הישגים בינלאומיים בדגם 420

 

1969
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
זבולון בת ים
כרמל צפניה
אליפות עולם
1
זבולון בת ים
לזרוב לידיה
אליפות עולם
1970
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
5
זבולון בת ים
כרמל צפניה
אליפות עולם
אוגוסט
5
זבולון בת ים
לזרוב לידיה
אליפות עולם
אוגוסט
1
זבולון בת ים
לזרוב לידיה
יחידים
אליפות עולם
אוגוסט
3
מיכאלי יאיר
יחידים
אליפות עולם
אוגוסט
1972
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
פרידלנדר איתן
טרוומונדה -גרמניה
אליפות עולם לנוער
1
ברוקמן שמשון
טרוומונדה -גרמניה
אליפות עולם לנוער
1
קדר יורם
בלגיה
יחידים
אליפות עולם
1974
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
4
פרידלנדר איתן
קיל -גרמניה
אליפות עולם
4
אמברם מוטי
קיל -גרמניה
אליפות עולם
1975
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
אמברם מוטי
הולנד
יחידים
אליפות עולם
אוגוסט
1976
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
פרידלנדר איתן
דאבלין -אירלנד
אליפות עולם
אוגוסט
1
ברוקמן שמשון
דאבלין -אירלנד
אליפות עולם
אוגוסט
2
פרידלנדר איתן
מסצ'וסטס -ארה"ב
אליפות עולם לקבוצות
יולי
2
ברוקמן שמשון
מסצ'וסטס -ארה"ב
אליפות עולם לקבוצות
יולי
2
ברקאי רהב
מסצ'וסטס -ארה"ב
אליפות עולם לקבוצות
יולי
2
הרולד אריאל
מסצ'וסטס -ארה"ב
אליפות עולם לקבוצות
יולי
2
גרוניך דן
מסצ'וסטס -ארה"ב
אליפות עולם לקבוצות
יולי
2
הפועל בת ים שייט
סלע ניר
מסצ'וסטס -ארה"ב
אליפות עולם לקבוצות
יולי
1978
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
3
הפועל בת ים שייט
סלע ניר
ולינק -דנמרק
אליפות עולם
אוגוסט
1
הפועל תל אביב
סמגורה אמנון
ולינק -דנמרק
יחידים
אליפות עולם
אוגוסט
1985
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
הפועל תל אביב מועדון ימי
שנטל ניר
אליפות אירופה לנוער
1
הפועל תל אביב מועדון ימי
שנטל רן
אליפות אירופה לנוער
1989
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
8
שדות ים ימיה
צוקרמן אלי
גרמניה
אליפות אירופה לנוער
8
הפועל שדות ים
צרפתי עמרי
גרמניה
אליפות אירופה לנוער
1990
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
4
שדות ים ימיה
צוקרמן אלי
צרפת
אליפות עולם
4
הפועל שדות ים
צרפתי עמרי
צרפת
אליפות עולם
1991
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
4
שדות ים ימיה
צוקרמן אלי
סקוטלנד
ISAF
אליפות עולם
4
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
רונן אלעד
סקוטלנד
ISAF
אליפות עולם
1992
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
7
שדות ים ימיה
צוקרמן אלי
שדות ים -ישראל
אליפות עולם
7
הפועל שדות ים
גלבוע אור
שדות ים -ישראל
אליפות עולם
1996
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
2
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
בלגיה
גברים
אליפות עולם
2
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
בלגיה
גברים
אליפות עולם
1
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
אוסטריה
נוער בנים
אליפות עולם
1
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
אוסטריה
נוער בנים
אליפות עולם
1997
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
הפועל תל אביב מועדון ימי
קורניצקי ניקה
ארה"ב
אליפות עולם לקבוצות
אוגוסט
1
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל קרין
ארה"ב
אליפות עולם לקבוצות
אוגוסט
1
הפועל תל אביב מועדון ימי
קרול תומר
ארה"ב
אליפות עולם לקבוצות
אוגוסט
1
הפועל שדות ים
ניר נמרוד
ארה"ב
אליפות עולם לקבוצות
אוגוסט
1
הפועל בת ים שייט
אוסמו אושר
ארה"ב
אליפות עולם לקבוצות
אוגוסט
1
הפועל תל אביב מועדון ימי
שאול יואב
ארה"ב
אליפות עולם לקבוצות
אוגוסט
5
אילת מרכז ימי
מיוחס ליזי
יפן
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
5
אילת מרכז ימי
מור גל
יפן
נוער בנות
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
1
שדות ים ימיה
יוסף יוגב
אירלנד
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
1
שדות ים ימיה
אמיר שחף
אירלנד
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
3
שדות ים ימיה
יוסף יוגב
יפן
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם
יולי
3
שדות ים ימיה
אמיר שחף
יפן
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם
יולי
3
הפועל תל אביב מועדון ימי
קורניצקי ניקה
ארה"ב
נשים
אליפות עולם
אוגוסט
3
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל קרין
ארה"ב
נשים
אליפות עולם
אוגוסט
1998
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
2
שדות ים ימיה
יוסף יוגב
דרום אפריקה
גברים
ISAF
אליפות עולם
דצמבר
2
שדות ים ימיה
אמיר שחף
דרום אפריקה
גברים
ISAF
אליפות עולם
דצמבר
8
שדות ים ימיה
יוסף יוגב
פלמוס -ספרד
גברים
אליפות עולם
יולי
8
שדות ים ימיה
אמיר שחף
פלמוס -ספרד
גברים
אליפות עולם
יולי
5
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר לינור
דרום אפריקה
נוער בנות
ISAF
אליפות עולם
דצמבר
5
הפועל תל אביב מועדון ימי
בוסקילה ורד
דרום אפריקה
נוער בנות
ISAF
אליפות עולם
דצמבר
10
הפועל תל אביב מועדון ימי
קרול תומר
דרום אפריקה
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם
דצמבר
10
הפועל תל אביב מועדון ימי
שלף אייל
דרום אפריקה
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם
דצמבר
12
שדות ים ימיה
גלבוע עמית
דרום אפריקה
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם
דצמבר
12
שדות ים ימיה
יוסף יניר
דרום אפריקה
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם
דצמבר
1
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר לינור
יוון
נשים
אליפות עולם
יולי
1
הפועל תל אביב מועדון ימי
בוסקילה ורד
יוון
נשים
אליפות עולם
יולי
17
אילת מרכז ימי
מיוחס ליזי
יוון
נשים
אליפות עולם
יולי
17
אילת מרכז ימי
מור גל
יוון
נשים
אליפות עולם
יולי
1999
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
9
הפועל מרכז שייט תל אביב
מזריץ מעין
יוון
נשים
אליפות עולם
יולי
9
אילת מרכז ימי
מיוחס ליזי
יוון
נשים
אליפות עולם
יולי
2000
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
13
שייט חיפה
לוין אייל
גרמניה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
13
שייט חיפה
כהן סתיו
גרמניה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
2001
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
17
הפועל תל אביב מועדון ימי
בוטה אדם
איטליה
אליפות עולם
יולי
17
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
גונן עומרי
איטליה
אליפות עולם
יולי
19
שייט חיפה
שטיינמן איליה
שוויץ
אליפות אירופה
אוגוסט
19
שייט חיפה
ספרב איליה
שוויץ
אליפות אירופה
אוגוסט
19
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
כהן עופר
איטליה
אליפות עולם
יולי
19
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
משה יניב
איטליה
אליפות עולם
יולי
38
אילת מרכז ימי
רוזנס רחל
איטליה
אליפות עולם
יולי
38
אילת מרכז ימי
לשם לינור
איטליה
אליפות עולם
יולי
43
שייט חיפה
שטיינמן איליה
איטליה
אליפות עולם
יולי
43
שייט חיפה
ספרב איליה
איטליה
אליפות עולם
יולי
80
מכבי זבולון אשדוד
רידלמן איריס
שוויץ
אליפות אירופה
אוגוסט
80
מכבי זבולון אשדוד
יליזבסקי אסתר
שוויץ
אליפות אירופה
אוגוסט
8
אילת מרכז ימי
רוזנס רחל
לה רושל -צרפת
נוער בנות
ISAF
אליפות עולם
יולי
8
אילת מרכז ימי
לשם לינור
לה רושל -צרפת
נוער בנות
ISAF
אליפות עולם
יולי
3
שייט חיפה
לוין אייל
שוויץ
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
3
שייט חיפה
כהן סתיו
שוויץ
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
4
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
כהן עופר
שוויץ
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
4
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
משה יניב
שוויץ
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
8
שייט חיפה
לוין אייל
לה רושל -צרפת
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם
יולי
8
שייט חיפה
כהן סתיו
לה רושל -צרפת
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם
יולי
2002
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
17
שדות ים ימיה
אמיר אלמוג
בלגיה
אליפות אירופה
אוגוסט
17
שדות ים ימיה
סלע ערן
בלגיה
אליפות אירופה
אוגוסט
27
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ ירין
בלגיה
אליפות אירופה
אוגוסט
27
הפועל מרכז שייט תל אביב
פרחי אייל
בלגיה
אליפות אירופה
אוגוסט
35
הפועל תל אביב מועדון ימי
בוצר יובל
בלגיה
אליפות אירופה
אוגוסט
35
הפועל נהריה
וייס מיכאל
בלגיה
אליפות אירופה
אוגוסט
1
שייט חיפה
לוין אייל
בלגיה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
1
שייט חיפה
כהן סתיו
בלגיה
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
58
הפועל תל אביב מועדון ימי
בוצר נועה
בלגיה
נשים
אליפות אירופה
אוגוסט
58
הפועל תל אביב מועדון ימי
טרכטנברג לאיה
בלגיה
נשים
אליפות אירופה
אוגוסט
2003
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
14
אילת מרכז ימי
רוזנס רחל
יוון
בית הכסף
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
14
הפועל תל אביב מועדון ימי
שמואלי שני
יוון
בית הכסף
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
6
הפועל תל אביב מועדון ימי
בוצר נועה
יוון
בית הכסף
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
6
הפועל תל אביב מועדון ימי
טרכטנברג לאיה
יוון
בית הכסף
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
23
שדות ים ימיה
בן חורין אביב
יוון
בית זהב
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
23
שדות ים ימיה
אמיר ים
יוון
בית זהב
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
34
הפועל תל אביב מועדון ימי
גרבר גל
יוון
בית זהב
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
34
הפועל מרכז שייט תל אביב
דוידוביץ ירין
יוון
בית זהב
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
37
שייט חיפה
אשל בן
יוון
בית זהב
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
37
שייט חיפה
שטיינמן איליה
יוון
בית זהב
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
46
הפועל שדות ים
גלבוע עדי
יוון
בית זהב
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
46
הפועל מרכז שייט תל אביב
בן ציון רותי
יוון
בית זהב
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
19
הפועל שדות ים
גלבוע עדי
מדירה -פורטוגל
נוער בנות
ISAF
אליפות עולם
יולי
19
הפועל מרכז שייט תל אביב
בן ציון רותי
מדירה -פורטוגל
נוער בנות
ISAF
אליפות עולם
יולי
14
שייט חיפה
אשל בן
מדירה -פורטוגל
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם
יולי
14
שייט חיפה
שטיינמן איליה
מדירה -פורטוגל
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם
יולי
2004
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
10
הפועל שדות ים
גלבוע עדי
פולין
נוער בנות
אליפות עולם
יולי
10
הפועל מרכז שייט תל אביב
בן ציון רותי
פולין
נוער בנות
אליפות עולם
יולי
12
הפועל שדות ים
גלבוע עדי
אירלנד
נוער בנות
אליפות אירופה
אוגוסט
12
הפועל מרכז שייט תל אביב
בן ציון רותי
אירלנד
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
18
שייט חיפה
ברוקמן עמית
אירלנד
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
18
שייט חיפה
וישליצקי יאיר
אירלנד
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
26
שדות ים ימיה
בן חורין אביב
אירלנד
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
26
שדות ים ימיה
אמיר ים
אירלנד
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
27
שייט חיפה
אשל בן
אירלנד
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
27
שייט חיפה
אפל משה
אירלנד
נוער בנים
אליפות אירופה
אוגוסט
8
שייט חיפה
ברוקמן עמית
פולין
נוער בנים
אליפות עולם
יולי
8
שייט חיפה
וישליצקי יאיר
פולין
נוער בנים
אליפות עולם
יולי
2005
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
20
שדות ים ימיה
גור דנה
איטליה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
20
שדות ים ימיה
דה פריס אריאל
איטליה
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
24
שייט חיפה
ברוקמן עמית
קוריאה
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
24
שייט חיפה
אשל בן
קוריאה
נוער בנים
אליפות עולם לנוער
יולי
32
שייט חיפה
גזית עמרי
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
32
שייט חיפה
נבות תום
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
58
שדות ים ימיה
שלה שביט
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
58
הפועל שדות ים
סנדובסקי רואי
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
6
שייט חיפה
ברוקמן עמית
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
6
שייט חיפה
אשל בן
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
8
שייט חיפה
עבאדי גיא
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
8
שייט חיפה
וישליצקי יאיר
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
2006
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
5
הפועל שדות ים
גבע טל
אנגליה
נערות
אליפות עולם
יולי
5
הפועל שדות ים
לבל מיה
אנגליה
נערות
אליפות עולם
יולי
51
שדות ים ימיה
גור דנה
ספרד
נערות
אליפות עולם
אוגוסט
51
הפועל שדות ים
בן חורין צליל
ספרד
נערות
אליפות עולם
אוגוסט
62
הפועל שדות ים
גבע טל
פורטוגל
נערות
אליפות אירופה
אוגוסט
62
הפועל שדות ים
לבל מיה
פורטוגל
נערות
אליפות אירופה
אוגוסט
82
שדות ים ימיה
גור דנה
פורטוגל
נערות
אליפות אירופה
אוגוסט
82
הפועל שדות ים
בן חורין צליל
פורטוגל
נערות
אליפות אירופה
אוגוסט
1
שייט חיפה
ברוקמן עמית
פורטוגל
נערים
אליפות אירופה
אוגוסט
1
שייט חיפה
אפל משה
פורטוגל
נערים
אליפות אירופה
אוגוסט
10
שייט חיפה
עבאדי גיא
פורטוגל
נערים
אליפות אירופה
אוגוסט
10
שייט חיפה
נבות תום
פורטוגל
נערים
אליפות אירופה
אוגוסט
19
שייט חיפה
וישליצקי יאיר
ספרד
נערים
אליפות עולם
אוגוסט
19
שייט חיפה
גזית עמרי
ספרד
נערים
אליפות עולם
אוגוסט
24
הפועל עמק חפר
לביא ליאור
ספרד
נערים
אליפות עולם
אוגוסט
24
הפועל שדות ים
לוגובאי גדי
ספרד
נערים
אליפות עולם
אוגוסט
30
שדות ים ימיה
שלה שביט
פורטוגל
נערים
אליפות אירופה
אוגוסט
30
הפועל שדות ים
סנדובסקי רואי
פורטוגל
נערים
אליפות אירופה
אוגוסט
32
שדות ים ימיה
שלה שביט
ספרד
נערים
אליפות עולם
אוגוסט
32
הפועל שדות ים
סנדובסקי רואי
ספרד
נערים
אליפות עולם
אוגוסט
4
שייט חיפה
ברוקמן עמית
אנגליה
נערים
אליפות עולם
יולי
4
שייט חיפה
אפל משה
אנגליה
נערים
אליפות עולם
יולי
49
שייט חיפה
עבאדי גיא
ספרד
נערים
אליפות עולם
אוגוסט
49
שייט חיפה
נבות תום
ספרד
נערים
אליפות עולם
אוגוסט
7
הפועל עמק חפר
לביא ליאור
פורטוגל
נערים
אליפות אירופה
אוגוסט
7
הפועל שדות ים
לוגובאי גדי
פורטוגל
נערים
אליפות אירופה
אוגוסט
2007
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
23
אילת מרכז ימי
לוי יאיר
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
23
אילת מרכז ימי
המבורגר אייל
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
25
הפועל מרכז שייט תל אביב
כהן גיל
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
25
הפועל ת"א מ. י. – נשים
גדרון ענבר
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
29
שייט חיפה
גוב נמרוד
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
29
שייט חיפה
באבא ציון
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
31
הפועל תל אביב מועדון ימי
סויסה אוהד
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
31
הפועל תל אביב מועדון ימי
סויסה אבירם
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
33
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
ארנון נועה
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
33
הפועל ת"א מ. י. – נשים
דוידי עלמה
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
37
שייט חיפה
שני תו
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
37
בנות שדות ים
בן חורין סופה
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
48
הפועל תל אביב מועדון ימי
אברהמר רוני
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
48
הפועל ת"א מ. י. – נשים
קרמר אדוה
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
54
בני הרצליה
חזן גדי
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
54
הפועל תל אביב מועדון ימי
גרינברג דניאל
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
6
הפועל שדות ים
גבע טל
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
6
הפועל שדות ים
לבל מיה
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
8
הפועל עמק חפר
לביא ליאור
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
8
הפועל שדות ים
לוגובאי גדי
תורכיה
אליפות אירופה
אוגוסט
11
הפועל שדות ים
גבע טל
הולנד
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
11
הפועל שדות ים
לבל מיה
הולנד
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
13
הפועל מרכז שייט תל אביב
כהן גיל
הולנד
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
13
הפועל ת"א מ. י. – נשים
גדרון ענבר
הולנד
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
15
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
ארנון נועה
הולנד
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
15
הפועל ת"א מ. י. – נשים
דוידי עלמה
הולנד
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
10
הפועל עמק חפר
לביא ליאור
הולנד
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
10
הפועל שדות ים
לוגובאי גדי
הולנד
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
23
שייט חיפה
גוב נמרוד
הולנד
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
23
שייט חיפה
באבא ציון
הולנד
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
42
אילת מרכז ימי
לוי יאיר
הולנד
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
42
אילת מרכז ימי
המבורגר אייל
הולנד
נוער בנים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
2008
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
13
אילת מרכז ימי
לוי יאיר
קרואטיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
13
שייט חיפה
באבא ציון
קרואטיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
30
הפועל מרכז שייט תל אביב
כהן גיל
קרואטיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
30
הפועל ת"א מ. י. – נשים
קרמר אדוה
קרואטיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
60
שייט חיפה
שני תו
קרואטיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
60
הפועל שדות ים
בן חורין צליל
קרואטיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
68
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
מרקוביץ גל
קרואטיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
68
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
צפרוני אורי
קרואטיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
101
הפועל תל אביב מועדון ימי
ברכה ניסים
אתונה -יוון
גברים
אליפות עולם
יולי
101
הפועל תל אביב מועדון ימי
ברכה שמואל
אתונה -יוון
גברים
אליפות עולם
יולי
17
שדות ים ימיה
בן חורין אביב
אתונה -יוון
גברים
אליפות עולם
יולי
17
שדות ים ימיה
פרויליך דן
אתונה -יוון
גברים
אליפות עולם
יולי
60
אילת מרכז ימי
לוי יאיר
אתונה -יוון
גברים
אליפות עולם
יולי
60
שייט חיפה
באבא ציון
אתונה -יוון
גברים
אליפות עולם
יולי
71
הפועל תל אביב מועדון ימי
סויסה אוהד
אתונה -יוון
גברים
אליפות עולם
יולי
71
הפועל תל אביב מועדון ימי
סויסה אבירם
אתונה -יוון
גברים
אליפות עולם
יולי
95
שייט חיפה
גולדשטיין יאיר
אתונה -יוון
גברים
אליפות עולם
יולי
95
שייט חיפה
בר שץ קורן
אתונה -יוון
גברים
אליפות עולם
יולי
99
שייט חיפה
דץ אור
אתונה -יוון
גברים
אליפות עולם
יולי
99
שייט חיפה
טרון אלון
אתונה -יוון
גברים
אליפות עולם
יולי
19
שייט חיפה
שני תו
אתונה -יוון
נשים
אליפות עולם
יולי
19
הפועל שדות ים
בן חורין צליל
אתונה -יוון
נשים
אליפות עולם
יולי
2
הפועל מרכז שייט תל אביב
כהן גיל
אתונה -יוון
נשים
אליפות עולם
יולי
2
הפועל ת"א מ. י. – נשים
קרמר אדוה
אתונה -יוון
נשים
אליפות עולם
יולי
2009
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
66
אילת מרכז ימי
לוי יאיר
איטליה
גברים
אליפות עולם
אוגוסט
66
שייט חיפה
באבא ציון
איטליה
גברים
אליפות עולם
אוגוסט
83
אילת מרכז ימי
לוי יואב
איטליה
גברים
אליפות עולם
אוגוסט
83
שדות ים ימיה
פרויליך דן
איטליה
גברים
אליפות עולם
אוגוסט
93
שדות ים ימיה
מאיר אורן
איטליה
גברים
אליפות עולם
אוגוסט
93
שדות ים ימיה
צדקה יהונתן
איטליה
גברים
אליפות עולם
אוגוסט
2
אילת מרכז ימי
לוי יואב
הונגריה
נוער
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
2
שדות ים ימיה
פרויליך דן
הונגריה
נוער
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
29
אילת מרכז ימי
לוי יאיר
הונגריה
נוער
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
29
שייט חיפה
באבא ציון
הונגריה
נוער
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
50
שייט חיפה
סלומון ברק
הונגריה
נוער
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
50
שייט חיפה
גולדשטיין יאיר
הונגריה
נוער
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
52
הפועל תל אביב מועדון ימי
אברהמר רוני
הונגריה
נוער
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
52
הפועל ת"א מ. י. – נשים
גדרון ענבר
הונגריה
נוער
אליפות עולם לנוער
אוגוסט
12
שייט חיפה
שני תו
ברזיל
נוער בנות
ISAF
אליפות עולם
יולי
12
הפועל שדות ים
בן חורין צליל
ברזיל
נוער בנות
ISAF
אליפות עולם
יולי
2010
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
אילת מרכז ימי
לוי יואב
לה רושל -צרפת
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
1
שדות ים ימיה
פרויליך דן
לה רושל -צרפת
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
106
אילת מרכז ימי
בל ארגמן
לה רושל -צרפת
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
106
אילת מרכז ימי
כהן רותם
לה רושל -צרפת
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
50
הפועל תל אביב מועדון ימי
כהן גל
לה רושל -צרפת
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
50
הפועל תל אביב מועדון ימי
מורן הדר
לה רושל -צרפת
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
53
שייט חיפה
סלומון ברק
לה רושל -צרפת
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
53
שדות ים ימיה
צדקה יהונתן
לה רושל -צרפת
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
63
הפועל שדות ים
לבל מיה
לה רושל -צרפת
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
63
שדות ים ימיה
זמט צוף
לה רושל -צרפת
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
65
הפועל ת"א מ. י. – נשים
גדרון ענבר
לה רושל -צרפת
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
65
הפועל ת"א נשים 2
טאובר לליב
לה רושל -צרפת
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
10
אילת מרכז ימי
לוי יואב
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
10
שדות ים ימיה
פרויליך דן
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
29
אילת מרכז ימי
לוי יאיר
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
29
שייט חיפה
גולדשטיין יאיר
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
29
הפועל שדות ים
בר-עם יונתן
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
40
הפועל עמק חפר
לביא ליאור
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
47
שייט חיפה
סלומון ברק
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
47
שדות ים ימיה
צדקה יהונתן
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
53
שייט חיפה
דץ אור
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
53
שייט חיפה
טרון אלון
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
6
הפועל תל אביב מועדון ימי
כהן גל
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
6
הפועל תל אביב מועדון ימי
מורן הדר
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
73
שדות ים ימיה
סניפר ניצן
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
73
שדות ים ימיה
מאיר אורן
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
74
שייט חיפה
בר שץ קורן
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
74
שייט חיפה
ברנר עופר
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
76
שייט חיפה
ידיד הראל
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
76
שייט חיפה
גולדשטיין יהונתן
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
79
מכבי זבולון אשדוד
מירצבסקי טל
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
79
מכבי זבולון אשדוד
ברששט גיא
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
80
הפועל מרכז שייט תל אביב
פרחי גיא
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
80
הפועל תל אביב מועדון ימי
פינגולד גיא
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
81
בני הרצליה
עידן איתי
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
81
אילת מרכז ימי
נויברט יונתן
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
82
אילת מרכז ימי
רביצקי סער
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
82
אילת מרכז ימי
הפנר אורי
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
83
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
בן מנחם ברק
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
83
הפועל תל אביב מועדון ימי
זהבי עומר
חיפה -ישראל
גברים
אליפות עולם
יולי
43
הפועל ת"א מ. י. – נשים
גדרון ענבר
חיפה -ישראל
נשים
אליפות עולם
יולי
43
הפועל ת"א נשים 2
טאובר לליב
חיפה -ישראל
נשים
אליפות עולם
יולי
55
אילת מרכז ימי
בל ארגמן
חיפה -ישראל
נשים
אליפות עולם
יולי
55
אילת מרכז ימי
כהן רותם
חיפה -ישראל
נשים
אליפות עולם
יולי
64
הפועל מרכז שייט תל אביב
בר-עם נויה
חיפה -ישראל
נשים
אליפות עולם
יולי
64
הפועל מרכז שייט תל אביב
שושן רימון
חיפה -ישראל
נשים
אליפות עולם
יולי
66
הפועל שדות ים
לבל מיה
חיפה -ישראל
נשים
אליפות עולם
יולי
66
שדות ים ימיה
זמט צוף
חיפה -ישראל
נשים
אליפות עולם
יולי
69
אילת מרכז ימי
חכם אלמוג
חיפה -ישראל
נשים
אליפות עולם
יולי
69
אילת מרכז ימי
קורן תם
חיפה -ישראל
נשים
אליפות עולם
יולי
70
שדות ים ימיה
גולדן אופק
חיפה -ישראל
נשים
אליפות עולם
יולי
70
שדות ים ימיה
בירן ליה
חיפה -ישראל
נשים
אליפות עולם
יולי
72
אילת מרכז ימי
חכם אילת
חיפה -ישראל
נשים
אליפות עולם
יולי
72
אילת מרכז ימי
נשרי שירלי
חיפה -ישראל
נשים
אליפות עולם
יולי
73
אילת מרכז ימי
אורון עדן
חיפה -ישראל
נשים
אליפות עולם
יולי
73
אילת מרכז ימי
גליקסמן טל
חיפה -ישראל
נשים
אליפות עולם
יולי
2011
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
27
שייט חיפה
סלומון ברק
בלגיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
27
שייט חיפה
גולדשטיין יאיר
בלגיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
34
שייט חיפה
דץ אור
בלגיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
34
שייט חיפה
טרון אלון
בלגיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
41
שדות ים ימיה
סניפר ניצן
בלגיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
41
שדות ים ימיה
מאיר אורן
בלגיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
6
הפועל תל אביב מועדון ימי
כהן גל
בלגיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
6
הפועל תל אביב מועדון ימי
מורן הדר
בלגיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
68
הפועל מרכז שייט תל אביב
בר-עם נויה
בלגיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
68
הפועל מרכז שייט תל אביב
שושן רימון
בלגיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
95
הפועל ת"א נשים 2
טאובר לליב
בלגיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
95
הפועל תל אביב מועדון ימי
הקסטר הדס
בלגיה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
12
שדות ים ימיה
זמט צוף
פורטוגל
בנות
אליפות אירופה
יולי
12
הפועל שדות ים
ברוקמן סתיו
פורטוגל
בנות
אליפות אירופה
יולי
12
הפועל תל אביב מועדון ימי
כהן גל
פורטוגל
בנים
אליפות אירופה
יולי
12
הפועל תל אביב מועדון ימי
מורן הדר
פורטוגל
בנים
אליפות אירופה
יולי
29
שייט חיפה
בר שץ קורן
פורטוגל
בנים
אליפות אירופה
יולי
29
שייט חיפה
גולדשטיין יהונתן
פורטוגל
בנים
אליפות אירופה
יולי
14
הפועל ת"א נשים 2
טאובר לליב
קרואטיה
נוער בנות
ISAF
אליפות נוער
יולי
14
הפועל תל אביב מועדון ימי
הקסטר הדס
קרואטיה
נוער בנות
ISAF
אליפות נוער
יולי
11
שייט חיפה
סלומון ברק
קרואטיה
נוער בנים
ISAF
אליפות נוער
יולי
11
שייט חיפה
גולדשטיין יאיר
קרואטיה
נוער בנים
ISAF
אליפות נוער
יולי
2012
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
3
הפועל מרכז שייט תל אביב
בר-עם נויה
איטליה
נערות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
3
הפועל מרכז שייט תל אביב
שושן רימון
איטליה
נערות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
5
שדות ים ימיה
זמט צוף
איטליה
נערות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
5
הפועל שדות ים
ברוקמן סתיו
איטליה
נערות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
8
הפועל מרכז שייט תל אביב
בר-עם נויה
אירלנד
נערות
ISAF
אליפות עולם נוער
יולי
8
הפועל מרכז שייט תל אביב
שושן רימון
אירלנד
נערות
ISAF
אליפות עולם נוער
יולי
92
שייט חיפה
לבנוני מירב
איטליה
נערות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
92
שייט חיפה
אמיר נינה
איטליה
נערות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
11
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
ברזלי יאן
אירלנד
נערים
ISAF
אליפות עולם נוער
יולי
11
הפועל מרכז שייט תל אביב
הררי טל
אירלנד
נערים
ISAF
אליפות עולם נוער
יולי
11
שייט חיפה
בר שץ קורן
איטליה
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
11
שייט חיפה
גולדשטיין יהונתן
איטליה
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
26
עצמה מרכז לחינוך ימי תל אביב
ברזלי יאן
איטליה
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
26
הפועל מרכז שייט תל אביב
הררי טל
איטליה
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
28
שייט חיפה
ברנר עופר
איטליה
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
28
שייט חיפה
ידיד הראל
איטליה
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
50
שדות ים ימיה
סניפר ניצן
איטליה
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
50
הפועל שדות ים
איסק דלב
איטליה
נערים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
2013
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
27
הפועל מרכז שייט תל אביב
הררי טל
בריטניה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
27
הפועל תל אביב מועדון ימי
בן יאיר עומר
בריטניה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
40
הפועל שדות ים
חסון ניתאי
בריטניה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
40
הפועל שדות ים
איסק דלב
בריטניה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
43
שייט חיפה
ידיד הראל
בריטניה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
43
שייט חיפה
למפרכט איתי
בריטניה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
48
הפועל שדות ים
ברוקמן סתיו
בריטניה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
48
הפועל מרכז שייט תל אביב
ולך יהל
בריטניה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
57
שייט חיפה
לבנוני מירב
בריטניה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
57
שייט חיפה
אמיר נינה
בריטניה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
82
הפועל מרכז שייט תל אביב
הס אור
בריטניה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
82
הפועל מרכז שייט תל אביב
ססלר ליאור
בריטניה
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
52
הפועל שדות ים
חסון ניתאי
ולנסיה -ספרד
גברים
אליפות עולם
יולי
52
הפועל שדות ים
איסק דלב
ולנסיה -ספרד
גברים
אליפות עולם
יולי
7
שייט חיפה
לבנוני מירב
קפריסין
נוער בנות
ISAF
אליפות עולם לנוער
יולי
7
שייט חיפה
אמיר נינה
קפריסין
נוער בנות
ISAF
אליפות עולם לנוער
יולי
11
שייט חיפה
ידיד הראל
קפריסין
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם לנוער
יולי
11
שייט חיפה
למפרכט איתי
קפריסין
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם לנוער
יולי
19
הפועל שדות ים
ברוקמן סתיו
ולנסיה -ספרד
נשים
אליפות עולם
יולי
19
הפועל מרכז שייט תל אביב
ולך יהל
ולנסיה -ספרד
נשים
אליפות עולם
יולי
2014
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
שדות ים ימיה
עבו מאור
קיל -גרמניה
שבוע קיל – סבב אירופי
יוני
1
שדות ים ימיה
רוז יואב
קיל -גרמניה
שבוע קיל – סבב אירופי
יוני
16
שייט חיפה
ידיד הראל
פולין
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
16
שייט חיפה
למפרכט איתי
פולין
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
27
שייט חיפה
סלע עמרי
קיל -גרמניה
שבוע קיל – סבב אירופי
יוני
27
הפועל שדות ים
איסק דלב
קיל -גרמניה
שבוע קיל – סבב אירופי
יוני
4
הפועל שדות ים
חסון ניתאי
קיל -גרמניה
שבוע קיל – סבב אירופי
יוני
4
שדות ים ימיה
שפילמן יואב
קיל -גרמניה
שבוע קיל – סבב אירופי
יוני
48
שייט חיפה
סלע עמרי
פולין
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
48
הפועל שדות ים
איסק דלב
פולין
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
61
שדות ים ימיה
עבו מאור
פולין
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
61
שדות ים ימיה
רוז יואב
פולין
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
72
הפועל מרכז שייט תל אביב
ליואי גאיה
פולין
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
72
בני הרצליה
בן יקר מיכאלה
פולין
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
88
שייט חיפה
דץ דניאל
פולין
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
88
שייט חיפה
אמיר נינה
פולין
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
9
הפועל שדות ים
חסון ניתאי
פולין
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
9
שדות ים ימיה
שפילמן יואב
פולין
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
3
שייט חיפה
ביליק עידו
גרמניה
גברים
אליפות עולם
אוגוסט
3
שייט חיפה
שלגי אופק
גרמניה
גברים
אליפות עולם
אוגוסט
8
הפועל שדות ים
חסון ניתאי
גרמניה
גברים
אליפות עולם
אוגוסט
8
שדות ים ימיה
שפילמן יואב
גרמניה
גברים
אליפות עולם
אוגוסט
2
הפועל שדות ים
ברוקמן סתיו
פורטוגל
נוער בנות
ISAF
אליפות עולם לנוער
יולי
2
הפועל מרכז שייט תל אביב
ולך יהל
פורטוגל
נוער בנות
ISAF
אליפות עולם לנוער
יולי
71
הפועל עמק חפר
כפרי עמר
פולין
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
71
שדות ים ימיה
פרדס נועם
פולין
נוער בנות
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
7
שייט חיפה
ידיד הראל
פורטוגל
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם לנוער
יולי
7
שייט חיפה
למפרכט איתי
פורטוגל
נוער בנים
ISAF
אליפות עולם לנוער
יולי
49
הפועל מרכז שייט תל אביב
ליואי גאיה
גרמניה
נשים
אליפות עולם
אוגוסט
49
בני הרצליה
בן יקר מיכאלה
גרמניה
נשים
אליפות עולם
אוגוסט
2015
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
21
שדות ים ימיה
רוז יואב
יפן
גברים
אליפות עולם
יולי
21
שדות ים ימיה
עבו מאור
יפן
גברים
אליפות עולם
יולי
22
הפועל שדות ים
חסון ניתאי
יפן
גברים
אליפות עולם
יולי
22
הפועל מרכז שייט תל אביב
הררי טל
יפן
גברים
אליפות עולם
יולי
1
הפועל שדות ים
חסון ניתאי
בולגריה
נוער
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
1
הפועל מרכז שייט תל אביב
הררי טל
בולגריה
נוער
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
20
שדות ים ימיה
עבו מאור
בולגריה
נוער
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
20
שדות ים ימיה
רוז יואב
בולגריה
נוער
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
47
שייט חיפה
סלע עמרי
בולגריה
נוער
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
47
שדות ים ימיה
פרדס נועם
בולגריה
נוער
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
48
שייט חיפה
דץ דניאל
בולגריה
נוער
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
48
שייט חיפה
תורן נגה
בולגריה
נוער
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
47
שייט חיפה
דץ דניאל
יפן
נשים
אליפות עולם
יולי
47
שייט חיפה
תורן נגה
יפן
נשים
אליפות עולם
יולי
1
שייט חיפה
ביליק עידו
בולגריה
קדטים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
1
שייט חיפה
שלגי אופק
בולגריה
קדטים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
14
שייט חיפה
אמיר נינה
בולגריה
קדטים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
14
שייט חיפה
אברך גילי
בולגריה
קדטים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
15
שייט חיפה
בן עזרא עידו
בולגריה
קדטים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט
15
שייט חיפה
חרותי תמוז
בולגריה
קדטים
אליפות אירופה לנוער
אוגוסט

2016

מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
 1שייט חיפהביליק עידוהונגריהאליפות אירופה לנוער אוגוסט
 1שייט חיפהשלגי אופקהונגריהאליפות אירופה לנוער אוגוסט

2017

מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
3 הפועל שדות ים שדה טל יוון אליפות אירופה 420יולי
3 הפועל שדות ים חומרי נועם יוון אליפות אירופה 420יולי
9 שייט חיפה בן עזרא עידו יוון אליפות אירופה 420יולי
9 שייט חיפה חרותי תמוז יוון אליפות אירופה 420יולי