אלופי ישראל 2016 |
אופטימיסט משה”ח בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
מ. השייט מכמורת עמק חפר |
זהר פרג | 1 | |
מ. השייט מכמורת עמק חפר |
יאיר לביא | 2 | |
הפועל שדות ים |
אייל ארז | 3 |
אופטימיסט משה”ח בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים | ליה לוגובאי | 1 | |
הפועל שדות ים | אנה קרטייה לה טנט | 2 | |
מ. השייט מכמורת עמק חפר | יסמין גרוס | 3 |
אופטימיסט ירוק בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים | יואב ברזילי | 1 | |
הפועל שדות ים | עידו ברזילי | 2 | |
הפועל שדות ים | ים ביליה | 3 |
אופטימיסט ירוק בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
מכבי זבולון אשדוד | רימה גומניוק | 1 | |
הפועל תל אביב מועדון ימי | רומי מלכי | 2 | |
הפועל זבולון עכו | תהילה סידיאס | 3 |
אופטימיסט בינ”ל בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים | רוי לוי | 1 | |
הפועל שדות ים | תומר ששון | 2 | |
הפועל שדות ים | פלג חסון | 3 |
אופטימיסט בינ”ל בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים | מעין שמש | 1 | |
הפועל שדות ים | גל צוקרמן | 2 | |
שייט חיפה |
אליקה בוצקרוב | 3 |
420 בנים נוער |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שייט חיפה | עידו בן עזרא | 1 | |
שייט חיפה | תמוז חרותי | 1 | |
הפועל שדות ים | טל שדה | 2 | |
הפועל שדות ים | נועם חומרי | 2 | |
הפועל שדות ים | עמית ביליה | 3 | |
הפועל שדות ים | גיא ששון | 3 |
420 בנות נוער |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים | לינוי קורן | 1 | |
הפועל שדות ים | עומר ביליה | 1 | |
שייט חיפה | גילי אברך | 2 | |
שייט חיפה | יהל תור | 2 | |
הפועל שדות ים | רותם שן טל | 3 | |
הפועל שדות ים | קמה גלבוע | 3 |
לייזר 4.7 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים | גיל סהר | 1 | |
הפועל נהריה | יונתן אטלס | 2 | |
הפועל גנוסר/מגל אל גל | אבישי עמר | 3 |
בנות
|
4.7 |
לייזר
|
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים | שי קקון | 1 | |
הפועל שדות ים | יעל שטייגמן | 2 | |
הפועל גנוסר/מגל אל גל | רומי מזרחי | 3 |
לייזר רדיאל בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל גנוסר/מגל אל גל | גיא אשר | 1 | |
הפועל נהריה | מאור בן ארוש | 2 | |
מ. לחינוך וספורט ימי אילת | זהר חרובי | 3 |
לייזר רדיאל בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
1 | |||
2 | |||
3 |
לייזר |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שייט חיפה | שגיא גלנץ | 1 | |
מכבי זבולון אשדוד | עומר גולני | 2 | |
מכבי זבולון אשדוד נוער | רועי יחיא | 3 |
גלשן דגם אחיד בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל נהריה | עדי קלישר | 1 | |
הפועל נהריה | טל ליפובצקי | 2 | |
מועדון ימי חדרה | אדם קוסביצקי | 3 |
גלשן דגם אחיד בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
מועדון ימי חדרה | תמרה קוסביצקי | ||
הפועל נהריה | שירה פרץ | ||
מועדון ימי חדרה | הילה בן רפאל לוי |
ביק 5 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים | דניאל הלפרין | 1 | |
הפועל שדות ים | רם זרח | 2 | |
הפועל שדות ים | אייל בנתאי | 3 |
ביק 5 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים | מיכל סלוין | 1 | |
מ. השייט מכמורת עמק חפר | מיקה כפרי | 2 | |
מ. לחינוך וספורט ימי אילת | עדי מילוא | 3 |
ביק 6.8 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
בני הרצליה | דניאל בסיק תשתש | 1 | |
מ. השייט מכמורת עמק חפר | עידו פומרנץ | 2 | |
מ. השייט מכמורת עמק חפר | מעיין לירם | 3 |
ביק 6.8 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
מ. השייט מכמורת עמק חפר | שרון קנטור | 1 | |
הפועל שדות ים | דניאלה פלג | 2 | |
בני הרצליה | אלה בנבנישתי | 3 |
ביק 7.8 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים | אייל צרור | 1 | |
בני הרצליה | תומר ורדימון | 2 | |
הפועל שדות ים | עמית גן | 3 |
ביק 7.8 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל נהריה | לינוי גבע | 1 | |
בני הרצליה | נעמה גרינברג | 2 | |
הפועל שדות ים | מיה אשכנזי | 3 |
נילפרייד 8.5 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים | יואב כהן | 1 | |
מ. השייט מכמורת עמק חפר | איתי כפרי | 2 | |
הפועל שדות ים | גד מטוסביץ | 3 |
נילפרייד 8.5 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים | ירדן איסק | 1 | |
שייט חיפה | נעמה גזית | 2 | |
שייט חיפה | נאה אטיאס | 3 |
אופט משה”ח אחיד |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל תל אביב מועדון ימי |
לנה טננבוים,דניאל פישר,איתן בראונשטיין |
1 | |
הפועל תל אביב מועדון ימי |
יותם דורי,בועז סנדק,איתי להב |
2 | |
הפועל תל אביב מועדון ימי |
יואל בלומנפלד,אוהד סופר,אמלי יערי |
3 |
שדות ים |
אליפות ישראל ב-420 |
420 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
420 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
אליפות ישראל לקבוצות |
420 |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
לייזר |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
אופטימסט |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
אליפות ישראל הפתוחה בנילפרייד |
נילפרייד 9.5 |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שדות ים | יואב עומר | 1 | |
מ לחינוך וספורט אילת | אופק אלימלך | 2 | |
הפועל שדות ים | יואב כהן | 3 |
נילפרייד 8.5 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
מ לחינוך וספורט אילת | הדר הלר | 1 | |
בני הרצליה | נגה גלר | 2 | |
מ לחינוך וספורט אילת | קטי ספריצקוב | 3 |
10-11.2.2017 |
תל אביב |
אליפות ישראל ב-470 |
470 גברים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים | מאור עבר | 1 | |
הפועל שדות ים | יואב רוז | 1 | |
הפועל שדות ים | ניתאי חסון | 2 | |
הפועל שדות ים | טל הררי | 2 | |
הפועל תל אביב מועדון ימי | גל כהן | 3 | |
הפועל תל אביב מועדון ימי | איל המבורגר | 3 |
470 נשים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל תל אביב מועדון ימי | גיל כהן | 1 | |
הפועל שדות ים | סתיו ברוקמן | 1 | |
הפועל תל אביב מועדון ימי | נויה בר-עם | 2 | |
שייט חיפה | נינה אמיר | 2 | |
הפועל שדות ים | יהל ולך | 3 | |
מ. לחינוך וספורט ימי אילת | שחר טיבי | 3 |
17/9/2016 |
אשדוד |
א. ישראל לייזר ולייזר רדיאל |
לייזר רדיאל |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
לייזר |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|