הישגים בינלאומיים בדגם לייזר 4.7

2006
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
138
הפועל מכמורת
לוי יותם
צרפת
אליפות עולם
28
הפועל נהריה
טריפמן שגיא
צרפת
אליפות עולם
33
שדות ים ימיה
יעקב שחר
צרפת
אליפות עולם
72
שדות ים ימיה
וייצמן אלעד
צרפת
אליפות עולם
2007
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
2
הפועל נהריה
אלבז איילת
אירלנד
קדטיות
אליפות אירופה קדטים
יולי
30
הפועל נהריה
טריפמן ענבר
אירלנד
קדטיות
אליפות אירופה קדטים
יולי
21
הפועל מכמורת
שפר אדם
אירלנד
קדטים
אליפות אירופה קדטים
יולי
33
שדות ים ימיה
יעקב שחר
אירלנד
קדטים
אליפות אירופה קדטים
יולי
49
שדות ים ימיה
וייצמן אלעד
אירלנד
קדטים
אליפות אירופה קדטים
יולי
60
שדות ים ימיה
בן חורין הוד
אירלנד
קדטים
אליפות אירופה קדטים
יולי
92
הפועל שדות ים
אבדן עידו
אירלנד
קדטים
אליפות אירופה קדטים
יולי
2008
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
50
הפועל נהריה
טריפמן ענבר
טרוגיר -קרואטיה
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
87
הפועל ת"א מ. י. – נשים
דרורי תמר
טרוגיר -קרואטיה
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
1
שדות ים ימיה
יעקב שחר
טרוגיר -קרואטיה
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
138
שייט חיפה
שהינו ליאור
טרוגיר -קרואטיה
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
67
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
אייזן יוסי
טרוגיר -קרואטיה
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
71
הפועל נהריה
קלמר נעם
טרוגיר -קרואטיה
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
1
שייט חיפה נשים
גלנץ מאיה
טרוגיר -קרואטיה
קדטיות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
2009
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
51
שדות ים ימיה
דייגי סתיו
פינלנד
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
2
שדות ים ימיה
יעקב אורן
פינלנד
קדטיות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
3
שייט חיפה נשים
גלנץ מאיה
פינלנד
קדטיות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
53
בני הרצליה
שורץ יובל
פינלנד
קדטים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
61
מכבי זבולון אשדוד
אדם עוז
פינלנד
קדטים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
74
בני הרצליה
שורץ יונתן
פינלנד
קדטים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
2010
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
3
שדות ים ימיה
יעקב אורן
תאילנד
נוער בנות
אליפות עולם
מרץ
36
הפועל נהריה
אלבז איילת
צרפת
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
1
מכבי זבולון אשדוד
אדם עוז
איטליה
נוער בנים
טורבולה
מרץ
18
מכבי זבולון אשדוד
אדם עוז
צרפת
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
87
שדות ים ימיה
דייגי סתיו
צרפת
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
9
מכבי זבולון אשדוד
אדם עוז
גרמניה
נוער בנים
שבוע ורמונד
יולי
11
שייט חיפה
צחר עומר
צרפת
16
עד גיל
אליפות אירופה לנוער
יולי
19
שייט חיפה
רוזנבלט רואי
צרפת
16
עד גיל
אליפות אירופה לנוער
יולי
28
בני הרצליה
איתן טל
צרפת
16
עד גיל
אליפות אירופה לנוער
יולי
2011
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
12
שדות ים ימיה
דנדקר עתליה
הולנד
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
28
הפועל עמק חפר
כפרי עמר
הולנד
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
7
אילת מרכז ימי
יהלום יסמין
הולנד
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
10
שייט חיפה
צחר עומר
הולנד
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
25
שייט חיפה
רוזנבלט רואי
הולנד
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
92
שייט חיפה
שניידר יניב
הולנד
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
44
הפועל נהריה
חן גל
הולנד
נערות
אליפות אירופה לנוער
יולי
46
שדות ים ימיה
סברנסקי עומר
הולנד
16
עד גיל
אליפות אירופה לנוער
יולי
2012
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
12
הפועל עמק חפר
כפרי עמר
אוסטריה
נערות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
16
שדות ים ימיה
דנדקר עתליה
אוסטריה
נערות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
36
אילת מרכז ימי
יהלום יסמין
אוסטריה
נערות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
18
מכבי זבולון אשדוד
פרץ יהונתן
אוסטריה
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
65
הפועל נהריה
בלוך ניצן
אוסטריה
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
8
אילת מרכז ימי
בן נתן תומר
אוסטריה
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
13
הפועל שדות ים
גלנץ שגיא
אוסטריה
16
עד גיל
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
18
שדות ים ימיה
סברנסקי עומר
אוסטריה
16
עד גיל
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
20
שייט חיפה
פיגנבאום גבי
אוסטריה
16
עד גיל
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
2013
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
108
הפועל נהריה
אריאלי טל
צרפת
גביע אירופה
אפריל
119
שייט חיפה
הראלי דניאל
צרפת
גביע אירופה
אפריל
122
שייט חיפה
גרש שחר
צרפת
גביע אירופה
אפריל
126
הפועל עמק חפר
יוסף שחף
צרפת
גביע אירופה
אפריל
29
הפועל שדות ים
אברבנאל גיא
צרפת
גביע אירופה
אפריל
39
הפועל נהריה
בן ארוש מאור
צרפת
גביע אירופה
אפריל
63
שייט חיפה
קלטמן אביב
צרפת
גביע אירופה
אפריל
79
הפועל נהריה
חדאד דור
צרפת
גביע אירופה
אפריל
82
הפועל עמק חפר
גודרנה קלי
צרפת
גביע אירופה
אפריל
85
הפועל מכמורת
דינטי ניתאי
צרפת
גביע אירופה
אפריל
42
אילת מרכז ימי
קסלר שיר
הונגריה
נוער בנות
אליפות עולם
יולי
56
הפועל עמק חפר
גודרנה קלי
הונגריה
נוער בנות
אליפות עולם
יולי
49
הפועל שדות ים
אברבנאל גיא
הונגריה
נוער בנים
אליפות עולם
יולי
22
הפועל מכמורת
דינטי ניתאי
הונגריה
16
נערים עד גיל
אליפות עולם
יולי
26
הפועל נהריה
בן ארוש מאור
הונגריה
16
נערים עד גיל
אליפות עולם
יולי
46
מכבי זבולון אשדוד
גולני עומר
הונגריה
16
נערים עד גיל
אליפות עולם
יולי
49
שדות ים ימיה
סלומון אלעד
הונגריה
16
נערים עד גיל
אליפות עולם
יולי
64
מכבי זבולון אשדוד
יחיא רועי
הונגריה
16
נערים עד גיל
אליפות עולם
יולי
2014
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
4
הפועל נהריה
לאובר ים
רומניה
גביע אירופה
אוגוסט
17
מכבי זבולון אשדוד נשים
בן דוד תמר
ורנמונדר -גרמניה
נוער בנות
גביע אירופה-שבוע ורנמונדר
יולי
20
הפועל עמק חפר
גודרנה קלי
איטליה
נוער בנות
גביע אירופה
אפריל
31
מכבי זבולון אשדוד
סטיוי רומי
איטליה
נוער בנות
גביע אירופה
אפריל
33
הפועל עמק חפר
יוסף שחף
איטליה
נוער בנות
גביע אירופה
אפריל
37
הפועל עמק חפר
יוסף שחף
ורנמונדר -גרמניה
נוער בנות
גביע אירופה-שבוע ורנמונדר
יולי
39
הפועל עמק חפר
סופר שקד
איטליה
נוער בנות
גביע אירופה
אפריל
48
שייט חיפה
רוזנבלט רז
נורבגיה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
51
מכבי זבולון אשדוד
פרץ נועה
איטליה
נוער בנות
גביע אירופה
אפריל
55
מכבי זבולון אשדוד נשים
בן דוד תמר
איטליה
נוער בנות
גביע אירופה
אפריל
62
מכבי זבולון אשדוד
גרנות גאיה
איטליה
נוער בנות
גביע אירופה
אפריל
83
הפועל עמק חפר
יוסף שחף
נורבגיה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
92
מכבי זבולון אשדוד נשים
בן דוד תמר
נורבגיה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
109
מכבי זבולון אשדוד
מלכה דן
איטליה
נוער בנים
גביע אירופה
אפריל
11
הפועל מכמורת
דינטי ניתאי
ורנמונדר -גרמניה
נוער בנים
גביע אירופה-שבוע ורנמונדר
יולי
12
הפועל מכמורת
דינטי ניתאי
איטליה
נוער בנים
גביע אירופה
אפריל
132
שייט חיפה
קפון סער
איטליה
נוער בנים
גביע אירופה
אפריל
15
הפועל נהריה
בן ארוש מאור
איטליה
נוער בנים
גביע אירופה
אפריל
18
מכבי זבולון אשדוד
גולני עומר
איטליה
נוער בנים
גביע אירופה
אפריל
29
שייט חיפה
רוזנבלט רואי
איטליה
נוער בנים
גביע אירופה
אפריל
38
הפועל מכמורת
דינטי ניתאי
נורבגיה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
41
הפועל נהריה
לאובר ים
איטליה
נוער בנים
גביע אירופה
אפריל
43
מכבי זבולון אשדוד
יחיא רועי
נורבגיה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
5
מכבי זבולון אשדוד
יחיא רועי
ורנמונדר -גרמניה
נוער בנים
גביע אירופה-שבוע ורנמונדר
יולי
57
הפועל נהריה
חדאד דור
איטליה
נוער בנים
גביע אירופה
אפריל
75
הפועל נהריה
טריפמן אורי
איטליה
נוער בנים
גביע אירופה
אפריל
8
מכבי זבולון אשדוד
יחיא רועי
איטליה
נוער בנים
גביע אירופה
אפריל
93
הפועל נהריה
אמיר אלון
איטליה
נוער בנים
גביע אירופה
אפריל
96
הפועל עמק חפר
יוסף אורי
איטליה
נוער בנים
גביע אירופה
אפריל
3
שייט חיפה
רוזנבלט רז
ורנמונדר -גרמניה
קדטיות
גביע אירופה-שבוע ורנמונדר
יולי
1
הפועל נהריה
בן ארוש מאור
ורנמונדר -גרמניה
קדטים
גביע אירופה-שבוע ורנמונדר
יולי
3
מכבי זבולון אשדוד
גולני עומר
ורנמונדר -גרמניה
קדטים
גביע אירופה-שבוע ורנמונדר
יולי
3
הפועל נהריה
בן ארוש מאור
יפן
קדטים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
31
מכבי זבולון אשדוד
גולני עומר
נורבגיה
קדטים
אליפות אירופה לנוער
יולי
33
הפועל נהריה
חדאד דור
נורבגיה
קדטים
אליפות אירופה לנוער
יולי
7
הפועל נהריה
חדאד דור
ורנמונדר -גרמניה
קדטים
גביע אירופה-שבוע ורנמונדר
יולי
7
הפועל נהריה
בן ארוש מאור
נורבגיה
קדטים
אליפות אירופה לנוער
יולי
2015
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
15
שייט חיפה
רוזנבלט רז
פולין
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
35
הפועל שדות ים
ברוך יולי
פולין
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
יולי
67
הפועל שדות ים
ברוך יולי
הולנד
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
108
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
פלנסיה עדן
פולין
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
112
הפועל נהריה
חדאד דור
הולנד
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
25
אילת מרכז ימי
בן נתן יועד
פולין
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
28
הפועל נהריה
לאובר ים
פולין
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
28
הפועל נהריה
לאובר ים
הולנד
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
36
אילת מרכז ימי
בן נתן יועד
הולנד
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
38
הפועל נהריה
חדאד דור
פולין
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
70
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
אשר גיא
פולין
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
יולי
81
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
אשר גיא
הולנד
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
אוגוסט

2016
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
7הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גלאשר גיאגרמניהנוער בניםשבוע קיל יוני
 8הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גלאשר גיאגרמניהנוער בניםאליפות עולם נוער אוגוסט
 4הפועל שדות יםברוך יוליגרמניהנוער בנותאליפות עולם לנוער יולי
 5הפועל שדות יםברוך יוליגרמניהנוער בנותאליפות עולם לנועראוגוסט

2017

מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
3שדות ים ימיהשיי קקוןספרדנוער בנותאליפות אירופהאפריל
 5 שדות ים ימיה שיי קקון בלגיה נוער בנות  אליפות עולם  יולי