הישגים בינלאומיים בדגם לייזר רדיאל

1998
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
10
אילת מרכז ימי
דרבי רותם
הולנד
גביע אירופה
מאי
1999
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
92
שייט חיפה
מנור גיל
לה רושל -צרפת
נוער
אליפות עולם
יולי
2000
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
22
שייט חיפה
מנור גיל
איזמיר -תורכיה
נוער
אליפות עולם
יולי
2001
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
17
שייט חיפה
מנור גיל
ספרד
אולימפיאדת נוער
יולי
49
הפועל מרכז שייט תל אביב
יפלח גיא
ספרד
בית זהב
אליפות עולם
יולי
2003
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
6
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
ריבה דה גרדה -איטליה
נשים
אליפות אירופה-עולם
אוגוסט
2004
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
4
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
אוסטרליה
אליפות עולם
אפריל
74
הפועל עמק חפר
שטרנברג עידן
אירלנד
אליפות אירופה
יולי
80
שדות ים ימיה
אמיר אלמוג
אירלנד
אליפות אירופה
יולי
2005
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
17
שייט חיפה
בוריסוב מאיה
קרואטיה
נוער בנות
אליפות אירופה
מאי
100
הפועל מרכז שייט תל אביב
ברזלי ניר
קרואטיה
נוער בנים
אליפות אירופה
מאי
107
שדות ים ימיה
ביקל דניאל
קרואטיה
נוער בנים
אליפות אירופה
מאי
111
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
עופר ניר
קרואטיה
נוער בנים
אליפות אירופה
מאי
24
הפועל עמק חפר
שטרנברג עידן
קרואטיה
נוער בנים
אליפות אירופה
מאי
93
הפועל נהריה
יוספוביץ אייל
קרואטיה
נוער בנים
אליפות אירופה
מאי
18
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
18
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
ברזיל
נשים
אליפות עולם
דצמבר
34
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
גרמניה
נשים
שבוע קיל
יוני
45
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
קרואטיה
נשים
אליפות אירופה
מאי
14
הפועל תל אביב מועדון ימי
אסתרקין מאיה
סלובניה
קדטיות
אליפות אירופה לנוער
יולי
46
הפועל מרכז שייט תל אביב
הררי קאופמן עמרי
סלובניה
קדטים
אליפות אירופה לנוער
יולי
61
הפועל נהריה
טריפמן שגיא
סלובניה
קדטים
אליפות אירופה לנוער
יולי
68
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
אדלר אדר
סלובניה
קדטים
אליפות אירופה לנוער
יולי
88
שייט חיפה
ישראלי אלדד
סלובניה
קדטים
אליפות אירופה לנוער
יולי
94
הפועל שדות ים
אוסרי עילם
סלובניה
קדטים
אליפות אירופה לנוער
יולי
98
שייט חיפה
מזרחי גיא
סלובניה
קדטים
אליפות אירופה לנוער
יולי
2006
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
23
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
ספרד
נשים
גביע סופיה
אפריל
30
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
אוסטריה
נשים
אליפות עולם
מאי
39
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
הולנד
נשים
שיוט הולנד
מאי
4
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
ספרד
נשים
שבוע אולימפי
אפריל
48
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
איטליה
נשים
אליפות אירופה
יוני
54
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
צרפת
נשים
שבוע אולימפי
אפריל
2007
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
29
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
סין
שבוע אולימפי
אוגוסט
42
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
ספרד
אליפות הנסיכה סופיה
אפריל
6
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
ברצלונה -ספרד
שבוע ברצלונה
מרץ
64
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
הייר -צרפת
שבוע אולימפי צרפת
אפריל
7
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
פורטוגל
ISAF
אליפות עולם
יולי
14
בנות שדות ים
בן חורין סופה
הולנד
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
15
בנות שדות ים
בן חורין סופה
קנדה
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
57
הפועל מכמורת
שטרנברג אופיר
הולנד
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
50
הפועל נהריה
טריפמן שגיא
הולנד
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
73
הפועל מרכז שייט תל אביב
הררי קאופמן עמרי
הולנד
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
87
הפועל תל אביב מועדון ימי
אזולאי טל
הולנד
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
99
הפועל שדות ים
נאמן אלמוג
הולנד
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
2008
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
9
בנות שדות ים
בן חורין סופה
צרפת
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
26
שייט חיפה
מזרחי גיא
צרפת
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
30
שדות ים ימיה
יעקב שחר
צרפת
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
31
שדות ים ימיה
בן חורין הוד
צרפת
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
16
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
צ'ינגדאו -סין
נשים
אולימפיאדה
אוגוסט
26
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
בלגיה
נשים
אליפות אירופה
30
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
36
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
ניו זילנד
נשים
אליפות עולם
מרץ
58
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
הולנד
נשים
שבוע הולנד
מאי
2009
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
27
שדות ים ימיה
יעקב שחר
יפן
נוער
אליפות עולם
אוגוסט
34
הפועל שדות ים
נאמן אלמוג
יפן
נוער
אליפות עולם
אוגוסט
8
בנות שדות ים
בן חורין סופה
יפן
נוער
אליפות עולם
אוגוסט
9
בנות שדות ים
בן חורין סופה
דנמרק
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
124
שדות ים ימיה
ביקל דין
דנמרק
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
2
שדות ים ימיה
יעקב שחר
דנמרק
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
24
שדות ים ימיה
בן חורין הוד
דנמרק
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
39
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
אייזן יוסי
ברזיל
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם
יולי
75
בני הרצליה
סשקיס טופז
דנמרק
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
25
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
דנמרק
נשים
אליפות עולם לנשים
יולי
54
בנות שדות ים
בן חורין סופה
דנמרק
נשים
אליפות אירופה
יולי
60
בנות שדות ים
בן חורין סופה
דנמרק
נשים
אליפות עולם לנשים
יולי
2010
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
4
שדות ים ימיה
גור דנה
גרמניה
נוער בנות
שבוע ורמונד
יולי
65
בני הרצליה
עזורי גל
גרמניה
נוער בנות
שבוע ורמונד
יולי
12
בני הרצליה
שורץ יובל
גרמניה
נוער בנים
שבוע ורמונד
יולי
14
בני הרצליה
שורץ יונתן
גרמניה
נוער בנים
שבוע ורמונד
יולי
21
בני הרצליה
שורץ יובל
סקוטלנד
נוער בנים
אליפות עולם
יולי
22
בני הרצליה
שורץ יונתן
סקוטלנד
נוער בנים
אליפות עולם
יולי
40
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
אייזן יוסי
סקוטלנד
נוער בנים
אליפות עולם
יולי
67
בני הרצליה
סשקיס טופז
סקוטלנד
נוער בנים
אליפות עולם
יולי
1
שדות ים ימיה
יעקב אורן
גרמניה
נערות
שבוע ורמונד
יולי
12
בני הרצליה
ממן דניאל
גרמניה
נערות
שבוע ורמונד
יולי
29
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
אסטוניה
נשים
אליפות אירופה
יוני
44
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
הייר -צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
46
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
בריטניה
נשים
אליפות עולם
יולי
54
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
ספרד
נשים
הנסיכה סופיה
מרץ
72
שדות ים ימיה
גור דנה
אסטוניה
נשים
אליפות אירופה
יוני
78
שדות ים ימיה
יעקב אורן
אסטוניה
נשים
אליפות אירופה
יוני
1
שדות ים ימיה
יעקב אורן
סקוטלנד
קדטיות
אליפות עולם
יולי
3
שייט חיפה נשים
גלנץ מאיה
סקוטלנד
קדטיות
אליפות עולם
יולי
2011
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
שדות ים ימיה
יעקב אורן
צרפת
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
2
שדות ים ימיה
יעקב אורן
צרפת
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
27
הפועל מרכז שייט תל אביב
טל דנה
קרואטיה
נוער בנות
ISAF
אליפות נוער
יולי
50
בני הרצליה
איתן טל
צרפת
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
יולי
110
הפועל מכמורת
סופר אור
צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
33
בני הרצליה
שורץ יונתן
צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
45
בני הרצליה
שורץ יובל
צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
58
שדות ים ימיה
דייגי סתיו
צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
83
מכבי זבולון אשדוד
אדם עוז
צרפת
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
14
מכבי זבולון אשדוד
אדם עוז
קרואטיה
נערים
ISAF
אליפות נוער
יולי
29
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
אנגליה
נשים
תחרות מבחן
אוגוסט
33
שדות ים ימיה
יעקב אורן
פינלנד
נשים
אליפות אירופה
יולי
39
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
43
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
אוסטרליה
נשים
אליפות עולם
דצמבר
52
שדות ים ימיה
יעקב אורן
צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
54
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
אנגליה
נשים
תחרות סקנדיה
יוני
2012
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
128
איטליה
נערים
גביע אירופה
מרץ
171
איטליה
נערים
גביע אירופה
מרץ
38
מכבי זבולון אשדוד
אדם עוז
אירלנד
נערים
ISAF
אליפות עולם נוער
יולי
30
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
אנגליה
נשים
אולימפיאדה
אוגוסט
37
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
ספרד
נשים
תחרות הנסיכה סופיה
אפריל
38
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
הייר -צרפת
נשים
שבוע אולימפי הייר
אפריל
38
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
אנגליה
נשים
שיוט לזהב
יוני
48
בני הרצליה
ממן דניאל
בלגיה
נשים
אליפות אירופה
אוגוסט
54
שדות ים ימיה
יעקב אורן
הייר -צרפת
נשים
שבוע אולימפי הייר
אפריל
55
הפועל ראש הנקרה שייט
אדלמן נופר
גרמניה
נשים
אליפות עולם
מאי
81
שדות ים ימיה
יעקב אורן
גרמניה
נשים
אליפות עולם
מאי
2013
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
34
שייט חיפה
רוזנבלט רואי
צרפת
גביע אירופה
אפריל
50
שייט חיפה
צחר עומר
צרפת
גביע אירופה
אפריל
57
הפועל שדות ים
גלנץ שגיא
צרפת
גביע אירופה
אפריל
63
הפועל נהריה
בלוך ניצן
צרפת
גביע אירופה
אפריל
75
שייט חיפה
פרידמן יונתן
צרפת
גביע אירופה
אפריל
82
שייט חיפה
שניידר יניב
צרפת
גביע אירופה
אפריל
85
שייט חיפה
פיגנבאום גבי
צרפת
גביע אירופה
אפריל
21
שדות ים ימיה
יעקב אורן
הונגריה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
28
שדות ים ימיה
דנדקר עתליה
קפריסין
נוער בנות
ISAF
אליפות עולם לנוער
יולי
37
הפועל נהריה
חן גל
ספליט -קרואטיה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
42
בני הרצליה
איתן טל
הונגריה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
61
שדות ים ימיה
דנדקר עתליה
ספליט -קרואטיה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
108
מכבי זבולון אשדוד
פרץ יהונתן
ספליט -קרואטיה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
110
הפועל שדות ים
גפן סער
ספליט -קרואטיה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
30
שייט חיפה
צחר עומר
קפריסין
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם לנוער
יולי
35
שייט חיפה
צחר עומר
ספליט -קרואטיה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
62
שייט חיפה
רוזנבלט רואי
ספליט -קרואטיה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
63
שייט חיפה
פיגנבאום גבי
ספליט -קרואטיה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
68
שדות ים ימיה
סברנסקי עומר
ספליט -קרואטיה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
23
שדות ים ימיה
יעקב אורן
הולנד
נשים
תחרות דלתה
מאי
38
שדות ים ימיה
יעקב אורן
סין
נשים
אליפות עולם נשים
אוקטובר
52
שדות ים ימיה
יעקב אורן
אירלנד
נשים
אליפות אירופה
ספטמבר
9
שדות ים ימיה
יעקב אורן
קיל -גרמניה
נשים
שבוע קיל
יוני
2014
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
151
שייט חיפה
גרש שחר
איטליה
גברים
גביע אירופה
אפריל
26
הפועל שדות ים
גלנץ שגיא
איטליה
גברים
גביע אירופה
אפריל
42
שייט חיפה
פיגנבאום גבי
איטליה
גברים
גביע אירופה
אפריל
79
שייט חיפה
גרוס תומר
איטליה
גברים
גביע אירופה
אפריל
19
שדות ים ימיה
דנדקר עתליה
פורטוגל
נוער בנות
ISAF
אליפות עולם לנוער
יולי
40
הפועל עמק חפר
גודרנה קלי
פולין
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
46
שדות ים ימיה
דנדקר עתליה
פולין
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
109
שייט חיפה
פרידמן יונתן
פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
123
שייט חיפה
קלטמן אביב
פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
22
מכבי זבולון אשדוד
פרץ יהונתן
פורטוגל
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם לנוער
יולי
27
מכבי זבולון אשדוד
פרץ יהונתן
פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
50
הפועל שדות ים
גלנץ שגיא
פולין
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
1
שדות ים ימיה
יעקב אורן
אנגליה
נשים
אליפות אנגליה הפתוחה
אוגוסט
16
שדות ים ימיה
יעקב אורן
קרואטיה
נשים
אליפות אירופה
יוני
17
שדות ים ימיה
יעקב אורן
קיל -גרמניה
נשים
שבוע קיל – סבב אירופי
יוני
18
שדות ים ימיה
יעקב אורן
הולנד
נשים
גביע אירופה דלתה
מאי
2
בני הרצליה
ממן דניאל
אנגליה
נשים
אליפות אנגליה הפתוחה
אוגוסט
21
שדות ים ימיה
יעקב אורן
ספרד
נשים
גביע עולם הנסיכה סופיה
אפריל
22
בני הרצליה
ממן דניאל
קיל -גרמניה
נשים
שבוע קיל – סבב אירופי
יוני
24
בני הרצליה
ממן דניאל
הולנד
נשים
גביע אירופה דלתה
מאי
24
שדות ים ימיה
יעקב אורן
סנטנדר -ספרד
נשים
ISAF
אליפות עולם
ספטמבר
43
שדות ים ימיה
יעקב אורן
הייר -צרפת
נשים
גביע עולם הייר
אפריל
72
בני הרצליה
ממן דניאל
הייר -צרפת
נשים
גביע עולם הייר
אפריל
75
בני הרצליה
ממן דניאל
קרואטיה
נשים
אליפות אירופה
יוני
76
בני הרצליה
ממן דניאל
ספרד
נשים
גביע עולם הנסיכה סופיה
אפריל
89
בני הרצליה
ממן דניאל
סנטנדר -ספרד
נשים
ISAF
אליפות עולם
ספטמבר
5
שדות ים ימיה
יעקב אורן
איטליה
21
עד גיל
אליפות אירופה
יולי
2015
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
78
הפועל עמק חפר
גודרנה קלי
פורטוגל
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
110
שייט חיפה
קלטמן אביב
פורטוגל
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
112
בני הרצליה
דביר אלון
פורטוגל
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
25
הפועל נהריה
בן ארוש מאור
קנדה
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
41
מכבי זבולון אשדוד
יחיא רועי
פורטוגל
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
55
הפועל נהריה
נהרי רואי
קנדה
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
62
מכבי זבולון אשדוד
גולני עומר
פורטוגל
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
80
בני הרצליה
מיליקובסקי רואי
פורטוגל
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
81
הפועל מכמורת
דינטי ניתאי
פורטוגל
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
91
הפועל נהריה
נהרי רואי
פורטוגל
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
11
שדות ים ימיה
יעקב אורן
ברזיל
נשים
קדם אולימפי
אוגוסט
32
שדות ים ימיה
יעקב אורן
הולנד
נשים
אליפות דלתה
מאי
35
שדות ים ימיה
יעקב אורן
דנמרק
נשים
אליפות אירופה
יולי
36
שדות ים ימיה
יעקב אורן
עומן
נשים
אליפות עולם
נובמבר
40
שדות ים ימיה
יעקב אורן
פלמה דה מיורקה -ספרד
נשים
הנסיכה סופיה
אפריל
97
בני הרצליה
ממן דניאל
פלמה דה מיורקה -ספרד
נשים
הנסיכה סופיה
אפריל
47
שדות ים ימיה
דנדקר עתליה
הולנד
21
עד גיל
אליפות עולם
אוגוסט
3
הפועל נהריה
בן ארוש מאור
פורטוגל
קדטים
אליפות אירופה לנוער
יולי

2017

מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
3הפועל נהריהבן ארוש מאוריווןנוער בניםאליפות יוון הפתוחהאפריל
8הפועל מכמורתיוסף אורייווןנוער בניםאליפות יוון הפתוחהאפריל
 2הפועל נהריה בן ארוש מאורגרמניה נוער בנים  קיל -גרמניה יוני