הישגים בינלאומיים בדגם 470

1977
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
3
פרידלנדר איתן
קיל -גרמניה
אליפות אירופה
יולי
3
ברוקמן שמשון
קיל -גרמניה
אליפות אירופה
יולי
1978
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
פרידלנדר איתן
הייר -צרפת
שבוע הייר
1
ברוקמן שמשון
הייר -צרפת
שבוע הייר
1
פרידלנדר איתן
ווימות -בריטניה
אליפות בריטניה
יוני
1
ברוקמן שמשון
ווימות -בריטניה
אליפות בריטניה
יוני
1979
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
פרידלנדר איתן
מוסקבה -רוסיה
אליפות אירופה
יולי
1
ברוקמן שמשון
מוסקבה -רוסיה
אליפות אירופה
יולי
1982
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
3
הפועל תל אביב
טורטן דן
טורונטו -קנדה
אליפות צפון אמריקה
3
הפועל תל אביב
טורטן רן
טורונטו -קנדה
אליפות צפון אמריקה
5
הפועל תל אביב
טורטן דן
פלורידה -ארה"ב
אליפות ארה"ב
5
הפועל תל אביב
טורטן רן
פלורידה -ארה"ב
אליפות ארה"ב
1983
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
3
פרידלנדר איתן
ווימות -בריטניה
אליפות עולם
יוני
3
ברוקמן שמשון
ווימות -בריטניה
אליפות עולם
יוני
1984
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
20
הפועל תל אביב מועדון ימי
שנטל ניר
לוס אנג'לס -ארה"ב
גברים
אולימפיאדה
יולי
20
הפועל תל אביב מועדון ימי
שנטל רן
לוס אנג'לס -ארה"ב
גברים
אולימפיאדה
יולי
12
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
לוס אנג'לס -ארה"ב
נשים
אולימפיאדה
יולי
12
הפועל מרכז שייט תל אביב
קדמי שני
לוס אנג'לס -ארה"ב
נשים
אולימפיאדה
יולי
1986
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
4
הפועל תל אביב
טורטן דן
סלאו -ספרד
אליפות עולם
4
הפועל תל אביב
טורטן רן
סלאו -ספרד
אליפות עולם
1987
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
הפועל תל אביב
טורטן דן
ווימות -בריטניה
אליפות בריטניה
1
הפועל תל אביב
טורטן רן
ווימות -בריטניה
אליפות בריטניה
1988
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
17
הפועל תל אביב
טורטן דן
סיאול -דרום קוריאה
אולימפיאדה
ספטמבר
17
הפועל תל אביב
טורטן רן
סיאול -דרום קוריאה
אולימפיאדה
ספטמבר
2
הפועל תל אביב מועדון ימי
שנטל רן
גדאנסק -פולין
אליפות עולם
אוגוסט
2
הפועל תל אביב מועדון ימי
שנטל ניר
גדאנסק -פולין
נוער
אליפות עולם
אוגוסט
1991
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
7
שדות ים ימיה
צוקרמן אלי
גרמניה
נוער
אליפות עולם
7
הפועל שדות ים
צרפתי עמרי
גרמניה
נוער
אליפות עולם
1992
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
7
מכבי שייט בת ים
שמש ארז
ברצלונה -ספרד
אולימפיאדה
7
מכבי שייט בת ים
בכר שי
ברצלונה -ספרד
אולימפיאדה
1993
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
3
מכבי שייט בת ים
שמש ארז
צרפת
שבוע הייר
3
מכבי שייט בת ים
בכר שי
צרפת
שבוע הייר
3
מכבי שייט בת ים
שמש ארז
גרמניה
שבוע ספא
3
מכבי שייט בת ים
בכר שי
גרמניה
שבוע ספא
3
מכבי שייט בת ים
שמש ארז
אליפות אירופה
3
מכבי שייט בת ים
בכר שי
אליפות אירופה
3
מכבי שייט בת ים
שמש ארז
אליפות עולם
3
מכבי שייט בת ים
בכר שי
אליפות עולם
3
מכבי שייט בת ים
שמש ארז
גברים
אליפות אירופה
3
מכבי שייט בת ים
בכר שי
גברים
אליפות אירופה
1995
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
רונן אלעד
אליפות עולם לנוער
1
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
קלך זאב
אליפות עולם לנוער
11
שדות ים ימיה
צוקרמן אלי
קנדה
אליפות עולם
11
הפועל תל אביב
בר סער
קנדה
אליפות עולם
4
מכבי שייט בת ים
שמש ארז
אטלנטה -ארה"ב
פרה אולימפיק
4
מכבי שייט בת ים
בכר שי
אטלנטה -ארה"ב
פרה אולימפיק
5
שדות ים ימיה
צוקרמן אלי
הולנד
שבוע ספא
5
הפועל תל אביב
בר סער
הולנד
שבוע ספא
3
הפועל תל אביב מועדון ימי
שנטל ניר
גברים
אליפות עולם
3
הפועל תל אביב מועדון ימי
שנטל רן
גברים
אליפות עולם
1996
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
6
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
רונן אלעד
פולין
נוער בנים
אליפות עולם
6
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
קלך זאב
פולין
נוער בנים
אליפות עולם
9
זבולון בת ים
שמש זיו
פולין
נוער בנים
אליפות עולם
9
הפועל בת ים שייט
כהן נעם
פולין
נוער בנים
אליפות עולם
1997
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
8
הפועל תל אביב מועדון ימי
שנטל ניר
תל אביב -ישראל
גברים
אליפות עולם
אוגוסט
8
הפועל תל אביב מועדון ימי
שנטל רן
תל אביב -ישראל
גברים
אליפות עולם
אוגוסט
9
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
קלך זאב
תל אביב -ישראל
גברים
אליפות עולם
אוגוסט
9
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
שוורץ דוד
תל אביב -ישראל
גברים
אליפות עולם
אוגוסט
4
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
הולנד
נשים
אליפות אירופה
יולי
4
הפועל מרכז שייט תל אביב
קדמי שני
הולנד
נשים
אליפות אירופה
יולי
5
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
תל אביב -ישראל
נשים
אליפות עולם
אוגוסט
5
הפועל מרכז שייט תל אביב
קדמי שני
תל אביב -ישראל
נשים
אליפות עולם
אוגוסט
1998
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
10
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
קלך זאב
תורכיה
גברים
אליפות אירופה
יולי
10
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
שוורץ דוד
תורכיה
גברים
אליפות אירופה
יולי
12
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
קלך זאב
ספרד
גברים
אליפות עולם
אוגוסט
12
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
שוורץ דוד
ספרד
גברים
אליפות עולם
אוגוסט
4
הפועל תל אביב מועדון ימי
שנטל ניר
ספרד
גברים
שבוע פלמה
מרץ
4
הפועל תל אביב מועדון ימי
שנטל רן
ספרד
גברים
שבוע פלמה
מרץ
8
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
קלך זאב
הולנד
גברים
שבוע ספא
מאי
8
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
שוורץ דוד
הולנד
גברים
שבוע ספא
מאי
9
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
קלך זאב
ספרד
גברים
שבוע פלמה
מרץ
9
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
שוורץ דוד
ספרד
גברים
שבוע פלמה
מרץ
1
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
1
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
איטליה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
5
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
הולנד
נשים
שבוע ספא
מאי
5
הפועל מרכז שייט תל אביב
קדמי שני
הולנד
נשים
שבוע ספא
מאי
5
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
ספרד
נשים
שבוע פלמה
מרץ
5
הפועל מרכז שייט תל אביב
קדמי שני
ספרד
נשים
שבוע פלמה
מרץ
7
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
ספרד
נשים
אליפות עולם
אוגוסט
7
הפועל מרכז שייט תל אביב
קדמי שני
ספרד
נשים
אליפות עולם
אוגוסט
8
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
תורכיה
נשים
אליפות אירופה
יולי
8
הפועל מרכז שייט תל אביב
קדמי שני
תורכיה
נשים
אליפות אירופה
יולי
1999
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
10
שדות ים ימיה
צוקרמן אלי
גרמניה
שבוע קיל
יוני
10
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
רונן אלעד
גרמניה
שבוע קיל
יוני
3
שדות ים ימיה
צוקרמן אלי
צרפת
ספרינג קאפ
3
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
רונן אלעד
צרפת
ספרינג קאפ
10
הפועל תל אביב מועדון ימי
שנטל ניר
אוסטרליה
גברים
אליפות עולם
ינואר
10
הפועל תל אביב מועדון ימי
שנטל רן
אוסטרליה
גברים
אליפות עולם
ינואר
4
שדות ים ימיה
צוקרמן אלי
צרפת
גברים
אליפות צרפת
אפריל
4
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
רונן אלעד
צרפת
גברים
אליפות צרפת
אפריל
9
שדות ים ימיה
צוקרמן אלי
אוסטרליה
גברים
אליפות עולם
ינואר
9
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
רונן אלעד
אוסטרליה
גברים
אליפות עולם
ינואר
9
שדות ים ימיה
צוקרמן אלי
הולנד
גברים
שבוע ספא
מאי
9
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
רונן אלעד
הולנד
גברים
שבוע ספא
מאי
1
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
גרמניה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
1
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
גרמניה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
2
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
ניו זילנד
נוער בנים
אליפות עולם
פברואר
2
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
ניו זילנד
נוער בנים
אליפות עולם
פברואר
2
שדות ים ימיה
יוסף יוגב
גרמניה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
2
שדות ים ימיה
אמיר שחף
גרמניה
נוער בנים
אליפות אירופה
יולי
2
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
2
הפועל מרכז שייט תל אביב
קדמי שני
צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
2
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
הולנד
נשים
שבוע ספא
מאי
2
הפועל מרכז שייט תל אביב
קדמי שני
הולנד
נשים
שבוע ספא
מאי
2
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
סידני -אוסטרליה
נשים
שיוט סידני
דצמבר
2
הפועל מרכז שייט תל אביב
קדמי שני
סידני -אוסטרליה
נשים
שיוט סידני
דצמבר
3
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
ספרד
נשים
אוניברסיאדה
יולי
3
הפועל מרכז שייט תל אביב
קדמי שני
ספרד
נשים
אוניברסיאדה
יולי
4
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
אוסטרליה
נשים
אליפות עולם
ינואר
4
הפועל מרכז שייט תל אביב
קדמי שני
אוסטרליה
נשים
אליפות עולם
ינואר
4
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
גרמניה
נשים
שבוע קיל
יוני
4
הפועל מרכז שייט תל אביב
קדמי שני
גרמניה
נשים
שבוע קיל
יוני
6
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
קרואטיה
נשים
אליפות אירופה
אוגוסט
6
הפועל מרכז שייט תל אביב
קדמי שני
קרואטיה
נשים
אליפות אירופה
אוגוסט
2000
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
4
שדות ים ימיה
צוקרמן אלי
קיל -גרמניה
שבוע קיל
4
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
רונן אלעד
קיל -גרמניה
שבוע קיל
13
שדות ים ימיה
צוקרמן אלי
סידני -אוסטרליה
גברים
אולימפיאדה
ספטמבר
13
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
רונן אלעד
סידני -אוסטרליה
גברים
אולימפיאדה
ספטמבר
8
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
הונגריה
גברים
אליפות עולם
מאי
8
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
הונגריה
גברים
אליפות עולם
מאי
9
שדות ים ימיה
צוקרמן אלי
איטליה
גברים
אליפות אירופה
יוני
9
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
רונן אלעד
איטליה
גברים
אליפות אירופה
יוני
1
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
סן מוריץ -שוויץ
נוער בנים
אליפות עולם
אוגוסט
1
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
סן מוריץ -שוויץ
נוער בנים
אליפות עולם
אוגוסט
4
שדות ים ימיה
יוסף יוגב
סן מוריץ -שוויץ
נוער בנים
אליפות עולם
אוגוסט
4
שדות ים ימיה
אמיר שחף
סן מוריץ -שוויץ
נוער בנים
אליפות עולם
אוגוסט
4
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
איטליה
נשים
אליפות אירופה
יוני
4
הפועל מרכז שייט תל אביב
קדמי שני
איטליה
נשים
אליפות אירופה
יוני
4
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
סידני -אוסטרליה
נשים
אולימפיאדה
ספטמבר
4
הפועל מרכז שייט תל אביב
קדמי שני
סידני -אוסטרליה
נשים
אולימפיאדה
ספטמבר
8
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
הונגריה
נשים
אליפות עולם
מאי
8
הפועל מרכז שייט תל אביב
קדמי שני
הונגריה
נשים
אליפות עולם
מאי
2001
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
צרפת
גברים
שבוע האביב
אפריל
1
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
צרפת
גברים
שבוע האביב
אפריל
11
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
סלובניה
גברים
אליפות עולם
ספטמבר
11
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
סלובניה
גברים
אליפות עולם
ספטמבר
2
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
אירלנד
גברים
אליפות אירופה
יולי
2
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
אירלנד
גברים
אליפות אירופה
יולי
3
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
צרפת
גברים
שבוע הייר
יולי
3
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
צרפת
גברים
שבוע הייר
יולי
2
שדות ים ימיה
יוסף יוגב
תורכיה
נוער בנים
אליפות עולם
ספטמבר
2
שדות ים ימיה
אמיר שחף
תורכיה
נוער בנים
אליפות עולם
ספטמבר
3
הפועל תל אביב מועדון ימי
קורניצקי ניקה
אירלנד
נשים
אליפות אירופה
יולי
3
הפועל תל אביב מועדון ימי
בוסקילה ורד
אירלנד
נשים
אליפות אירופה
יולי
5
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
סלובניה
נשים
אליפות עולם
ספטמבר
5
הפועל מרכז שייט תל אביב
קדמי שני
סלובניה
נשים
אליפות עולם
ספטמבר
2002
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
12
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
כהן עופר
איטליה
אליפות אירופה לנוער
12
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
משה יניב
איטליה
אליפות אירופה לנוער
17
הפועל תל אביב מועדון ימי
ברנדי עומר
איטליה
אליפות אירופה לנוער
17
הפועל תל אביב מועדון ימי
בן ציון ישי
איטליה
אליפות אירופה לנוער
19
הפועל תל אביב מועדון ימי
ברנדי עומר
בלגיה
אליפות עולם לנוער
19
הפועל תל אביב מועדון ימי
בן ציון ישי
בלגיה
אליפות עולם לנוער
7
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
כהן עופר
בלגיה
אליפות עולם לנוער
7
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
משה יניב
בלגיה
אליפות עולם לנוער
1
שדות ים ימיה
יוסף יוגב
מרסיי -צרפת
גברים
ISAF
אליפות עולם
יולי
1
שדות ים ימיה
אמיר שחף
מרסיי -צרפת
גברים
ISAF
אליפות עולם
יולי
4
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
סרדיניה -איטליה
גברים
אליפות עולם
ספטמבר
4
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
סרדיניה -איטליה
גברים
אליפות עולם
ספטמבר
6
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
מרסיי -צרפת
גברים
ISAF
אליפות עולם
יולי
6
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
מרסיי -צרפת
גברים
ISAF
אליפות עולם
יולי
7
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
טאלין -אסטוניה
גברים
אליפות אירופה
יולי
7
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
טאלין -אסטוניה
גברים
אליפות אירופה
יולי
9
שדות ים ימיה
יוסף יוגב
סרדיניה -איטליה
גברים
אליפות עולם
ספטמבר
9
שדות ים ימיה
אמיר שחף
סרדיניה -איטליה
גברים
אליפות עולם
ספטמבר
10
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר לינור
הייר -צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
10
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
הייר -צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
11
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר לינור
טאלין -אסטוניה
נשים
אליפות אירופה
יולי
11
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
טאלין -אסטוניה
נשים
אליפות אירופה
יולי
2
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר לינור
פלמה דה מיורקה -ספרד
נשים
שבוע פלמה דה מיורקה
מרץ
2
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
פלמה דה מיורקה -ספרד
נשים
שבוע פלמה דה מיורקה
מרץ
2
הפועל תל אביב מועדון ימי
קורניצקי ניקה
הייר -צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
2
הפועל תל אביב מועדון ימי
בוסקילה ורד
הייר -צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
3
הפועל תל אביב מועדון ימי
קורניצקי ניקה
ברצלונה -ספרד
נשים
שבוע אולימפי
מרץ
3
הפועל תל אביב מועדון ימי
בוסקילה ורד
ברצלונה -ספרד
נשים
שבוע אולימפי
מרץ
4
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר לינור
ברצלונה -ספרד
נשים
שבוע אולימפי
מרץ
4
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
ברצלונה -ספרד
נשים
שבוע אולימפי
מרץ
5
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר לינור
מרסיי -צרפת
נשים
ISAF
אליפות עולם
יולי
5
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
מרסיי -צרפת
נשים
ISAF
אליפות עולם
יולי
6
הפועל תל אביב מועדון ימי
קורניצקי ניקה
טאלין -אסטוניה
נשים
אליפות אירופה
יולי
6
הפועל תל אביב מועדון ימי
בוסקילה ורד
טאלין -אסטוניה
נשים
אליפות אירופה
יולי
7
הפועל תל אביב מועדון ימי
קורניצקי ניקה
מרסיי -צרפת
נשים
ISAF
אליפות עולם
יולי
7
הפועל תל אביב מועדון ימי
בוסקילה ורד
מרסיי -צרפת
נשים
ISAF
אליפות עולם
יולי
7
הפועל תל אביב מועדון ימי
קורניצקי ניקה
סרדיניה -איטליה
נשים
אליפות עולם
ספטמבר
7
הפועל תל אביב מועדון ימי
בוסקילה ורד
סרדיניה -איטליה
נשים
אליפות עולם
ספטמבר

 

2003

 

מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
1
שדות ים ימיה
יוסף יוגב
מרסיי -צרפת
שבוע אביב
מרץ
1
שדות ים ימיה
אמיר שחף
מרסיי -צרפת
שבוע אביב
מרץ
10
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
כהן עופר
אוסטריה
אליפות עולם לנוער
10
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
משה יניב
אוסטריה
אליפות עולם לנוער
19
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר לינור
מרסיי -צרפת
שבוע אביב
מרץ
19
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
מרסיי -צרפת
שבוע אביב
מרץ
28
שדות ים ימיה
אמיר אלמוג
שוויץ
אליפות אירופה לנוער
28
שדות ים ימיה
סלע ערן
שוויץ
אליפות אירופה לנוער
34
שדות ים ימיה
אמיר אלמוג
אוסטריה
אליפות עולם לנוער
34
שדות ים ימיה
סלע ערן
אוסטריה
אליפות עולם לנוער
36
שייט חיפה
לוין אייל
שוויץ
אליפות אירופה לנוער
36
שייט חיפה
כהן סתיו
שוויץ
אליפות אירופה לנוער
37
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
כהן עופר
שוויץ
אליפות אירופה לנוער
37
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
משה יניב
שוויץ
אליפות אירופה לנוער
6
שייט חיפה
לוין אייל
אוסטריה
אליפות עולם לנוער
6
שייט חיפה
כהן סתיו
אוסטריה
אליפות עולם לנוער
8
הפועל תל אביב מועדון ימי
קורניצקי ניקה
מרסיי -צרפת
שבוע אביב
מרץ
8
הפועל תל אביב מועדון ימי
בוסקילה ורד
מרסיי -צרפת
שבוע אביב
מרץ
15
שדות ים ימיה
יוסף יוגב
ברסט -צרפת
גברים
אליפות אירופה
יולי
15
שדות ים ימיה
אמיר שחף
ברסט -צרפת
גברים
אליפות אירופה
יולי
16
שדות ים ימיה
יוסף יוגב
הייר -צרפת
גברים
שבוע הייר
אפריל
16
שדות ים ימיה
אמיר שחף
הייר -צרפת
גברים
שבוע הייר
אפריל
17
שדות ים ימיה
יוסף יוגב
קדיז -ספרד
גברים
ISAF
אליפות עולם
ספטמבר
17
שדות ים ימיה
אמיר שחף
קדיז -ספרד
גברים
ISAF
אליפות עולם
ספטמבר
2
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
ברצלונה -ספרד
גברים
שבוע אולימפי ברצלונה
אפריל
2
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
ברצלונה -ספרד
גברים
שבוע אולימפי ברצלונה
אפריל
20
שדות ים ימיה
יוסף יוגב
הולנד
גברים
שבוע ספא
מאי
20
שדות ים ימיה
אמיר שחף
הולנד
גברים
שבוע ספא
מאי
33
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
ברסט -צרפת
גברים
אליפות אירופה
יולי
33
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
ברסט -צרפת
גברים
אליפות אירופה
יולי
5
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
קדיז -ספרד
גברים
ISAF
אליפות עולם
ספטמבר
5
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
קדיז -ספרד
גברים
ISAF
אליפות עולם
ספטמבר
6
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
הולנד
גברים
שבוע ספא
מאי
6
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
הולנד
גברים
שבוע ספא
מאי
7
שדות ים ימיה
יוסף יוגב
ברצלונה -ספרד
גברים
שבוע אולימפי ברצלונה
אפריל
7
שדות ים ימיה
אמיר שחף
ברצלונה -ספרד
גברים
שבוע אולימפי ברצלונה
אפריל
8
הפועל תל אביב מועדון ימי
גל אודי
הייר -צרפת
גברים
שבוע הייר
אפריל
8
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר גדעון
הייר -צרפת
גברים
שבוע הייר
אפריל
10
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
כהן עופר
קדיז -ספרד
נוער בנים בית זהב
ISAF
אליפות עולם
ספטמבר
10
הפועל גנוסר/עמותת מגל אל גל
משה יניב
קדיז -ספרד
נוער בנים בית זהב
ISAF
אליפות עולם
ספטמבר
34
שדות ים ימיה
אמיר אלמוג
קדיז -ספרד
נוער בנים בית זהב
ISAF
אליפות עולם
ספטמבר
34
שדות ים ימיה
סלע ערן
קדיז -ספרד
נוער בנים בית זהב
ISAF
אליפות עולם
ספטמבר
6
שייט חיפה
לוין אייל
קדיז -ספרד
נוער בנים בית זהב
ISAF
אליפות עולם
ספטמבר
6
שייט חיפה
כהן סתיו
קדיז -ספרד
נוער בנים בית זהב
ISAF
אליפות עולם
ספטמבר
10
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר לינור
ברצלונה -ספרד
נשים
שבוע אולימפי ברצלונה
אפריל
10
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
ברצלונה -ספרד
נשים
שבוע אולימפי ברצלונה
אפריל
13
הפועל תל אביב מועדון ימי
קורניצקי ניקה
ברסט -צרפת
נשים
אליפות אירופה
יולי
13
הפועל תל אביב מועדון ימי
בוסקילה ורד
ברסט -צרפת
נשים
אליפות אירופה
יולי
14
הפועל מרכז שייט תל אביב
קליגר לינור
הולנד
נשים
שבוע ספא
מאי
14
הפועל תל אביב מועדון ימי
פבריקנט ענת
הולנד
נשים
שבוע ספא
מאי
2
הפועל תל אביב מועדון ימי
קורניצקי ניקה
ברצלונה -ספרד
נשים
שבוע אולימפי ברצלונה
אפריל
2
הפועל תל אביב מועדון ימי
בוסקילה ורד
ברצלונה -ספרד
נשים
שבוע אולימפי ברצלונה
אפריל
2
הפועל תל אביב מועדון ימי
קורניצקי ניקה
הייר -צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל
2
הפועל תל אביב מועדון ימי
בוסקילה ורד
הייר -צרפת
נשים
שבוע הייר
אפריל

 

2018
מקום
מועדון
שם שייט
מקום תחרות
שם תחרות
חודש
 8 הפועל שדות ים  חסון ניתאי  בולגריה אליפות אירופה 470 גברים  מאי
8  הפועל שדות ים   הררי טל  בולגריה אליפות אירופה 470  גברים  מאי
10  הפועל מרכז שייט תל אביב  ולך יהל  איטליה  אליפות עולם לנוער נוער בנות  אוגוסט
10  הפועל שדות ים  ביליה עומר  איטליה  אליפות עולם לנוער  נוער בנות  אוגוסט
9  אילת מרכז ימי  טיבי שחר  איטליה  אליפות עולם לנוער  נוער בנות אוגוסט
9  הפועל שדות ים  קורן לינוי  איטליה אליפות עולם לנוער  נוער בנות  אוגוסט
9  שייט חיפה  ביליק עידו  איטליה  אליפות עולם לנוער  נוער בנים אוגוסט
9  שייט חיפה  חרותי תמוז  איטליה  אליפות עולם לנוער נוער בנים  אוגוסט
2  הפועל מרכז שייט תל אביב  ולך יהל  פורטוגל  אליפות אירופה לנוער  נערות  יולי
2  הפועל שדות ים ביליה עומר  פורטוגל  אליפות אירופה לנוער  נערות  יולי
6  אילת מרכז ימי  טיבי שחר  פורטוגל  אליפות אירופה לנוער   נערות  יולי
6  הפועל שדות ים  קורן לינוי  פורטוגל  אליפות אירופה לנוער   נערות  יולי
1  הפועל שדות ים  עבו מאור  פורטוגל  אליפות אירופה לנוער  נערים יולי
1  הפועל שדות ים  רוז יואב  פורטוגל  אליפות אירופה לנוער  נערים  יולי
3  הפועל שדות ים  חסון ניתאי  פורטוגל  אליפות אירופה לנוער  נערים  יולי
3  הפועל שדות ים הררי טל פורטוגל   אליפות אירופה 470  נערים  יולי
5  הפועל תל אביב מועדון ימי כהן גיל  בולגריה  אליפות אירופה 470  נשים  מאי
5  הפועל שדות ים  לסרי נועה בולגריה אליפות אירופה 470  נשים  מאי