470 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל תל אביב מועדון ימי
|
27/01/1996 |
גל כהן
|
1 |
שדות ים ימיה
|
18/11/1992 |
דן פרויליך
|
1 |
הפועל מרכז שייט תל אביב
|
12/06/1994 |
יאן ברזלי
|
2 |
הפועל תל אביב מועדון ימי
|
21/01/1997 |
בן צבי משה ברק
|
2 |
הפועל תל אביב מועדון ימי
|
05/05/1995 |
עומר זהבי
|
3 |
הפועל תל אביב מועדון ימי
|
06/03/1996 |
הדר מורן
|
3 |
470 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל מרכז שייט תל אביב
|
07/07/1992 |
גיל כהן
|
1 |
בני הרצליה
|
02/01/1992 |
דניאל ממן
|
1 |
שדות ים ימיה
|
16/12/1994 |
צוף זמט
|
2 |
שדות ים ימיה
|
07/02/1998 |
ליה בירן
|
2 |
הפועל מרכז שייט תל אביב
|
01/09/1996 |
נויה בר-עם
|
3 |
הפועל מרכז שייט תל אביב
|
01/09/1995 |
רימון שושן
|
3 |
19/03/2013 |
תל אביב |
אליפות ישראל לנוער |
אופטימיסט משה”ח בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים
|
23/11/2001 |
עמית ביליה
|
1 |
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
11/07/2002 |
אביב מור
|
2 |
הפועל שדות ים
|
23/04/2002 |
טל שדה
|
3 |
אופטימיסט משה”ח בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שדות ים ימיה
|
05/11/2002 |
שי קקון
|
1 |
שדות ים ימיה
|
09/04/2001 |
יעל שטייגמן
|
2 |
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
05/08/2003 |
משי גקסון
|
3 |
אופטימיסט בינ”ל בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שדות ים ימיה
|
23/05/1999 |
מאור עבו
|
1 |
שייט חיפה
|
11/05/2000 |
עידו ביליק
|
2 |
הפועל עמק חפר
|
18/07/1999 |
ירדן קלדרון
|
3 |
אופטימיסט בינ”ל בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שייט חיפה
|
03/07/1999 |
רז רוזנבלט
|
1 |
שייט חיפה
|
07/09/2000 |
גילי אברך
|
2 |
הפועל שדות ים
|
05/05/2000 |
עומר ביליה
|
3 |
420 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים
|
15/03/1998 |
ניתאי חסון
|
1 |
הפועל שדות ים
|
27/10/1996 |
דלב איסק
|
1 |
שייט חיפה
|
17/01/1996 |
הראל ידיד
|
2 |
שייט חיפה
|
03/01/1996 |
איתי למפרכט
|
2 |
הפועל תל אביב מועדון ימי
|
08/11/1998 |
עומר בן יאיר
|
3 |
הפועל מרכז שייט תל אביב
|
01/04/1997 |
טל הררי
|
3 |
420 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שייט חיפה
|
23/04/1997 |
מירב לבנוני
|
1 |
שייט חיפה
|
17/01/1999 |
נינה אמיר
|
1 |
הפועל שדות ים
|
21/07/1997 |
יהל ולך
|
2 |
הפועל שדות ים
|
15/09/1996 |
סתיו ברוקמן
|
2 |
הפועל מרכז שייט תל אביב
|
15/06/1997 |
טל פינגולד
|
3 |
הפועל מרכז שייט תל אביב
|
21/03/1996 |
אביב ברק
|
3 |
470 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל תל אביב מועדון ימי
|
27/01/1996 |
גל כהן
|
1 |
שדות ים ימיה
|
18/11/1992 |
דן פרויליך
|
1 |
הפועל מרכז שייט תל אביב
|
12/06/1994 |
יאן ברזלי
|
2 |
הפועל תל אביב מועדון ימי
|
21/01/1997 |
בן צבי משה ברק
|
2 |
הפועל תל אביב מועדון ימי
|
05/05/1995 |
עומר זהבי
|
3 |
הפועל תל אביב מועדון ימי
|
06/03/1996 |
הדר מורן
|
3 |
470 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל מרכז שייט תל אביב
|
07/07/1992 |
גיל כהן
|
1 |
בני הרצליה
|
02/01/1992 |
דניאל ממן
|
1 |
שדות ים ימיה
|
16/12/1994 |
צוף זמט
|
2 |
שדות ים ימיה
|
07/02/1998 |
ליה בירן
|
2 |
הפועל מרכז שייט תל אביב
|
01/09/1996 |
נויה בר-עם
|
3 |
הפועל מרכז שייט תל אביב
|
01/09/1995 |
רימון שושן
|
3 |
לייזר 4.7 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים
|
22/11/1997 |
גיא אברבנאל
|
1 |
הפועל נהריה
|
22/08/1999 |
מאור בן ארוש
|
2 |
בני הרצליה
|
25/08/1997 |
אלון דביר
|
3 |
לייזר 4.7 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל עמק חפר
|
30/04/1997 |
קלי גודרנה
|
1 |
הפועל עמק חפר
|
15/04/1998 |
שחף יוסף
|
2 |
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
23/02/1997 |
שיר קסלר
|
3 |
לייזר רדיאל בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שייט חיפה
|
15/06/1995 |
עומר צחר
|
1 |
שדות ים ימיה
|
24/03/1997 |
עומר סברנסקי
|
2 |
שייט חיפה
|
07/12/1995 |
רואי רוזנבלט
|
3 |
לייזר רדיאל בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל נהריה
|
31/08/1995 |
גל חן
|
1 |
בני הרצליה
|
11/05/1995 |
טל איתן
|
2 |
שדות ים ימיה
|
15/05/1996 |
עתליה דנדקר
|
3 |
לייזר |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
מכבי זבולון אשדוד
|
05/09/1994 |
עוז אדם
|
1 |
מכבי זבולון אשדוד
|
25/04/1995 |
טדי רבליס
|
2 |
מכבי זבולון אשדוד
|
05/08/1995 |
אריה דינובסקי
|
3 |
ביק 5 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל מכמורת
|
25/04/2000 |
אסף פנחסי
|
1 |
שייט חיפה
|
21/07/2001 |
רון הראלי
|
2 |
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
25/05/2000 |
ריף שפיר
|
3 |
ביק 5 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שייט חיפה
|
30/06/2000 |
נאה אטיאס
|
1 |
הפועל נהריה
|
15/10/2002 |
לינוי גבע
|
2 |
הפועל תל אביב מועדון ימי
|
08/12/2000 |
מור תורגמן
|
3 |
ביק 6.8 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים
|
30/08/1999 |
יואב כהן
|
1 |
הפועל תל אביב מועדון ימי
|
20/01/1999 |
דור מנוח
|
2 |
הפועל מכמורת
|
22/09/2000 |
איתי כפרי
|
3 |
ביק 6.8 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
06/08/1999 |
קטי ספיצקוב
|
1 |
בני הרצליה
|
20/07/1999 |
שיר לוי
|
2 |
הפועל שדות ים
|
26/08/1999 |
ירדן איסק
|
3 |
ביק 7.8 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שדות ים ימיה
|
28/10/1998 |
יואב עומר
|
1 |
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
01/10/1997 |
אופק אלימלך
|
2 |
הפועל עמק חפר
|
19/01/1998 |
טל צדוק
|
3 |
ביק 7.8 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
בני הרצליה
|
27/08/1997 |
שי בלנק
|
1 |
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
14/05/1999 |
מאיה מוריס
|
2 |
בני הרצליה
|
14/05/1998 |
לרה דונבל
|
3 |
נילפרייד 8.5 בנים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
בני הרצליה
|
12/05/1995 |
מעיין רפיח
|
1 |
שדות ים ימיה
|
30/08/1996 |
יעל פז
|
2 |
הפועל מכמורת
|
27/06/1996 |
עתי כנרתי
|
3 |
נילפרייד 8.5 בנות |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
20/07/1996 |
הדר הלר
|
1 |
בני הרצליה
|
20/08/1995 |
נגה גלר
|
2 |
הפועל מרכז שייט תל אביב
|
02/03/1995 |
עדי יפה כהן
|
3 |
13/04/2013 |
נהריה |
אליפות ישראל בלייזר |
לייזר רדיאל נשים |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שדות ים ימיה
|
19/08/1982 |
נופר אדלמן
|
1 |
שדות ים ימיה
|
08/09/1994 |
אורן יעקב
|
2 |
הפועל נהריה
|
31/08/1995 |
גל חן
|
3 |
לייזר |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל תל אביב מועדון ימי
|
28/04/1987 |
יובל בוצר
|
1 |
הפועל שדות ים
|
03/01/1992 |
שחר יעקב
|
2 |
מכבי זבולון אשדוד
|
05/09/1994 |
עוז אדם
|
3 |
15/06/2013 |
גנוסר |
אליפות ישראל RS:X |
נילפרייד 8.5 |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל עמק חפר
|
10/07/1988 |
נמרוד משיח
|
1 |
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
01/03/1991 |
רון אסולין
|
2 |
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
01/09/1986 |
שחר צוברי
|
3 |
נילפרייד 8.5 |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל מרכז שייט תל אביב
|
21/05/1988 |
מעין דוידוביץ
|
1 |
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
26/10/1997 |
שחר טיבי
|
2 |
מרכז לחינוך וספורט ימי אילת
|
18/01/1996 |
עפרי גבעתי
|
3 |
07/09/2013 |
שדות ים |
אליפות קבוצות נוער |
אופטימיסט בינ”ל |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שייט חיפה
|
15/11/1999 |
עמרי סלע
|
1 |
שייט חיפה
|
11/05/2000 |
עידו ביליק
|
1 |
שייט חיפה
|
03/07/1999 |
רז רוזנבלט
|
1 |
שייט חיפה
|
18/05/1999 |
עמית זהבי
|
2 |
שייט חיפה
|
18/10/1999 |
אופק שלגי
|
2 |
שייט חיפה
|
07/09/2000 |
גילי אברך
|
2 |
שדות ים ימיה
|
23/05/1999 |
מאור עבו
|
3 |
שדות ים ימיה
|
04/06/1999 |
יואב רוז
|
3 |
שדות ים ימיה
|
24/06/1999 |
מיה סניפר
|
3 |
07/09/2013 |
שדות ים |
אליפות קבוצות |
420 |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שדות ים ימיה
|
06/08/1999 |
זוהר קציר
|
1 |
הפועל שדות ים
|
19/12/1996 |
שגיא וייס
|
1 |
שדות ים ימיה
|
29/11/1998 |
רוני ברזילי
|
1 |
שדות ים ימיה
|
27/12/1993 |
ברק סלומון
|
1 |
שדות ים ימיה
|
28/02/1990 |
דנה גור
|
1 |
שדות ים ימיה
|
07/02/1998 |
ליה בירן
|
1 |
הפועל שדות ים
|
27/10/1996 |
דלב איסק
|
2 |
שדות ים ימיה
|
26/11/1999 |
ריף פילו
|
2 |
שדות ים ימיה
|
03/02/1991 |
צליל בן חורין
|
2 |
הפועל שדות ים
|
15/03/1998 |
ניתאי חסון
|
2 |
שדות ים ימיה
|
13/05/1987 |
אביב בן חורין
|
2 |
שדות ים ימיה
|
16/12/1994 |
צוף זמט
|
2 |
שדות ים ימיה
|
13/04/1996 |
ליעד סלע
|
3 |
הפועל שדות ים
|
15/09/1996 |
סתיו ברוקמן
|
3 |
שדות ים ימיה
|
04/07/1998 |
נועם פרדס
|
3 |
שדות ים ימיה
|
08/02/1973 |
אלי צוקרמן
|
3 |
הפועל שדות ים
|
21/07/1997 |
יהל ולך
|
3 |
הפועל שדות ים
|
30/05/1996 |
עמר כפרי
|
3 |
לייזר |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שדות ים ימיה
|
03/02/1991 |
הוד בן חורין
|
1 |
הפועל שדות ים
|
03/01/1992 |
שחר יעקב
|
1 |
הפועל שדות ים
|
03/01/1991 |
אלמוג נאמן
|
1 |
שדות ים ימיה
|
24/03/1997 |
עומר סברנסקי
|
2 |
הפועל שדות ים
|
17/02/1997 |
סער גפן
|
2 |
שדות ים ימיה
|
27/10/1995 |
איתמר צדקה
|
2 |
שדות ים ימיה
|
19/09/1998 |
שי סהר
|
3 |
שדות ים ימיה
|
15/05/1996 |
עתליה דנדקר
|
3 |
שדות ים ימיה
|
13/05/1998 |
אלעד סלומון
|
3 |
21/09/2013 |
שדות ים |
420 |
אליפות ישראל |
420 |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
שדות ים ימיה
|
16/12/1994 |
צוף זמט
|
1 |
שדות ים ימיה
|
18/11/1992 |
דן פרויליך
|
1 |
שדות ים ימיה
|
23/05/1999 |
מאור עבו
|
2 |
שדות ים ימיה
|
13/04/1996 |
ליעד סלע
|
2 |
שייט חיפה
|
17/01/1996 |
הראל ידיד
|
3 |
שייט חיפה
|
17/01/1999 |
נינה אמיר
|
3 |
420 |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים
|
21/07/1997 |
יהל ולך
|
1 |
הפועל שדות ים
|
15/09/1996 |
סתיו ברוקמן
|
1 |
הפועל תל אביב מועדון ימי
|
18/08/1991 |
רוני אברהמר
|
2 |
שדות ים ימיה
|
03/02/1991 |
צליל בן חורין
|
2 |
הפועל שדות ים
|
29/09/1996 |
גאיה ליואי
|
3 |
בני הרצליה
|
12/02/1997 |
מיכאלה בן יקר
|
3 |
26/10/2013 |
שדות ים |
אליפות ישראל בקטמרן |
קטמרן 20 |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים
|
27/09/1965 |
עופר רשף
|
1 |
שדות ים ימיה
|
02/01/1986 |
אלמוג אמיר
|
1 |
הפועל שדות ים
|
07/08/1956 |
רן סתו
|
2 |
הפועל שדות ים
|
21/10/1961 |
גיל יקימוב
|
2 |
שדות ים ימיה
|
27/05/1961 |
איל שגב
|
3 |
הפועל שדות ים
|
26/12/1962 |
דוד גאפל
|
3 |
קטמרן 18 |
מועדון
|
תאריך לידה
|
שם
|
מקום
|
---|---|---|---|
הפועל שדות ים
|
16/10/1961 |
עופר יעקב
|
1 |
שדות ים ימיה
|
05/01/1969 |
אשל ניר
|
1 |
הפועל שדות ים
|
18/05/1977 |
משה טאוזר
|
2 |
הפועל שדות ים
|
08/01/1967 |
ירמיהו מור
|
2 |
הפועל שדות ים
|
15/11/1981 |
אסף לשם
|
3 |
הפועל שדות ים
|
21/05/1959 |
עודד גולדן
|
3 |