנדקר
|
1 |
הפועל עמק חפר
|
30/04/1997 |
קלי גודרנה
|
2 |
שדות ים ימיה
|
21/07/1996 |
שחר דייגי
|
3 |
לייזר |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שייט חיפה
|
15/06/1995 |
עומר צחר
|
1 |
שייט חיפה
|
07/12/1995 |
רואי רוזנבלט
|
2 |
מכבי זבולון אשדוד
|
05/09/1994 |
עוז אדם
|
3 |
ביק 5 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שייט חיפה
|
17/10/2002 |
ניר לשד
|
1 |
הפועל שדות ים
|
01/05/2002 |
אייל צרור
|
2 |
הפועל שדות ים
|
15/11/2002 |
רוי הלל
|
3 |
ביק 5 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל נהריה
|
05/06/2002 |
אילת רובינשטיין
|
1 |
הפועל נהריה
|
15/10/2002 |
לינוי גבע
|
2 |
בני הרצליה
|
11/06/2003 |
אלה בנבנישתי
|
3 |
ביק 6.8 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל מכמורת
|
22/09/2000 |
איתי כפרי
|
1 |
הפועל שדות ים
|
03/02/2000 |
גד מטוסביץ
|
2 |
בני הרצליה
|
22/04/2000 |
ליאור קמיל
|
3 |
ביק 6.8 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
בני הרצליה
|
13/04/2000 |
שירה בנבנישתי
|
1 |
בני הרצליה
|
28/12/2000 |
נעמה מרפלד
|
2 |
בני הרצליה
|
23/11/2001 |
מאיה נדלר
|
3 |
ביק 7.8 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים
|
30/08/1999 |
יואב כהן
|
1 |
בני הרצליה
|
05/09/1998 |
סער מינץ
|
2 |
בני הרצליה
|
20/01/1999 |
דור מנוח
|
3 |
ביק 7.8 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
06/08/1999 |
קטי ספיצקוב
|
1 |
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
15/11/1999 |
נוי דריהן
|
2 |
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
25/07/1998 |
פז מלי
|
3 |
נילפרייד 8.5 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
01/10/1997 |
אופק אלימלך
|
1 |
הפועל מכמורת
|
27/06/1996 |
עתי כנרתי
|
2 |
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
21/04/1996 |
תומר בלום
|
3 |
נילפרייד 8.5 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
20/07/1996 |
הדר הלר
|
1 |
בני הרצליה
|
27/08/1997 |
שי בלנק
|
2 |
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
29/11/1997 |
שי זיידנברג
|
3 |
27/09/2014 |
שדות ים |
אליפות קבוצות נוער |
אופטימיסט בינ”ל |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שייט חיפה
|
15/06/2001 |
יונתן ראודניץ
|
1 |
שייט חיפה
|
23/04/2001 |
אביב רוזן
|
1 |
שייט חיפה
|
09/07/2000 |
עידו בן עזרא
|
1 |
שייט חיפה
|
07/09/2000 |
גילי אברך
|
1 |
הפועל שדות ים
|
09/04/2001 |
גיא צור
|
2 |
הפועל שדות ים
|
23/11/2001 |
עמית ביליה
|
2 |
הפועל שדות ים
|
23/04/2002 |
טל שדה
|
2 |
הפועל שדות ים
|
05/05/2000 |
עומר ביליה
|
2 |
שדות ים ימיה
|
14/03/2000 |
אייל סמל
|
3 |
שדות ים ימיה
|
09/02/2002 |
גיל סהר
|
3 |
שדות ים ימיה
|
17/08/2000 |
עמרי שקד
|
3 |
שדות ים ימיה
|
28/05/2002 |
לינוי קורן
|
3 |
27/09/2014 |
שדות ים |
אליפות קבוצות |
420 |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שדות ים ימיה
|
23/05/1999 |
מאור עבו
|
1 |
שדות ים ימיה
|
04/06/1999 |
יואב רוז
|
1 |
הפועל שדות ים
|
15/03/1998 |
ניתאי חסון
|
1 |
שדות ים ימיה
|
18/11/1992 |
דן פרויליך
|
1 |
הפועל שדות ים
|
21/07/1997 |
יהל ולך
|
1 |
הפועל שדות ים
|
15/09/1996 |
סתיו ברוקמן
|
1 |
שדות ים ימיה
|
13/05/1987 |
אביב בן חורין
|
2 |
שדות ים ימיה
|
01/01/1998 |
מיה סגל
|
2 |
שדות ים ימיה
|
27/08/1986 |
אייל לוין
|
2 |
שדות ים ימיה
|
14/01/1997 |
סער תמיר
|
2 |
שדות ים ימיה
|
16/12/1994 |
צוף זמט
|
2 |
שדות ים ימיה
|
03/02/1991 |
צליל בן חורין
|
2 |
שייט חיפה
|
11/05/2000 |
עידו ביליק
|
3 |
שייט חיפה
|
18/10/1999 |
אופק שלגי
|
3 |
שייט חיפה
|
17/01/1996 |
הראל ידיד
|
3 |
שייט חיפה
|
16/06/1999 |
תמוז חרותי
|
3 |
שייט חיפה
|
17/02/1998 |
דניאל דץ
|
3 |
שייט חיפה
|
17/01/1999 |
נינה אמיר
|
3 |
לייזר |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל נהריה
|
22/08/1999 |
מאור בן ארוש
|
1 |
הפועל תל אביב מועדון ימי
|
28/04/1987 |
יובל בוצר
|
1 |
מכבי זבולון אשדוד
|
05/09/1994 |
עוז אדם
|
1 |
הפועל נהריה
|
11/05/1999 |
דור חדאד
|
2 |
הפועל נהריה
|
22/05/1999 |
ים לאובר
|
2 |
הפועל נהריה
|
14/09/1997 |
רואי נהרי
|
2 |
שדות ים ימיה
|
03/02/1991 |
הוד בן חורין
|
3 |
הפועל שדות ים
|
03/01/1992 |
שחר יעקב
|
3 |
שדות ים ימיה
|
19/08/1982 |
נופר אדלמן
|
3 |
09/10/2014 |
שדות ים |
420 |
אליפות ישראל |
420 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים
|
15/03/1998 |
ניתאי חסון
|
1 |
הפועל מרכז שייט תל אביב
|
01/04/1997 |
טל הררי
|
1 |
שדות ים ימיה
|
23/05/1999 |
מאור עבו
|
2 |
שדות ים ימיה
|
04/06/1999 |
יואב רוז
|
2 |
שייט חיפה
|
11/05/2000 |
עידו ביליק
|
3 |
שייט חיפה
|
18/10/1999 |
אופק שלגי
|
3 |
420 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים
|
21/07/1997 |
יהל ולך
|
1 |
הפועל שדות ים
|
15/09/1996 |
סתיו ברוקמן
|
1 |
שייט חיפה
|
17/02/1998 |
דניאל דץ
|
2 |
שייט חיפה
|
07/07/1998 |
נגה תורן
|
2 |
שדות ים ימיה
|
01/01/1998 |
מיה סגל
|
3 |
שדות ים ימיה
|
29/11/1998 |
רוני ברזילי
|
3 |
24/10/2014 |
שדות ים |
אליפות ישראל קטמרן |
קטמרן 18 |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שדות ים ימיה
|
08/02/1973 |
אלי צוקרמן
|
1 |
הפועל עמק חפר
|
10/07/1988 |
נמרוד משיח
|
1 |
הפועל שדות ים
|
16/10/1961 |
עופר יעקב
|
2 |
הפועל שדות ים
|
09/06/1992 |
אנה גרשביץ
|
2 |
הפועל שדות ים
|
15/11/1981 |
אסף לשם
|
3 |
הפועל שדות ים
|
21/05/1959 |
עודד גולדן
|
3 |
קטמרן 20 |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים
|
07/08/1956 |
רן סתו
|
1 |
הפועל שדות ים
|
21/10/1961 |
גיל יקימוב
|
1 |
הפועל שדות ים
|
27/09/1965 |
עופר רשף
|
2 |
הפועל שדות ים
|
06/11/1961 |
דניאל אברבנאל
|
2 |
הפועל שדות ים
|
05/07/1961 |
עפר דורון
|
3 |
שדות ים ימיה
|
27/05/1961 |
איל שגב
|
3 |