תחרויות בשנים קודמות

דצמבר 2015
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
כל הדגמים All classes שיוט איגוד ISA Regatta אילת05/12/15 Eilat הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים All classes שיוט איגוד ISA Regatta חיפה 05/12/15 Haifa הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים All classes שיוט איגוד ISA Regatta שדות ים05/12/15 Sdot Yam הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים All classes שיוט החורף ע"ש ראובן סדנאי Winter Regatta Reuven Sadnai Memorial חיפה10-12/12/15 Haifa הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
גלשנים Windsurfers שיוט החורף באילת Eilat Winter Regatta אילת12-14/12/15 Eilat הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
LAS LAR 4.7 גביע יורופה Europa Cup חיפה18-21/12/15 Haifa הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
ינואר
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
לייזר

Laser

מבחני לייזר

Laser Tests

חיפה

15-16/01/16 Haifa

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

תל אביב

16/01/16 Tel Aviv

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

מכמורת

16/01/16 Michmoret

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

נהריה

16/01/16 Nahariya

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

גינוסר

16/01/16 Genosar

הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

חיפה

16/01/16 Haifa

הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

שדות ים

16/01/16 Sdot Yam

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

הרצליה

16/01/16 Herzliya

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

אשדוד

23/01/16 Ashdod

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
פברואר
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
לייזר

Laser

מבחני לייזר

Laser Tests

אשדוד

05-06/02/16 Ashdod

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
RS:X עתודה RS:X

RS:X RS:X Reserve

אליפות ישראל ב-RSX

Israel RS:X Championship

אילת

05-08/02/16 Eilat

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

תל אביב

 Tel Aviv

הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

מכמורת

13/02/16 Michmoret

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

נהריה

13/02/16 Nahariya

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

חיפה

13/02/16 Haifa

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

שדות ים

13/02/16 Sdot Yam

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

אשדוד

13/02/16 Ashdod

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

הרצליה

20/02/16 Herzliya

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

גינוסר

13/02/16 Genosar

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

עכו

20/02/16 Akko

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
RS:X עתודה RS:X

RS:X RS:X Reserve

אליפות עולם ב-RSX

RS:X World Championship

אילת

20-27/02/16 Eilat

הודעה על תחרויות תוצאות
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

מכמורת

27/02/16 Michmoret

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
מרץ
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

אילת

05/03/16 Eilat

הודעה על תחרויות תוצאות PDF
גלשנים

Windsurfers

גביע אילת בגלישה

Eilat Windsurfing Cup

אילת

10-12/03/16 Eilat

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF דוח שיפוט
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

אילת

19/03/16 Eilat

הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

גינוסר

19/03/16 Genosar

הודעה על תחרויות הוראות שייט PDF
כל הדגמים אופט.בינלאומי, לייזר: רדיאל, 4.7

All classes Optimist, Laser: Radial, 4.7

שיוט הבנים

Eilat Memorial Regatta

אילת

24-26/03/16 Eilat

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
420 470
גביע ישראל

Israel Cup

חיפה

24-26/03/16 Haifa

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
אפריל
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

מכמורת

02/04/16 Michmoret

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות  PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

נהריה

09/04/16 Nahariya

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

הרצליה 09/04/16

Herzliya

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

חיפה

09/04/16 Haifa

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

שדות ים

09/04/16 Sdot Yam

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

אשדוד

09/04/16 Ashdod

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

עכו

09/04/16 Akko

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

תל אביב

16/04/16 Tel Aviv

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

גינוסר

16/04/16 Genosar

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים גלשנים, אופט.בינלאומי, 420, לייזר: רדיאל, 4.7, סטנדרד u21

All classes Windsurfers, Optimist, 420, Laser: Radial, 4.7, Standard u21

אליפות ישראל לנוער שיוט האביב ע"ש אסף אסולין

Israel Youth Championship Spring Regatta Asaf Asulin Memorial

תל אביב

18-20/04/16 Tel Aviv

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
סאפ, גלשני מצנח

Kitesurfing, SUP

שיוט איגוד

ISA Regatta

קרית ים

23/04/16 Kiryat Yam

הודעה על תחרויות תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט חומות עכו אליפות הפועל

Akko Walls Regatta Hapoel Championship

עכו

30/04/16 Akko

הודעה על תחרויות  הוראות שייט תוצאות PDF
מאי
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
כל הדגמים לייזר: רדיאל, 4.7, סטנדרד u21

All classes Laser: Radial, 4.7, Standard u21

שיוט נהרי

Nahari Regatta

נהריה

06-07/05/16 Nahariya

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes 

שיוט איגוד

ISA Regatta

שדות-ים

14/05/16 Sdot-yam

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
גלשנים

Windsurfers

גביע הרצליה בגלישה

Herzliya Windsurfing Cup

הרצליה

20-21/05/16 Herzliya

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
ביק, אופטימיסט, לייזר, 420 אופט.בינלאומי, 420, לייזר: רדיאל, 4.7, סטנדרד u21

BIC, Optimist, Laser, 420 Optimist, 420, Laser: Radial, 4.7, Standard u21

שיוט עמוס

Amos Regatta

אשדוד

26-28/05/16  Ashdod 

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
יוני
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
OPT 420 470 LAS LAR 4.7
שיוט דקר

Dakar Regatta

עכו

03/06/16 Akko

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

שדות ים

04/06/16 Sdot Yam

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
סאפ, גלשני מצנח

Kitesurfing, SUP

שיוט איגוד

ISA Regatta

קרית ים

04/06/16 Kiryat Yam

הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

אילת

04/06/16  Eilat

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים גלשנים, אופט.בינלאומי, 420, לייזר: רדיאל,  סטנדרד u21

All classes Windsurfers, Optimist, 420, Laser: Radial, Standard u21

גביע קיסריה ע"ש איתי אמיר

Caesarea Cup Itay Amir Memorial

שדות ים

11-13/06/16 Sdot Yam

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט לזכר ניר קריצמן

Nir Kritzman Memorial Regatta

חדרה

18/06/16 Hadera

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
גלשני מצנח

Kitesurfing

אליפות ישראל בקייט

Israel Kitesurfing Championship

קרית ים

18/06/16 Kiryat Yam

הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים ביק, 420, לייזר סטנדרד u21

All classes BIC, 420, Laser Standard u21

שיוט הבנים

Genosar Memorial

גינוסר

24-25/06/16        ביק 6.8/7.8 23-25/6/16

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
יולי
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

מכמורת

02/07/16 Michmoret

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

אילת

02/07/16 Eilat

 הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

גינוסר

9/07/16

תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

 גנוסר

30/07/16 

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
אוגוסט
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

הרצליה

6/08/16

תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

 גינוסר

13/08/16 

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

נהריה

20/08/16 Nahariya

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

מכמורת

20/08/16 Michmoret

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט המפרץ

Haifa Gulf Regatta

חיפה

26/08/16 Haifa

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד – אליפות מכבי

ISA Regatta – Maccabi Championship

חיפה

27/08/16 Haifa

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט מויש

Moish Regatta

שדות ים

27/08/16 Sdot Yam

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

הרצליה

27/08/16 Herzliya

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

אשדוד

27/08/16 Ashdod

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

גינוסר

27/08/16 Genosar

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

עכו

27/08/16 Akko

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
ספטמבר
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

תל-אביב

10/09/16 

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
LAS, LAR Women
אליפות ישראל בלייזר

Israel Laser Championship

אשדוד

15-17/09/16 Ashdod

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

נהריה

17/09/16 Nahariya

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
CAT
אליפות ישראל בקטמרן

Israel Catamaran Championship

שדות ים

23-24/09/16 Sdot Yam

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

תל-אביב

24/09/16

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
470
אליפות ישראל ב-470

Israel 470 Championship

שדות ים

28/09-01/10/16 Sdot Yam

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
אוקטובר
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
OPT LAS 420
אליפות ישראל לקבוצות

Israel Teams Championship

נהריה

08/10/16 Nahariya

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

שדות ים

15/10/16 Sdot Yam

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

אשדוד

15/10/16 Ashdod

הודעה על תחרויות
כל הדגמים

All classes

שיוט שמשון בובר
אליפות ישראל ב-420

Shimshon Boober Regatta Israel 420 Championship

שדות ים

20-22/10/16 Sdot Yam

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

הרצליה

29/10/16 Herzliya

הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

שדות ים

29/10/16 Sdot Yam

הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

תל אביב

29/10/16 Tel Aviv

הודעה על תחרויות
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

חיפה

29/10/16 Haifa

 הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
גלשנים

LAS 420 Windsurfers

ספורטיאדה 1

Sportiada 1

אילת

10/16 Eilat

גלשנים

LAS 420 Windsurfers

ספורטיאדה 2

Sportiada 2

אילת

10/16 Eilat

גלשנים

LAS 420 Windsurfers

ספורטיאדה 3

Sportiada 3

אילת

10/16 Eilat

נובמבר
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
דצמבר
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

נהריה

10/12/16 

הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

אילת

17/12/16 Eilat

הודעה על תחרויות
כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

ISA Regatta

חיפה

24/12/16 Haifa

הודעה על תחרויות
כל הדגמים

All classes

שיוט החורף באילת

Eilat Winter Regatta

אילת

24-26/12/16 Eilat

הודעה על תחרויות  תוצאות
כל הדגמים

All classes

שיוט החורף ע"ש ראובן סדנאי

Winter Regatta Reuven Sadnai Memorial

חיפה

29-31/12/16 Haifa

הודעה על תחרויות  תוצאות
LAS LAR 4.7
גביע יורופה

Europa Cup

חיפה

16-19/12/16 Haifa

הודעה על תחרויות תוצאות


ינואר
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
מבחני עתודה
RS:X Reserve Tests
חיפה 09-12/01/15 Haifa הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
הרצליה 10/01/15 Herzliya הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
אשדוד 17/01/15 Ashdod הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
תל אביב 24/01/15 Tel Aviv הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
נהריה 24/01/15 Nahariya הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
חיפה 24/01/15 Haifa הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
שדות ים 24/01/15 Sdot Yam הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
מכמורת 24/01/15 Michmoret הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF

פברואר
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
תל אביב 07/02/15 Tel Aviv הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
מכמורת 07/02/15 Michmoret הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
נהריה 07/02/15 Nahariya הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
אילת 07/02/15 Eilat הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
RS:X מבחני עתודה RS:X
RS:X Reserve Tests
אילת 12-14/02/15 Eilat הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
הרצליה 14/02/15 Herzliya הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
אילת 21/02/15 Eilat הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
גלשנים
Windsurfers
גביע ישראל בגלישה
Israel Windsurfing Cup
אילת 26-28/02/15 Eilat הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
עכו 28/02/15 Akko הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
שדות ים 28/02/15 Sdot Yam הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF

מרץ
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט

OPT LAS LAR 4.7

שיוט הבנים
Eilat Memorial Regatta
אילת 05-07/03/15
Eilat
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
420 470 גביע ישראל
Israel Cup
תל אביב 05-07/03/15
Tel Aviv
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
מכמורת 14/03/15
Michmoret
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
נהריה 14/03/15
Nahariya
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
הרצליה 14/03/15
Herzliya
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
אילת 14/03/15
Eilat
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
חיפה 21/03/15
Haifa
הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
שדות ים 21/03/15
Sdot Yam
הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
אשדוד 21/03/15
Ashdod
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
תל אביב 28/03/15
Tel Aviv
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
OPT, 420
אליפות ישראל לנוער
שיוט האביב ע"ש אסף אסולין
Israel Youth Championship
Spring Regatta Asaf Asulin Memorial
תל אביב
31/03-02/04/15
Tel Aviv
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF

אפריל
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
אשדוד 11/04/15 Ashdod הודעה על תחרויות הוראות שייט
OPT
בינ"ל,ירוק
420
גביע חיפה
Haifa Cup
חיפה
17-18/04/15 Haifa
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
שדות ים 18/04/15 Sdot Yam הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes LAR, 4.7
שיוט נהרי
Nahari Regatta
נהריה 24-25/04/15 Nahariya הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
מכמורת 25/04/15 Michmoret הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
אילת 25/04/15 Eilat הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
הרצליה 25/04/15 Herzliya הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF

מאי
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
גלשנים
Windsurfers
גביע הרצליה בגלישה
Herzliya Windsurfing Cup
הרצליה 01-02/05/15
Herzliya
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
BIC 420
OPT, LAS, LAR, 4.7
שיוט עמוס
Amos Regatta
אשדוד 07-09/05/15
Ashdod
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF דוח שיפוט
גלשני מצנח
Kite, SUP
שיוט איגוד
ISA Regatta
קרית ים 16/05/15
Kiryat Yam
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
שדות ים 16/05/15
Sdot Yam
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
תל אביב 16/05/1
Tel Aviv
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
OPT, 4.7, LAR, 420
אליפות ישראל ב-
גביע קיסריה ע"ש איתי אמיר
Israel 420 Championship
Caesarea Cup Itay Amir Memorial
שדות ים 23-25/05/15
Sdot Yam
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
OPT 420
LAS LAR 4.7
שיוט דקר
Dakar Regatta
עכו 29/05/15
Akko
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט חומות עכו
אליפות הפועל
Akko Walls Regatta
Hapoel Championship
עכו 30/05/15
Akko
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF

יוני
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
תל אביב 06/06/15
Tel Aviv
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט לזכר ניר קריצמן
Nir Kritzman Memorial Regatta
חדרה 06/06/15
Hadera
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
מכמורת 13/06/15
Michmoret
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
גנוסר 13/06/15
Genosar
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
תל אביב 16/05/1
Tel Aviv
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
קרית ים 13/06/15
Kiryat Yam
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
BIC שיוט הבנים
Genosar Memorial
גנוסר 18-20/06/15
Genosar
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
BIC, 420, LAS, LAR, 4.7
שיוט הבנים
Genosar Memorial
גנוסר 19-20/06/15
Genosar
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
BIC שיוט הבנים
Genosar Memorial
גנוסר 18-20/06/15
Genosar
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
נהריה 27/06/15
Nahariya
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
שדות ים 27/06/15
Sdot Yam
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
הרצליה 27/06/15
Herzliya
הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
חיפה 27/06/15
Haifa
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
אשדוד 27/06/15
Ashdod
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
אילת 27/06/15
Eilat
הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
קרית ים 27/06/15
Kiryat Yam
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF

יולי
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט

אוגוסט
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
נהריה 22/08/15
Nahariya
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
מכמורת 22/08/15
Michmoret
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
אילת 22/08/15
Eilat
הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
תל אביב 22/08/15
Tel Aviv
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט המפרץ
Haifa Gulf Regatta
חיפה
28/08/15
Haifa
הודעה על תחרויות תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד – אליפות מכבי
ISA Regatta – Maccabi Championship
חיפה 29/08/15
Haifa
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
הרצליה
29/08/15
Herzliya
הודעה על תחרויות
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
אשדוד
29/08/15
Ashdod
הודעה על תחרויות תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
גנוסר
29/08/15
Genosar
הודעה על תחרויות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
עכו 29/08/15
Akko
הודעה על תחרויות תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
תל אביב
29/08/15
Tel Aviv
תוצאות PDF

ספטמבר
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
SUP אליפות ישראל בסאפ
Israel SUP Surfing Championship
נחשולים
05/09/15
Nahsholim
PDF
RSX אליפות ישראל ב-RS:X
Israel RS:X Championship
מכמורת
18-21/09/15
Michmoret
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
OPT LAS 420 אליפות ישראל לקבוצות
Israel Teams Championship
שדות ים
19/09/15
Sdot Yam
הודעה על תחרויות הוראות שייט PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט שמשון בובר
Shimshon Boober Regatta
שדות ים
26-28/09/15
Sdot Yam
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF

אוקטובר
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
470 אליפות ישראל הפתוחה ב-470
470 Israel Open Championship
חיפה 01-04/10/15
Haifa
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
470 אליפות עולם ב-470
470 World Championship
חיפה
10-17/10/15
Haifa
כל הדגמים
All classes
שיוט ע"ש צפניה כרמל
Zfania Carmel Memorial
בת ים 10/10/15
Bat Yam
הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
אילת 10/10/15
Eilat
הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
מכמורת 10/10/15
Michmoret
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
הרצליה 17/10/15
Herzliya
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
אשדוד 17/10/15
Ashdod
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
נהריה 17/10/15
Nahariya
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
LAS LAR אליפות ישראל בלייזר סטנדרט ולייזר רדיאל נשים
Israel Laser Standard and Laser Radial Women Championship
נהריה
22-24/10/15
Nahariya
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
תל אביב
24/10/15
Tel Aviv
הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
חיפה
24/10/15
Haifa
הודעה על תחרויות
גלשנים
LAS 420
Windsurfers
ספורטיאדה 1
Sportiada 1
אילת
27/10/15
Eilat
גלשנים
LAS 420
Windsurfers
ספורטיאדה 2
Sportiada 2
אילת
28/10/15
Eilat
גלשנים
LAS 420
Windsurfers
ספורטיאדה 3
Sportiada 3
אילת
29/10/15
Eilat
CAT אליפות ישראל בקטמרן
Israel Catamaran Championship
שדות ים
30-31/10/15
Sdot Yam
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
שדות ים
31/10/15
Sdot Yam
הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF

נובמבר
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט

דצמבר
דגמים / Classes שם השיוט / Regatta Name תאריך ומקום / Date & Place הודעה על תחרות הוראות שייט תוצאות תוצאות סופיות דו"ח שיפוט
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
אילת05/12/15 Eilat הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
חיפה
05/12/15 Haifa
הודעה על תחרויות הוראות שייט
כל הדגמים
All classes
שיוט איגוד
ISA Regatta
שדות ים05/12/15 Sdot Yam הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
כל הדגמים
All classes
שיוט החורף ע"ש ראובן סדנאי
Winter Regatta Reuven Sadnai Memorial
חיפה10-12/12/15 Haifa הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
גלשנים
Windsurfers
שיוט החורף באילת
Eilat Winter Regatta
אילת12-14/12/15 Eilat הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF
LAS LAR 4.7 גביע יורופה
Europa Cup
חיפה18-21/12/15 Haifa הודעה על תחרויות הוראות שייט תוצאות PDF

Classes
שם השיוט

Regatta Name

תאריך/מקום

Date/Place

גלשנים

Windsurfers

שיוט החורף

Winter Regatta

אילת

28-30/11/13
Eilat

כל הדגמים

All classes

שיוט החורף ע"ש ראובן סדנאי

Winter Regatta Reuven Sadnai Memorial

חיפה

05-07/12/13
Haifa

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

תל אביב

28/12/13
Tel Aviv

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

שדות ים

28/12/13
Sdot Yam

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

תל אביב

01/02/14
Tel Aviv

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

אשדוד

01/02/14
Ashdod

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

שדות ים

01/02/14
Sdot Yam

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

אילת

08/02/14
Eilat

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

נהריה

08/02/14
Nahariya

LAS LAR
אליפות ישראל בלייזר

Israel Laser Championship

אשדוד

13-15/02/14
Ashdod

RS:X
אליפות ישראל ב-X:SR

Israel RS:X Championship

אילת

14-16/02/14
Eilat

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

הרצליה

22/02/14
Herzliya

470
אליפות ישראל ב-074

Israel 470 Championship

חיפה

27/02-01/03/14
Haifa

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

אילת

01/03/14
Eilat

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

מכמורת

01/03/14
Michmoret

גלשנים

Windsurfers

גביע ישראל בגלישה

Israel Windsurfing Cup

אילת

06-08/03/14
Eilat

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

אשדוד

08/03/14
Ashdod

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

נהריה

08/03/14
Nahariya

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

תל אביב

08/03/14
Tel Aviv

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

גנוסר

08/03/14
Genosar

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

שדות ים

08/03/14
Sdot Yam

LAS LAR 4.7
OPT
שיוט הבנים

Eilat Memorial Regatta

אילת

15-17/03/14
Eilat

420 470
גביע ישראל ב-024

Israel 420 Cup

תל אביב

15-17/03/14
Tel Aviv

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

תל אביב

05/04/14
Tel Aviv

כל הדגמים

All classes
OPT, 420
RS:X, BIC

אליפות ישראל לנוער
שיוט האביב ע"ש אסף אסולין

Israel Youth Championship
Spring Regatta Asaf Asulin Memorial

תל אביב

08-10/04/14
Tel Aviv

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

שדות ים

12/04/14
Sdot Yam

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

אשדוד

19/04/14
Ashdod

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

מכמורת

19/04/14
Michmoret

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

חיפה

19/04/14
Haifa

LAS LAR 4.7
OPT, 420
גביע חיפה

Haifa Cup

חיפה

25-26/04/14
Haifa

כל הדגמים

All classes
LAS LAR 4.7

אליפות הפועל ע"ש נהרי

Hapoel Championship Nahari Memorial

נהריה

02-03/05/14
Nahariya

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

שדות ים

10/05/14
Sdot Yam

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

מכמורת

10/05/14
Michmoret

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

גנוסר

10/05/14
Genosar

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

חיפה

10/05/14
Haifa

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

אשדוד

10/05/14
Ashdod

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

תל אביב

10/05/14
Tel Aviv

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

הרצליה

10/05/14
Herzliya

OPT 420
LAS LAR 4.7

שיוט עמוס

Amos Regatta

אשדוד

16-17/05/14
Ashdod

גלשנים

Windsurfers

גביע הרצליה בגלישה

Herzliya Windsurfing Cup

הרצליה

16-17/05/14
Herzliya

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

חיפה

31/05/14
Haifa

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

שדות ים

31/05/14
Sdot Yam

כל הדגמים

All classes

RS:X, BIC, OPT, 420

גביע קיסריה

Caesarea Cup

שדות ים

03-05/06/14
Sdot Yam

OPT 420
LAS LAR 4.7
שיוט דקר

Dakar Regatta

עכו

13/06/14
Akko

כל הדגמים

All classes

שיוט חומות עכו

Akko Walls Regatta

עכו

14/06/14
Akko

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

גנוסר

14/06/14
Genosar

420 OPT 470
LAS LAR 4.7

שיוט הבנים

Genosar Memorial

גנוסר

20-21/06/14
Genosar

גלשנים

Windsurfers

שיוט הבנים

Genosar Memorial

גנוסר

20-22/06/14
Genosar

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

מכמורת

28/06/14
Michmoret

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

תל אביב

28/06/14
Tel Aviv

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

שדות ים

28/06/14
Sdot Yam

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

נהריה

28/06/14
Nahariya

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

אשדוד

28/06/14
Ashdod

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

הרצליה

28/06/14
Herzliya

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

שדות ים

30/08/14
Sdot Yam

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

מכמורת

30/08/14
Michmoret

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

תל אביב

30/08/14
Tel Aviv

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

נהריה

30/08/14
Nahariya

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

הרצליה

30/08/14
Herzliya

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

גנוסר

30/08/14
Genosar

כל הדגמים

All classes

שיוט ע"ש צפניה כרמל

Zfania Carmel Memorial

בת ים

20/09/14
Bat Yam

OPT LAS 420
אליפות ישראל לקבוצות

Israel Teams Championship

שדות ים

27/09/14
Sdot Yam

כל הדגמים

All classes

אליפות ישראל 024 – שיוט שמשון בובר

Israel 420 Championship – Shimshon Boober Regatta

שדות ים

09-11/10/14
Sdot Yam

CAT
אליפות ישראל בקטמרן

Israel Catamaran Championship

שדות ים

24-25/10/14
Sdot Yam

כל הדגמים

All classes

שיוט המפרץ אליפות מכבי

Gulf Regatta Maccabi Championship

חיפה

24-25/10/14
Haifa

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

שדות ים

25/10/14
Sdot Yam

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

נהריה

25/10/14
Nahariya

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

בת ים

25/10/14
Bat Yam

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

תל אביב

25/10/14
Tel Aviv

כל הדגמים

All classes

שיוט איגוד

IYA Regatta

חיפה

13/12/14
Haifa

כל הדגמים

All classes

שיוט החורף ע"ש ראובן סדנאי

Winter Regatta Reuven Sadnai Memorial

חיפה

19-21/12/14
Haifa

גלשנים

OPT 4.7
Windsurfers

שיוט החורף

Winter Regatta

אילת

21-23/12/14
Eilat

Classes
שם השיוט

Regatta Name

תאריך/מקום

Date/Place

OPT 420 470
LAS LAR 4.7
גלשנים
Winter Regatta
שיוט החורף
חיפה

13-15/12/12
Haifa

גלשנים
Winter Championship
אליפות החורף
אילת

13-15/12/12
Eilat

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
תל אביב

12/01/13
Tel Aviv

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
מכמורת

12/01/13
Michmoret

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
נהריה

12/01/13
Nahariya

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
שדות ים

26/01/13
Sdot Yam

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
חיפה

26/01/13
Haifa

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
אילת

26/01/13
Eilat

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
הרצליה

02/02/13
Herzliya

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
תל אביב

09/02/13
Tel Aviv

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
מכמורת

09/02/13
Michmoret

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
אילת

09/02/13
Eilat

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
שדות ים

09/02/13
Sdot Yam

גלשנים
Israel Windsurfing Championship
גביע ישראל בגלישה
אילת

14-16/02/13
Eilat

OPT
LAS LAR 4.7
Eilat Memorial Regatta
שיוט הבנים
אילת

23-25/02/13
Eilat

420 470 Israel 470 Championship – Israel 420 Cup
אליפות ישראל 074 – גביע ישראל 024
תל אביב

23-25/02/13
Tel Aviv

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
אשדוד

09/03/13
Ashdod

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
הרצליה

09/03/13
Herzliya

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
שדות ים

09/03/13
Sdot Yam

כל הדגמים
Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
תל אביב

16/03/13
Tel Aviv

כל הדגמים

OPT 420 470
LAS LAR 4.7

גלשנים
Israel Youth Championship
Spring Regatta Asaf Asulin Memorial
אליפות ישראל לנוער
שיוט האביב ע"ש אסף אסולין
תל אביב

19-21/03/13
Tel Aviv

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
מכמורת

23/03/13
Michmoret

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
הרצליה

30/03/13
Herzliya

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
שדות ים

30/03/13
Sdot Yam

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
הרצליה

06/04/13
Herzliya

OPT 420 470 Haifa Regatta
שיוט חיפה
חיפה

12-13/04/13
Haifa

LAS LAR 4.7 Israel Laser Championship
אליפות ישראל בלייזר
נהריה

11-13/04/13
Nahariya

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
תל אביב

20/04/13
Tel Aviv

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
אשדוד

20/04/13
Ashdod

OPT 420
LAS LAR
4.7
Amos Regatta
שיוט עמוס
אשדוד

26-28/04/13
Ashdod

גלשנים
Herzliya Regatta
שיוט הרצליה
הרצליה

26-28/04/13
Herzliya

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
תל אביב

04/05/13
Tel Aviv

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
מכמורת

04/05/13
Michmoret

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
שדות ים

11/05/13
Sdot Yam

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
אילת

11/05/13
Eilat

כל הדגמים
Nahari Regatta
שיוט נהרי
נהריה

11/05/13
Nahariya

כל הדגמים

OPT 420
LAS LAR 4.7

גלשנים
Caesarea Cup
גביע קיסריה
שדות ים

15-17/05/13
Sdot Yam

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
הרצליה

25/05/13
Herzliya

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
אשדוד

25/05/13
Ashdod

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
חיפה

25/05/13
Haifa

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
אילת

25/05/13
Eilat

OPT 420
LAS LAR 4.7
Dakar Regatta
שיוט דקר
עכו

31/05/13
Akko

כל הדגמים
Akko Walls Regatta – Hapoel Championship
שיוט חומות עכו – אליפות הפועל
עכו

01/06/13
Akko

כל הדגמים

RSX

IYA Regatta
שיוט איגוד
גנוסר

08/06/13
Genosar

RSX Israel RSX Championship
אליפות ישראל XSR
גנוסר

13-15/06/13
Genosar

כל הדגמים

BIC 420 4.7

Memorial Regatta
שיוט הבנים
גנוסר

14-15/06/13
Genosar

כל הדגמים
Moish Memorial Regatta
שיוט מויש
שדות ים

29/06/13
Sdot Yam

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
גנוסר

06/07/13
Genosar

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
תל אביב

06/07/13
Tel Aviv

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
תל אביב

13/07/13
Tel Aviv

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
חיפה

13/07/13
Haifa

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
אשדוד

20/07/13
Ashdod

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
מכמורת

03/08/13
Michmoret

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
נהריה

17/08/13
Nahariya

כל הדגמים
Maccabi Championship – IYA Regatta
אליפות מכבי – שיוט איגוד
חיפה

23-24/08/13
Haifa

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
שדות ים

31/08/13
Sdot Yam

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
נהריה

31/08/13
Nahariya

OPT 420 LAS Israel Teams Championship
אליפות ישראל לקבוצות
שדות ים

07/09/13
Sdot Yam

כל הדגמים
Israel 420 Championship – Shimshon Boober Regatta
אליפות ישראל 024 – שיוט שמשון בובר
שדות ים

19-21/09/13
Sdot Yam

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
תל אביב

28/09/13
Tel Aviv

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
אילת

28/09/13
Eilat

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
בת ים

28/09/13
Bat Yam

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
הרצליה

12/10/13
Herzliya

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
שדות ים

12/10/13
Sdot Yam

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
נהריה

12/10/13
Nahariya

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
תל אביב

12/10/13
Tel Aviv

קטמרן
Israel Catamaran Championship
אליפות ישראל לקטמרן
שדות ים

25-26/10/13
Sdot Yam

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
אילת

26/10/13
Eilat

כל הדגמים
Zfania Carmel Memorial
שיוט ע"ש צפניה כרמל
בת ים

26/10/13
Bat Yam

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
שדות ים

26/10/13
Sdot Yam

כל הדגמים
IYA Regatta
שיוט איגוד
חיפה

26/10/13
Haifa

דגמים
Classes
Regatta Name שם השיוט תאריך/מקום
Date/Place
OPT 420 470
LAS LAR 4.7
גלשנים
Winter Regatta
שיוט החורף
22-24/12/11
Haifa-חיפה
גלשנים Winter Championship
אליפות החורף
25-27/12/11
Eilat-אילת
כל הדגמים Sdot Yam Regatta
שיוט שדות ים
07/01/12
Sdot Yam-שדות ים
כל הדגמים Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
07/01/12
Tel Aviv-תל אביב
כל הדגמים Herzliya Regatta
שיוט הרצליה
21/01/12
Herzliya-הרצליה
כל הדגמים Haifa Regatta
שיוט חיפה
21/01/12
Haifa-חיפה
כל הדגמים Sdot Yam Regatta
שיוט שדות ים
04/02/12
Sdot Yam-שדות ים
כל הדגמים Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
04/02/12
Tel Aviv-תל אביב
גלשנים Michmoret Regatta
שיוט מכמורת
04/02/12
Michmoret-מכמורת
RSX Israel RSX Championship
אליפות ישראל XSR
16-18/02/12
Eilat-אילת
OPT 420 גלשנים
LAS LAR 4.7
Nahari Regatta
שיוט נהרי
25/02/12
Nahariya-נהריה
420 470 420,470 Israel Cup
גביע ישראל 024,074
25/02/12
Tel Aviv-תל אביב
470 470 Israel Championship
אליפות ישראל 074
01-03/03/12
Tel Aviv-תל אביב
כל הדגמים Eilat Regatta
שיוט אילת
03/03/12
Eilat-אילת
420
RSX BIC
420,RSX,BIC Israel Cup
גביע ישראל 024,XSR,CIB
08-10/03/12
Tel Aviv-תל אביב
OPT
LAS LAR 4.7
Eilat Memorial Regatta
שיוט הבנים
08-10/03/12
Eilat-אילת
גלשנים Eilat Regatta
שיוט אילת
15-17/03/12
Eilat-אילת
כל הדגמים Sdot Yam Regatta
שיוט שדות ים
17/03/12
Sdot Yam-שדות ים
כל הדגמים Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
17/03/12
Tel Aviv-תל אביב
כל הדגמים
LAR 4.7
Herzliya Regatta
שיוט הרצליה
23-24/03/12
Herzliya-הרצליה
כל הדגמים Haifa Regatta
שיוט חיפה
24/03/12
Haifa-חיפה
כל הדגמים Ashdod Regatta
שיוט אשדוד
24/03/12
Ashdod-אשדוד
כל הדגמים Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
31/03/12
Tel Aviv-תל אביב
כל הדגמים
LAS LAR 4.7
OPT 420 470
RSX BIC
Israel Championship Asaf Asulin Memorial
אליפות ישראל לנוער ע"ש אסף אסולין

Tel Aviv Spring Regatta

שיוט אביב בתל אביב
02-04/04/12
Tel Aviv-תל אביב
כל הדגמים Sdot Yam Regatta
שיוט שדות ים
14/04/12
Sdot Yam-שדות ים
כל הדגמים Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
14/04/12
Tel Aviv-תל אביב
כל הדגמים Michmoret Regatta
שיוט מכמורת
14/04/12
Michmoret-מכמורת
כל הדגמים Hapoel Championship
אליפות הפועל
28/04/12
Nahariya-נהריה
כל הדגמים Sdot Yam Regatta
שיוט שדות ים
05/05/12
Sdot Yam-שדות ים
כל הדגמים Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
05/05/12
Tel Aviv-תל אביב
כל הדגמים Eilat Regatta
שיוט אילת
05/05/12
Eilat-אילת
כל הדגמים Haifa Regatta
שיוט חיפה
05/05/12
Haifa-חיפה
כל הדגמים
OPT 420 4.7
Amos Regatta
שיוט עמוס
11-12/05/12
Ashdod-אשדוד
גברים LAS Men Laser Standard Championship
אליפות ישראל לייזר סטנדרט גברים
17-19/05/12
Ashdod-אשדוד
כל הדגמים
OPT 420
RSX BIC
Caesarea Cup
גביע קיסריה

Israel Women LAR Championship
םישנ LAR לארשי תופילא

25-27/05/12
Sdot Yam-שדות ים
CAT
LAS LAR 4.7
Moish Regatta
שיוט מויש
02/06/12
Sdot Yam-שדות ים
OPT 420
LAS LAR 4.7
Akko Walls Regatta
שיוט חומות עכו
02/06/12
Akko-עכו
כל הדגמים Mendl Regatta
שיוט מנדל
09/06/12
Nahariya-נהריה
כל הדגמים Genosar Regatta
שיוט גנוסר
16/06/12
Genosar-גנוסר
כל הדגמים
420 LAR 4.7
BIC
Memorial Regatta
שיוט הבנים
21-23/06/12
Genosar-גנוסר
כל הדגמים Haifa Regatta
שיוט חיפה
30/06/12
Haifa-חיפה
כל הדגמים Ashdod Regatta
שיוט אשדוד
30/06/12
Ashdod-דודשא
כל הדגמים Sdot Yam Regatta
שיוט שדות ים
30/06/12
Sdot Yam-םי תודש
כל הדגמים Herzliya Regatta
שיוט הרצליה
30/06/12
Herzliya-הילצרה
כל הדגמים Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
07/07/12
Tel Aviv-ביבא לת
כל הדגמים Michmoret Regatta
שיוט מכמורת
07/07/12
Michmoret-תרומכמ
כל הדגמים Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
28/07/12
Tel Aviv-ביבא לת
כל הדגמים Genosar Regatta
שיוט גנוסר
18/08/12
Genosar-רסונג
כל הדגמים Haifa Bay Regatta – Maccabi Championship
שיוט מפרץ חיפה – אליפות מכבי
24-25/08/12
Haifa-הפיח
OPT
LAS LAR 4.7
Naval Company Memorial Regatta
שיוט חללי הפלוגה הימית
01/09/12
Nahariya-הירהנ
כל הדגמים Ashdod Regatta
שיוט אשדוד
01/09/12
Ashdod-דודשא
כל הדגמים Herzliya Regatta
שיוט הרצליה
01/09/12
Herzliya-הילצרה
כל הדגמים Sdot Yam Regatta
שיוט שדות ים
08/09/12
Sdot Yam-םי תודש
כל הדגמים Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
08/09/12
Tel Aviv-ביבא לת
OPT 420
LAS
Israel Teams Championship
אליפות ישראל לקבוצות

Israel Youth & Olympic Laser Championship

אליפות ישראל לנוער וללייזר אולימפי בוגרים
22/09/12
Sdot Yam-םי תודש
כל הדגמים Israel 420 Championship
אליפות ישראל 024

Israel Cup

גביע ישראל
29/09-01/10/12
Sdot Yam-םי תודש
כל הדגמים Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
06/10/12
Tel Aviv-ביבא לת
קטמרן
Israel Catamaran Championship
אליפות ישראל לקטמרן
12-13/10/12
Sdot Yam-םי תודש
םינשלג OPT 420
LAS LAR 4.7
Ashdod Regatta
שיוט אשדוד
20/10/12
Ashdod-דודשא
גלשנים OPT 420
LAS LAR 4.7
Herzliya Regatta
שיוט הרצליה
20/10/12
Herzliya-הילצרה
כל הדגמים Zfania Carmel Memorial
שיוט ע"ש צפניה כרמל
27/10/12
Tel Aviv-ביבא לת
כל הדגמים Sdot Yam Regatta
שיוט שדות ים
27/10/12
Sdot Yam-םי תודש

 

The regattas of 2011 לש םיטוישה

 

דגמים
Classes
Regatta Name שם השיוט מקום/תאריך
Date/Place
םינשלג Eilat Regatta
שיוט גלשנים
3-5/12/10
Eilat-תליא
OPT 420
LAS LAR 4.7
Winter Regatta
שיוט החורף
3/12/10
Haifa-הפיח
םימגדה לכ Sdot yam Regatta
שיוט שדות ים
25/12/10
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
08/01/11
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Sdot yam Regatta
שיוט שדות ים
22/01/11
Sdot Yam-םי תודש
420 470 Israel 470 Championship
אליפות ישראל 074
11-13/02/11
Haifa-הפיח
םימגדה לכ Haifa Regatta
שיוט חיפה
12/02/11
Haifa-הפיח
OPT
LAS LAR 4.7
םינשלג
Herzliya Regatta
שיוט הרצליה
12/02/11
Herzliya-הילצרה
OPT 420
LAS LAR 4.7
Ashdod Regatta
שיוט אשדוד
19/02/11
Ashdod-דודשא
םימגדה לכ Sdot yam Regatta
שיוט שדות ים
19/02/11
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Eilat Regatta
שיוט אילת
25-26/02/11
Eilat-תליא
OPT
LAS LAR 4.7
Nahari Regatta
שיוט נהרי
05/03/11
Nahariya-הירהנ
םינשלג Eilat Regatta
שיוט אילת
05/03/11
Eilat-תליא
םינשלג ASA Championship
אליפות אס"א
06-09/03/11
Eilat-תליא
OPT
LAS LAR 4.7
םינשלג
Eilat Memorial- Israel Cup
שיוט הבנים
19-21/03/11
Eilat-תליא
420 Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
19-21/03/11
Tel Aviv-ביבא לת
LAS LAR 4.7 Israel Laser Championship
אליפות ישראל בלייזר
31/03-02/04/11
Nahariya-הירהנ
םימגדה לכ Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
09/04/11
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Spring Regatta-Asaf Asulin Memorial
אביב בתל אביב ע"ש אסף אסולין

Israel Youth Championship

אליפות ישראל לנוער
12-14/04/11
Tel Aviv-ביבא לת
OPT
LAS LAR 4.7
Ashdod Regatta
שיוט אשדוד
23/04/11
Ashdod-דודשא
םימגדה לכ Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
30/04/11
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Sdot yam Regatta
שיוט שדות ים
30/04/11
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Haifa Regatta
שיוט חיפה
30/04/11
Haifa-הפיח
OPT 420
LAS LAR 4.7
North Hapoel Regatta Mendl Memorial
אליפות הפועל צפון ע"ש מנדל
07/05/11
Nahariya-הירהנ
םימגדה לכ Moish Regatta
שיוט מויש
14/05/11
Sdot Yam-םי תודש
OPT 420
LAS LAR 4.7
Amos Regatta
שיוט עמוס
20-21/05/11
Ashdod-דודשא
OPT
LAS LAR 4.7
Akko Walls Regatta
שיוט חומות עכו
28/05/11
Akko-וכע
םימגדה לכ Hapoel Championship
אליפות הפועל
04/06/11
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Caesarea Cup
גביע קיסריה

Israel 420 Championship
420 לארשי תופילא

07-09/06/11
Sdot Yam-םי תודש
OPT
LAS LAR 4.7
Genosar Regatta
שיוט גנוסר
18/06/11
Genosar-רסונג
OPT 420
LAS LAR 4.7
םינשלג
Genosar Memorial
שיוט הבנים
24-25/06/11
Genosar-רסונג
טוילא Women's Match Race Regatta
שיוט דוקרב נשים
16/07/11
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
16/07/11
Tel Aviv-ביבא לת
OPT
LAS LAR 4.7
Genosar Regatta
שיוט גנוסר
20/08/11
Genosar-רסונג
םימגדה לכ Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
27/08/11
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Haifa Regatta
שיוט חיפה
27/08/11
Haifa-הפיח
OPT 420 LAS Israel Teams Championship
אליפות ישראל לקבוצות
17/09/11
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
24/09/11
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Sukot Cup – Israel Cup
גביע סוכות – גביע ישראל

Israel RS:X Championship
RS:X לארשי תופילא

13-15/10/11
Sdot Yam-םי תודש
CAT Israel CAT Championship
אליפות ישראל בקטמרן
21-22/10/11
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Sdot yam Regatta
שיוט שדות ים
29/10/11
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Zfania Carmel Memorial
שיוט ע"ש צפניה כרמל
29/10/11
Tel Aviv-ביבא לת

 

The regattas of 2010 לש םיטוישה

 

םימגד
Classes
Regatta Name טוישה םש םוקמ/ךיראת
Date/Place
OPT 420 470
LAS LAR 4.7
Haifa Winter Regatta – Israel Cup
שיוט החורף בחיפה – גביע ישראל
25-26/12/09
Haifa-הפיח
םימגדה לכ Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
09/01/10
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Sdot yam Regatta
שיוט שדות ים
23/01/10
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Haifa Regatta
שיוט חיפה
13/02/10
Haifa-הפיח
OPT
LAS LAR 4.7
םינשלג
Herzliya Regatta
שיוט הרצליה
13/02/10
Herzliya-הילצרה
םימגדה לכ Ashdod Regatta
שיוט אשדוד
20/02/10
Ashdod-דודשא
םימגדה לכ Sdot yam Regatta
שיוט שדות ים
20/02/10
Sdot Yam-םי תודש
OPT
LAS LAR 4.7
Eilat Memorial- Israel Cup
שיוט הבנים
27/02-01/03/10
Eilat-תליא
420 470 470 Tests series B
Israel 420 Cup
מבחנים 074 סדרה ב'
גביע ישראל 024
05-06/03/10
Tel Aviv-ביבא לת
םינשלג Eilat Regatta
שיוט אילת
06/03/10
Eilat-תליא
םינשלג ASA Championship
אליפות אס"א
08-10/03/10
Eilat-תליא
470 Israel 470 Championship
אליפות ישראל 074
12-14/03/10
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Hapoel Championship
אליפות הפועל
20-21/03/10
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Spring Regatta-Asaf Asulin Memorial
אביב בתל אביב ע"ש אסף אסולין

Israel Youth Championship

אליפות ישראל לנוער
23-25/03/10
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Herzliya Regatta
שיוט הרצליה
03/04/10
Herzliya-הילצרה
טוילא Women's Match Race Regatta
שיוט דוקרב נשים
10/04/10
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Ashdod Regatta
שיוט אשדוד
10/04/10
Ashdod-דודשא
OPT
LAS LAR 4.7
Nahari Regatta
שיוט נהרי
17/04/10
Nahariya-הירהנ
OPT 420 470
LAS LAR 4.7
Haifa Regatta
שיוט חיפה
24/04/10
Haifa-הפיח
םימגדה לכ Sdot yam Regatta
שיוט שדות ים
01/05/10
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
01/05/10
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Amos Regatta
שיוט עמוס
07-08/05/10
Ashdod-דודשא
םימגדה לכ Sdot yam Regatta
שיוט שדות ים
15/05/10
Sdot Yam-םי תודש
LAS LAR 4.7 Israel Laser Championship
אליפות ישראל בלייזר
19-21/05/10
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Caesarea Cup
גביע קיסריה
20-21/05/10
Sdot Yam-םי תודש
LAS LAR 4.7 Moish Regatta
שיוט מויש
29/05/10
Sdot Yam-םי תודש
OPT
LAS LAR 4.7
Akko Walls Regatta
שיוט חומות עכו
05/06/10
Akko-וכע
טוילא Women's Match Race Regatta
שיוט דוקרב נשים
05/06/10
Tel Aviv-ביבא לת
RS:X Israel RS:X Championship
RS:X לארשי תופילא
11-13/06/10
Herzliya-הילצרה
םימגדה לכ Genosar Regatta
שיוט גנוסר
12/06/10
Genosar-רסונג
םימגדה לכ Genosar Memorial
שיוט הבנים
18-19/06/10
Genosar-רסונג
טוילא
םימגדה לכ
Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
26/06/10
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Sdot yam Regatta
שיוט שדות ים
26/06/10
Sdot Yam-םי תודש
420 Israel 420 Championship
420 לארשי תופילא
15-17/07/10
Haifa-הפיח
טוילא Women's Match Race Regatta
שיוט דוקרב נשים
19-20/07/10
Tel Aviv-ביבא לת
420 420 World Championship
420 םלועה תופילא
22-31/07/10
Haifa-הפיח
םימגדה לכ Genosar Regatta
שיוט גנוסר
21/08/10
Genosar-רסונג
םימגדה לכ Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
28/08/10
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Haifa Regatta
שיוט חיפה
28/08/10
Haifa-הפיח
םימגדה לכ North Hapoel Regatta
שיוט הפועל צפון
04/09/10
Nahariya-הירהנ
םימגדה לכ Sukot Cup – Israel Cup
גביע סוכות – גביע ישראל
23-25/09/10
Sdot Yam-םי תודש
OPT 420 LAS Israel Teams Championship
אליפות ישראל לקבוצות
30/09/10
Sdot Yam-םי תודש
CAT Israel CAT Championship
אליפות ישראל בקטמרן
01-02/10/10
Sdot Yam-םי תודש
OPT
LAS LAR 4.7
Mendl Regatta
שיוט מנדל
16/10/10
Nahariya-הירהנ
טוילא Women's Match Race Regatta
שיוט דוקרב נשים
16/10/10
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Sdot yam Regatta
שיוט שדות ים
23/10/10
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Ashdod Regatta
שיוט אשדוד
23/10/10
Ashdod-דודשא
םימגדה לכ Zfania Carmel Memorial
שיוט ע"ש צפניה כרמל
30/10/10
Tel Aviv-ביבא לת
םינשלג Eilat Regatta
שיוט אילת
3/12/10
Eilat-תליא
OPT 420
LAS LAR 4.7
Winter Regatta
שיוט החורף
3-5/12/10
Haifa-הפיח

 

The regattas of 2009 לש םיטוישה

 

םימגד
Classes
Regatta Name טוישה םש םוקמ/ךיראת
Date/Place
OPT 420 470
LAS LAR 4.7 םינשלג
Haifa Winter Regatta – Israel Cup
שיוט החורף בחיפה – גביע ישראל
25-26/12/09
Haifa-הפיח
םימגדה לכ Sdot yam Regatta
שיוט שדות ים
10/01/09
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
10/01/09
Tel Aviv-ביבא לת
םינשלג Michmoret Regatta
שיוט מכמורת
24/01/09
Michmoret-תרומכמ
םינשלג Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
24/01/09
Tel Aviv-ביבא לת
OPT
LAS LAR 4.7
Ashdod Regatta
שיוט אשדוד
31/01/09
Ashdod-דודשא
OPT
LAS LAR 4.7
Sdot yam Regatta
שיוט שדות ים
31/01/09
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Haifa Regatta
שיוט חיפה
14/02/09
Haifa-הפיח
OPT
LAS LAR 4.7
Nahari Regatta
שיוט נהרי
21/03/09
Nahariya-הירהנ
OPT
LAS LAR 4.7
Eilat Regatta
שיוט אילת
07/03/09
Eilat-תליא
OPT
LAS LAR 4.7
Eilat Memorial- Israel Cup
שיוט הבנים – גביע ישראל
09-11/03/09
Eilat-תליא
470 Israel 470 Championship
470-ב לארשי תופילא
09-11/03/09
Tel Aviv-ביבא לת
420 Israel Cup Tel Aviv
גביע ישראל תל אביב
10-11/03/09
Tel Aviv-ביבא לת
םינשלג Eilat Regatta
שיוט אילת
14/03/09
Eilat-תליא
BIC RS:X
םידלי דיחא
ASA Championship
אליפות אס"א
15-18/03/09
Eilat-תליא
470 CAT Sdot yam Regatta
שיוט שדות ים
20-21/03/09
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Hapoel Championship
אליפות הפועל
02/04/09
Tel Aviv-ביבא לת
OPT 420 470 CAT
LAS LAR 4.7
BIC ALO RS:X
Spring Regatta-Asaf Asulin Memorial
שיוט האביב ע"ש אסף אסולין

Israel Youth Championship- Israel Cup

אליפות ישראל לנוער – גביע ישראל
05-07/04/09
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Herzliya Regatta
שיוט הרצליה
25/04/09
Herzliya-הילצרה
םימגדה לכ Haifa Regatta
שיוט חיפה
25/04/09
Haifa-הפיח
םימגדה לכ Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
02/05/09
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Sdot yam Regatta
שיוט שדות ים
02/05/09
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Nahariya Regatta
שיוט נהריה
02/05/09
Nahariya-הירהנ
OPT 420
LAS LAR 4.7 םינשלג
Amos Regatta
שיוט עמוס
15-16/05/09
Ashdod-דודשא
LAS LAR 4.7
CAT
Moish Regatta
שיוט מויש
22-23/05/09
Sdot Yam-םי תודש
OPT 420 470
LAS LAR 4.7 םינשלג
Caesarea Cup
גביע קיסריה
28-29/05/09
Sdot Yam-םי תודש
OPT
LAS LAR 4.7
Akko Walls Regatta
שיוט חומות עכו
06/06/09
Akko-וכע
RS:X Israel Open RS:X Championship
RS:X-ב החותפה לארשי תופילא
04-06/06/09
Tel Aviv-ביבא לת
RS:X Europe RS:X Championship
RS:X-ב הפוריא תופילא
11-20/06/09
Tel Aviv-ביבא לת
OPT 420 470
LAS LAR 4.7 םינשלג
Genosar Memorial- Israel Cup
שיוט הבנים – גביע ישראל
26-27/06/09
Genosar-רסונג
KEEL 1st Women's Match Race Regatta
שיוט דוקרב נשים
04/07/09
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Herzliya Regatta
שיוט הרצליה
11/07/09
Herzliya-הילצרה
םימגדה לכ Ashdod Regatta
שיוט אשדוד
11/07/09
Ashdod-דודשא
םימגדה לכ Sdot yam Regatta
שיוט שדות ים
22/08/09
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Tel Aviv Regatta
שיוט תל אביב
22/08/09
Tel Aviv-ביבא לת
OPT 420
LAS LAR 4.7
Haifa Bay Regatta – Israel Cup
שיוט מפרץ חיפה – גביע ישראל
28-29/08/09
Haifa-הפיח
םימגדה לכ Sdot yam Cup
גביע שדות ים
05/09/09
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Tel Aviv Cup
גביע תל אביב
05/09/09
Tel Aviv-ביבא לת
LAS LAR 4.7 Israel Laser Championship
אליפות ישראל בלייזר
10-12/09/09
Herzliya-הילצרה
OPT 420 LAS Israel Teams Championship
אליפות ישראל לקבוצות
03/10/09
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Israel 420 Championship
Sukot Cup – Israel Cup
420-ב לארשי תופילא
לארשי עיבג – תוכס עיבג
08-10/10/09
Sdot Yam-םי תודש
CAT Israel CAT Championship
אליפות ישראל בקטמרן
16-17/10/09
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Zfania Carmel Memorial
שיוט ע"ש צפניה כרמל
24/10/09
Tel Aviv-ביבא לת
KEEL Women Duel Regatta
שיוט דוקרב נשים
31/10/09
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Mendl Regatta
שיוט מנדל
05/12/09
Nahariya-הירהנ

 

The regattas of 2008 לש םיטוישה

 

םימגד
Classes
Regatta Name טוישה םש םוקמ/ךיראת
Date/Place
םימגדה לכ Israel Cup
לארשי עיבג
01/12/07
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Israel Cup
לארשי עיבג
01/12/07
Sdot Yam-םי תודש
OPT 420 470
LAS LAR 4.7 םינשלג
Haifa Winter Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הפיחב ףרוחה טויש
07-09/12/07
Haifa-הפיח
OPT 420
LAS LAR 4.7
Nahari Memorial – Israel Cup
לארשי עיבג – ירהנ טויש
09/02/08
Nahariya-הירהנ
םינשלג International IYA League – טיישה דוגיא לש תימואלניב הגיל 23/02/08
Eilat-תליא
OPT IYA League – טיישה דוגיא תגיל 23/02/08
Ashdod-דודשא
םינשלג ASA Championship- Israel Cup
לארשי עיבג – א"סא תופילא
25-27/02/08
Eilat-תליא
םימגדה לכ Israel Cup
לארשי עיבג
01/03/08
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Israel Cup
לארשי עיבג
01/03/08
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Israel Cup
לארשי עיבג
01/03/08
Nahariya-הירהנ
םימגדה לכ Israel Cup
לארשי עיבג
08/03/08
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Israel Cup
לארשי עיבג
08/03/08
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Israel Cup
לארשי עיבג
08/03/08
Haifa-הפיח
OPT
LAS LAR 4.7 םינשלג
Eilat Memorial- Israel Cup
לארשי עיבג – םינבה טויש
20-22/03/08
Eilat-תליא
470 Israel Cup 470
470 לארשי עיבג
20-21/03/08
Sdot Yam-םי תודש
420 Israel Cup 420
420 לארשי עיבג
21-22/03/08
Haifa-הפיח
OPT
LAS LAR 4.7
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 29/03/08
Herzliya-הילצרה
470 Israel 470 Championship
470-ב לארשי תופילא
03-05/04/08
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Hapoel Championship – Israel Cup
לארשי עיבג – לעופה תופילא
12/04/08
Tel Aviv-ביבא לת
OPT 420 470
LAS LAR 4.7 םינשלג
CAT תוטכאי
Spring Regatta-Asaf Asulin Memorial
ןילוסא ףסא ש"ע ביבאה טויש
Israel Youth Championship- Israel Cup
לארשי עיבג – רעונל לארשי תופילא
23-25/04/08
Tel Aviv-ביבא לת
OPT IYA League – טיישה דוגיא תגיל 26/04/08
Ashdod-דודשא
LAS LAR 4.7 םינשלג IYA League – טיישה דוגיא תגיל 03/05/08
Tel Aviv-ביבא לת
OPT IYA League – טיישה דוגיא תגיל 03/05/08
Nahariya-הירהנ
LAS LAR 4.7 IYA League – טיישה דוגיא תגיל 17/05/08
Sdot Yam-םי תודש
OPT 420
LAS LAR 4.7 םינשלג
Amos Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – סומע טויש
23-24/05/08
Ashdod-דודשא
RSX Israel NP Championship
דיירפ לינב לארשי תופילא
29-31/05/08
Tel Aviv-ביבא לת
םישנ Israel LAR Championship
לאידר רזיילב לארשי תופילא
29-31/05/08
Sdot Yam-םי תודש
OPT 420
LAS LAR 4.7 םינשלג
Caesarea Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הירסיק טויש
07-08/06/08
Sdot Yam-םי תודש
LAS LAR 4.7 IYA League – טיישה דוגיא תגיל 14/06/08
Nahariya-הירהנ
OPT 420 470
LAS LAR 4.7 םינשלג
Genosar Memorial- Israel Cup
לארשי עיבג – םינבה טויש
20-21/06/08
Genosar-רסונג
OPT 420
LAS LAR 4.7
Haifa Bay Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הפיח ץרפמ טויש
29-30/08/08
Haifa-הפיח
םימגדה לכ Israel Cup
לארשי עיבג
06/09/08
Ashdod-דודשא
םימגדה לכ Israel Cup
לארשי עיבג
06/09/08
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Israel Cup
לארשי עיבג
06/09/08
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Israel Cup
לארשי עיבג
06/09/08
Nahariya-הירהנ
LAS LAR 4.7 Israel LAS Championship
רזיילב לארשי תופילא
11-13/09/08
Tel Aviv-ביבא לת
CAT Israel CAT Championship
ןרמטקב לארשי תופילא
19-20/09/08
Sdot Yam-םי תודש
OPT 420 470
LAS LAR 4.7 םינשלג
Israel 420 Championship
Sukot Cup – Israel Cup
420-ל לארשי תופילא
לארשי עיבג – תוכס עיבג
17-19/10/08
Sdot Yam-םי תודש
OPT 420 LAS Israel Teams Championship
תוצובקל לארשי תופילא
25/10/08
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ Zfania Carmel Memorial – Israel Cup
לארשי עיבג – למרכ הינפצ טויש
01/11/08
Tel Aviv-ביבא לת

 

The regattas of 2007 לש םיטוישה

 

םימגד
Classes
Regatta Name טוישה םש םוקמ/ךיראת
Date/Place
OPT 420 470
LAS LAR 4.7 םינשלג
Haifa Winter Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הפיחב ףרוחה טויש
21-23/12/06
Haifa-הפיח
OPT BIC
LAS LAR 4.7
Nahari Memorial – Israel Cup
לארשי עיבג – ירהנ ש"ע טויש
17/02/07
Nahariya-הירהנ
םינשלג IYA League – טיישה דוגיא תגיל 24/02/07
Eilat-תליא
OPT IYA League – טיישה דוגיא תגיל 24/02/07
Ashdod-דודשא
םינשלג ASA Championship- Israel Cup
לארשי עיבג – א"סא תופילא
25-28/02/07
Eilat-תליא
OPT םינשלג
LAS LAR 4.7
Eilat Memorial- Israel Cup
לארשי עיבג – םינבה טויש
03-05/03/07
Eilat-תליא
420 םינשלג
470
Israel 470 Championship- Israel Cup
לארשי עיבג – 470-ב לארשי תופילא
02-04/03/07
Tel Aviv-ביבא לת
OPT
LAS LAR 4.7
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 17/03/07
Herzliya-הילצרה
םינשלג IYA League – טיישה דוגיא תגיל 17/03/07
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ Hapoel Championship – Israel Cup
לארשי עיבג – לעופה תופילא
27/03/07
Tel Aviv-ביבא לת
OPT 420 470
םינשלג CAT
LAS LAR 4.7
Spring Regatta-Asaf Asulin Memorial
ןילוסא ףסא ש"ע ביבאה טויש
Israel Youth Championship- Israel Cup
לארשי עיבג – רעונל לארשי תופילא
30/03-01/04/07
Tel Aviv-ביבא לת
OPT IYA League – טיישה דוגיא תגיל 21/04/07
Ashdod-דודשא
תוטכי Open Yachts Regatta – חותפ תוטכי טויש 21/04/07
Tel Aviv-ביבא לת
LAS LAR 4.7 IYA League – טיישה דוגיא תגיל 05/05/07
Sdot Yam-םי תודש
OPT
LAS LAR 4.7
Israel Cup
לארשי עיבג
12/05/07
Ashdod-דודשא
CAT 420 Israel Cup
לארשי עיבג
12/05/07
Tel Aviv-ביבא לת
CAT 420 Israel Cup
לארשי עיבג
12/05/07
Sdot Yam-םי תודש
OPT 420 Israel Cup
לארשי עיבג
19/05/07
Sdot Yam-םי תודש
OPT 420 םינשלג
LAS LAR 4.7
Caesarea Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הירסיק טויש
23-24/05/07
Sdot Yam-םי תודש
OPT 420 םינשלג
LAS LAR 4.7
Amos Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – סומע טויש
01-02/06/07
Ashdod-דודשא
OPT IYA League – טיישה דוגיא תגיל 09/06/07
Tel Aviv-ביבא לת
OPT 420 470
LAS LAR 4.7
Genosar Memorial- Israel Cup
לארשי עיבג – םינבה טויש
15-16/06/07
Genosar-רסונג
LAS LAR 4.7 Israel Laser Championship – Israel Cup
לארשי עיבג – רזיילב לארשי תופילא
21-23/06/07
Nahariya-הירהנ
OPT CAT IYA League – Israel Cup
לארשי עיבג- טיישה דוגיא תגיל
30/06/07
Sdot Yam-םי תודש
OPT
LAS LAR 4.7
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 15/07/07
Tel Aviv-ביבא לת
םינשלג IYA League – טיישה דוגיא תגיל 20-21/07/07
Michmoret-תרומכמ
OPT
LAS LAR 4.7
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 11/08/07
Nahariya-הירהנ
OPT
LAS LAR 4.7
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 18/08/07
Ashdod-דודשא
OPT 420
LAS LAR 4.7
Haifa Bay Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הפיח ץרפמ טויש
30-31/08/07
Haifa-הפיח
420 םינשלג
LAS LAR 4.7
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 01/09/07
Tel Aviv-ביבא לת
CAT Israel Cup
לארשי עיבג
01/09/07
Tel Aviv-ביבא לת
CAT Israel Cup
לארשי עיבג
01/09/07
Sdot Yam-םי תודש
CAT Israel CAT Championship
ןרמטקב לארשי תופילא
07-08/09/07
Sdot Yam-םי תודש
RSX 2007 RSX Israel Open Championship
2007 RSX םגדב החותפה לארשי תופילא
06-08/09/07
Michmoret-תרומכמ
420
LAS LAR 4.7
Israel Cup
לארשי עיבג
08/09/07
Tel Aviv-ביבא לת
420 Israel Cup
לארשי עיבג
29/09/07
Sdot Yam-םי תודש
OPT 420 470
LAS LAR 4.7
םינשלג
Israel 420 Championship
Sukot Cup – Israel Cup
420-ל לארשי תופילא
לארשי עיבג – תוכס עיבג
04-06/10/07
Sdot Yam-םי תודש
םינשלג IYA League – טיישה דוגיא תגיל 13/10/07
Tel Aviv-ביבא לת
OPT 420
LAS LAR 4.7
Israel Teams Championship
תוצובקל לארשי תופילא
20/10/07
Haifa-הפיח
OPT 420 םינשלג
LAS LAR 4.7
Zfania Carmel Memorial – Israel Cup
לארשי עיבג – למרכ הינפצ טויש
27/10/07
Tel Aviv-ביבא לת

 

The regattas of 2006 לש םיטוישה

 

םימגד
Classes
Regatta Name טוישה םש םוקמ/ךיראת
Date/Place
OPT 420 470
LAS LAR 4.7 םינשלג
Haifa Winter Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הפיחב ףרוחה טויש
29-31/12/05
Haifa-הפיח
םינשלג IYA League – טיישה דוגיא תגיל 14/01/06
Eilat-תליא
םינשלג ASA Championship- Israel Cup
לארשי עיבג – א"סא תופילא
16-18/01/06
Eilat-תליא
OPT 420
LAS LAR 4.7
Naval Brigade Memorial – Israel Cup
לארשי עיבג – תימיה הגולפה יללח ש"ע טויש
18/02/06
Nahariya-הירהנ
OPT IYA League – טיישה דוגיא תגיל 25/02/06
Haifa-הפיח
NP RSX
470
Israel Neil Pryde Championship
470 Tests
דיירפ לינ לארשי תופילא
470 ןחבמ יטויש
02-04/03/06
Sdot Yam-םי תודש
LAS LAR 4.7 IYA League – טיישה דוגיא תגיל 04/03/06
Ashdod-דודשא
םינשלג IYA League – טיישה דוגיא תגיל 18/03/06
Tel Aviv-ביבא לת
OPT
LAS LAR 4.7
Eilat Memorial- Israel Cup
לארשי עיבג – םינבה טויש
13-15/03/06
Eilat-תליא
420 470
Israel 470 Championship- Israel Cup
לארשי עיבג – 470-ב לארשי תופילא
13-15/03/06
Tel Aviv-ביבא לת
םימגדה לכ
Hapoel Championship- Israel Cup
לארשי עיבג – לעופה תופילא
01/04/06
Tel Aviv-ביבא לת
OPT 420 470
םינשלג CAT
LAS LAR 4.7
Spring Regatta-Asaf Asulin Memorial
ןילוסא ףסא ש"ע ביבאה טויש
Israel Youth Championship- Israel Cup
לארשי עיבג – רעונל לארשי תופילא
09-11/04/06
Tel Aviv-ביבא לת
LAS LAR 4.7 IYA League – טיישה דוגיא תגיל 06/05/06
Haifa-הפיח
OPT 420
LAS LAR
Israel Cup
לארשי עיבג
13/05/06
Nahariya-הירהנ
OPT 420
םינשלג
LAS LAR 4.7
Caesarea Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הירסיק טויש
26-27/05/06
Sdot Yam-םי תודש
MIS
OPT 420 םינשלג
LAS LAR 4.7
Israel Mistral championship
Amos Regatta – Israel Cup
לרטסימב לארשי תופילא
לארשי עיבג – סומע טויש
01-03/06/06
Ashdod-דודשא
OPT 420 470
LAS LAR 4.7
Genosar Memorial- Israel Cup
לארשי עיבג – םינבה טויש
16-17/06/06
Genosar-רסונג
CAT Israel Cup Catamaran
ןרמטק לארשי עיבג
24/06/06
Sdot Yam-םי תודש
OPT IYA League – טיישה דוגיא תגיל 24/06/06
Sdot Yam-םי תודש
םינשלג IYA League – טיישה דוגיא תגיל 14-15/07/06
Eilat-תליא
LAS LAR
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 16/09/06
Nahariya-הירהנ
OPT
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 16/09/06
Tel Aviv-ביבא לת
OPT 420
LAS LAR
Haifa Bay Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הפיח ץרפמ טויש
30/09/06
Haifa-הפיח
CAT Israel Catamaran Championship
ןרמטקל לארשי תופילא
06-07/10/06
Tel Aviv-ביבא לת
OPT 420 470
LAS LAR 4.7
Israel 420 Championship
Sukot Cup – Israel Cup
420-ל לארשי תופילא
לארשי עיבג – תוכס עיבג
11-13/10/06
Sdot Yam-םי תודש
OPT 420 LAS
Israel Teams Championship
תוצובקל לארשי תופילא
21/10/06
Sdot Yam-םי תודש
OPT 420
םינשלג
LAS LAR 4.7
Zfania Carmel Memorial – Israel Cup
לארשי עיבג – למרכ הינפצ טויש
28/10/06
Bat Yam-םי תב

 

The regattas of 2005 לש םיטוישה
םישגדומ ןחבמכ םהל בשחנ טוישהש םימגד

 

םימגד
Classes
Regatta Name טוישה םש םוקמ/ךיראת
Date/Place
OPT 420 470
LAS LAR MIS
Haifa Winter Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הפיחב ףרוחה טויש
10-12/12/04
Haifa-הפיח
OPT 420
LAS LAR 4.7
Nahari Memorial – Israel Cup
לארשי עיבג – ירהנ דוד ש"ע טויש
19/02/05
Nahariya-הירהנ
MIS ALO 5
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 26/02/05
Eilat-תליא
MIS 6.6
ALO 5/4.7
ASA Championship- Israel Cup
לארשי עיבג – א"סא תופילא
28/02-02/03/05
Eilat-תליא
MIS 7.4
Israel Mistral Championship
לרטסימב לארשי תופילא
28/02-02/03/05
Eilat-תליא
LAS LAR 4.7
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 05/03/05
Ashdod-דודשא
OPT
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 12/03/05
Haifa-הפיח
MIS ALO 5
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 19/03/05
Michmoret-תרומכמ
OPT
LAS LAR 4.7
Eilat Memorial- Israel Cup
לארשי עיבג – םינבה טויש
24-26/03/05
Eilat-תליא
420 470
Israel 470 Championship- Israel Cup
לארשי עיבג – 470-ב לארשי תופילא
24-26/03/05
Tel Aviv-ביבא לת
470
Test Races 470 ןחבמ יטויש 08-09/04/05
Sdot Yam-םי תודש
םימגדה לכ
Hapoel Championship- Israel Cup
לארשי עיבג – לעופה תופילא
16/04/05
Tel Aviv-ביבא לת
OPT 420 470
MIS ALO
CAT
LAS LAR 4.7
Spring Regatta-Asaf Asulin Memorial
ןילוסא ףסא ש"ע ביבאה טויש
Israel Youth Championship- Israel Cup
לארשי עיבג – רעונל לארשי תופילא
26-28/04/05
Tel Aviv-ביבא לת
LAS LAR 4.7
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 07/05/05
Haifa-הפיח
OPT 420
LAS LAR
Israel Cup – לארשי עיבג 14/05/05
Ashdod-דודשא
OPT 420
MIS ALO
LAS LAR 4.7
Caesarea Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הירסיק טויש
27-28/05/05
Sdot Yam-םי תודש
CAT
Israel Cup – לארשי עיבג 04/06/05
Sdot Yam-םי תודש
םינשלג
ALO MIS
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 04/06/05
Sdot Yam-םי תודש
OPT 420
LAS LAR 4.7
Israel Laser Championship
Israel LAR Women Champ. – Israel Cup
רזיילב לארשי תופילא
לארשי עיבג – םישנל LAR-ב לארשי תופילא
11-13/06/05
Nahariya-הירהנ
OPT 420 470
LAS LAR 4.7
Genosar Memorial- Israel Cup
לארשי עיבג – םינבה טויש
24-25/06/05
Genosar-רסונג
OPT
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 02/07/05
Tel Aviv-ביבא לת
םינשלג
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 23/07/05
Tel Aviv-ביבא לת
OPT
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 20/08/05
Haifa-הפיח
OPT LAS CAT
Israel Cup – לארשי עיבג 27/08/05
Sdot Yam-םי תודש
OPT LAS CAT
Israel Cup – לארשי עיבג 27/08/05
Tel Aviv-ביבא לת
OPT
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 10/09/05
Sdot Yam-םי תודש
CAT
Israel Catamaran Championship
ןרמטקל לארשי תופילא
09-10/09/05
Sdot Yam-םי תודש
LAS LAR
IYA League – טיישה דוגיא תגיל 17/09/05
Tel Aviv-ביבא לת
OPT 420 LAS
Israel Teams Championship
תוצובקל לארשי תופילא
24/09/05
Ashdod-דודשא
OPT 420
םינשלג
LAS LAR 4.7
Zfania Carmel Memorial – Israel Cup
לארשי עיבג – למרכ הינפצ טויש
15/10/05
Bat Yam-םי תב
OPT 420 470
MIS
LAS LAR 4.7
Israel 420 Championship
Sukot Cup – Israel Cup
420-ל לארשי תופילא
לארשי עיבג – תוכס עיבג
21-23/10/05
Sdot Yam-םי תודש
Neil Pryde ינשלג
Israel Neil Pryde Championship
דיירפ לינל לארשי תופילא

Michmoret-תרומכמ

 

The regattas of 2004 לש םיטוישה

 

Regatta Name טוישה םש םוקמו םיכיראת
Dates & Place
Haifa Winter Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הפיחב ףרוחה טויש
24-26/12/03
Haifa-הפיח
Israel 470 Championship
470-ב לארשי תופילא
29-31/01/04
Tel Aviv-ביבא לת
David Nahari Memorial Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – ירהנ דוד ש"ע טויש
21/02/04
Nahariya-הירהנ
19th International ASA Windsurfing Championship
Israel Cup
שרפמ ינשלגב 19-ה תימואלניבה .א.ס.א תופילא
לארשי עיבג
29/02-03/03/04
Eilat-תליא
Eilat Memorial Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – םינבה טויש
06-08/03/04
Eilat-תליא
Israel Cup
לארשי עיבג
27/03/04
Herzliya-הילצרה
Hapoel Championship – Israel Cup
לארשי עיבג – לעופה תופילא
03/04/04
Tel Aviv-ביבא לת
Tel Aviv Spring Regatta Asaf Asulin Memorial
Israel Youth Championship – Israel Cup
ןילוסא ףסא ש"ע ביבאה טויש
לארשי עיבג-רעונל לארשי תופילא
08-10/04/04
Tel Aviv-ביבא לת
Israel Laser & Women Laser Radial Championship
Israel Cup
םישנל לאידר רזיילבו רזיילב לארשי תופילא
לארשי עיבג
22-24/04/04
Ashdod-דודשא
Israel Mistral Championship – Israel Cup
לארשי עיבג – לרטסימב לארשי תופילא
20-22/05/04
Michmoret-תרומכמ
Caesarea Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הירסיק טויש
25-26/05/04
Sdot Yam-םי תודש
Israel Cup
לארשי עיבג
12/06/04
Sdot Yam/Tel Aviv
ביבא לת/םי תודש
Genosar Memorial Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – םינבה טויש
18-19/06/04
Genosar-רסונג
Israel Cup
לארשי עיבג
10/07/04
Tel Aviv-ביבא לת
Israel Catamaran Cup
ןרמטקב לארשי עיבג
24/07/04
Sdot Yam/Tel Aviv
ביבא לת/םי תודש
Israel CAT Championship
ןרמטקב לארשי תופילא
17-18/09/04
Tel Aviv-ביבא לת
Israel Teams Championship
תוצובקל לארשי תופילא
30/09/04
Sdot Yam-םי תודש
Israel Catamaran Cup
ןרמטקב לארשי עיבג
30/09/04
Sdot Yam/Tel Aviv
ביבא לת/םי תודש
Israel 420 Championship – Israel Cup
תוכוס עיבג-לארשי עיבג-420-ב לארשי תופילא
06-08/10/04
Sdot Yam-םי תודש
Israel Cup – Zfanya Carmel
למרכ הינפצ – לארשי עיבג
11/09/04
Bat Yam-םי תב

 

The regattas of 2003 לש םיטוישה

 

 

Regatta Name טוישה םש םוקמו םיכיראת
Dates & Place
Haifa Winter Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הפיחב ףרוחה טויש
05-07/12/02
Haifa-הפיח
Israel 470 Championship
470-ב לארשי תופילא
30/01-01/02/03
Tel Aviv-ביבא לת
David Nahari Memorial Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – ירהנ דוד ש"ע טויש
01/03/03
Nahariya-הירהנ
18th International ASA Windsurfing Championship
שרפמ ינשלגב 18-ה תימואלניבה .א.ס.א תופילא
03-05/03/03
Eilat-תליא
Eilat Memorial Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – םינבה טויש
17-19/03/03
Eilat-תליא
Mistral Regatta-Test for 7.4 – Israel Cup
לארשי עיבג – 7.4-ב םינחבמ – לרטסימב תופילא
05/04/03
Sdot Yam-םי תודש
Israel Cup
לארשי עיבג
12/04/03
Herzliya-הילצרה
Hapoel Championship – Israel Cup
לארשי עיבג – לעופה תופילא
19/04/03
Tel Aviv-ביבא לת
Tel Aviv Spring Regatta-Israel Youth Championship
Israel Cup
לארשי עיבג-רעונל לארשי תופילא-ביבא לתב ביבא
20-22/04/03
Tel Aviv-ביבא לת
Ashdod Regatta in memory of Amos Liberman
Israel Cup
לארשי עיבג – ןמרביל סומע ש"ע דודשא טויש
03/05/03
Ashdod-דודשא
Israel Laser Championship
רזיילב לארשי תופילא
15-17/05/03
Haifa-הפיח
Haifa Bay Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הפיח ץרפמ טויש
16-17/05/03
Haifa-הפיח
Caesarea Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הירסיק טויש
06-07/06/03
Sdot Yam-םי תודש
Genosar Memorial Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – םינבה טויש
20-21/06/03
Genosar-רסונג
Israel Cup
לארשי עיבג
05/07/03
Michmoret-תרומכמ
Israel Teams Championship & Israel Cup for CAT
ןרמטקב לארשי עיבגו תוצובקל לארשי תופילא
04/10/03
Sdot Yam-םי תודש
Israel CAT Championship
ןרמטקב לארשי תופילא
10-11/10/03
Tel Aviv-ביבא לת
Israel Mistral & 420 Championship – Israel Cup
תוכוס עיבג-לארשי עיבג-420-ב,לרטסימב לארשי תופילא
15-17/10/03
Sdot Yam-םי תודש
Israel Cup – Zfanya Carmel
למרכ הינפצ – לארשי עיבג
25/10/03
Bat Yam-םי תב
Haifa Winter Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הפיחב ףרוחה טויש
24-26/12/03
Haifa-הפיח

 

The regattas of 2002 לש םיטוישה

 

Regatta Name טוישה םש Dates םיכיראת Place םוקמ
Eilat Memorial Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – םינבה טויש
25-27/02/2002 Eilat – תליא
17th International ASA Windsurfing Championship
שרפמ ינשלגב 17-ה תימואלניבה .א.ס.א תופילא
03-06/03/2002 Eilat – תליא
Israel Cup
לארשי עיבג
15-16/03/2002 Herzliya – הילצרה
Israel Youth Championship – Israel Cup
לארשי עיבג – רעונל לארשי תופילא
04-06/04/2002 Tel Aviv – ביבא לת
Israel Cup for CAT
ןרמטקב לארשי עיבג
19-20/04/2002 Tel Aviv – ביבא לת
Caesarea Cup – Israel Cup
לארשי עיבג – הירסיק עיבג
03-04/05/2002 Sdot Yam – םי תודש
Israel Laser Championship – Israel Cup
לארשי עיבג – רזיילב לארשי תופילא
16-18/05/2002 Nahariya – הירהנ
Israel Mistral Championship & Genosar Memorial Regatta
םינבה טוישו לרטסימב לארשי תופילא
13-15/06/2002 Genosar – רסונג
Teams Championship
תוצובק תופילא
29/06/2002 Sdot Yam – םי תודש
Israel Cup for CAT
ןרמטקב לארשי עיבג
29/06/2002 Sdot Yam – םי תודש
Israel Cup – Zfanya Carmel
למרכ הינפצ – לארשי עיבג
14/09/2002 Bat Yam – םי תב
Israel 420 Championship – Israel Cup
לארשי עיבג – 420-ב לארשי תופילא
26-28/09/2002 Sdot Yam – םי תודש
Israel CAT Championship
ןרמטקב לארשי תופילא
04-05/10/2002 Tel Aviv – ביבא לת
Israel 470 Championship
470-ב לארשי תופילא
24-26/10/2002 Tel Aviv – ביבא לת
Haifa Winter Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הפיחב ףרוחה טויש
05-07/12/2002 Haifa – הפיח

 

The regattas of 2001 לש םיטוישה

 

Regatta Name טוישה םש Dates םיכיראת Place םוקמ
16th International ASA Windsurfing Championship
שרפמ ינשלגב 16-ה תימואלניבה .א.ס.א תופילא
19-22/02/2001 Eilat – תליא
Eilat Memorial Regatta
םינבה טויש
08-10/03/2001 Eilat – תליא
Israel Youth Championship – Israel Cup
לארשי עיבג – רעונל לארשי תופילא
12-14/04/2001 Tel Aviv – ביבא לת
Caesarea Cup – Israel Cup
לארשי עיבג – הירסיק עיבג
11-12/05/2001 Sdot Yam – םי תודש
Israel Laser Championship & Genosar Memorial Regatta
םינבה טוישו רזיילב לארשי תופילא
25-27/05/2001 Genosar – רסונג
Teams Championship
תוצובק תופילא
16/06/2001 Sdot Yam – םי תודש
Israel Mistral Championship
לרטסימב לארשי תופילא
19-21/07/2001 Michmoret – תרומכמ
Israel Cup – Zfanya Carmel
למרכ הינפצ – לארשי עיבג
22/09/2001 Bat Yam – םי תב
Hapoel Championship – Israel Cup
לארשי עיבג – לעופה תופילא
28-29/09/2001 Tel Aviv – ביבא לת
Israel 420 Championship – Israel Cup
לארשי עיבג – 420-ב לארשי תופילא
4-6/10/2001 Sdot Yam – םי תודש
Israel CAT Championship
ןרמטקב לארשי תופילא
12-13/10/2001 Tel Aviv – ביבא לת
Israel Youth 470 & Mistral Championship
לרטסימבו 470-ב רעונל לארשי תופילא
18-20/10/2001 Tel Aviv – ביבא לת
Israel 470 Championship
470-ב לארשי תופילא
25-27/10/2001 Tel Aviv – ביבא לת
Haifa Regatta – Israel Cup
לארשי עיבג – הפיח טויש
14-16/12/2001 Haifa – הפיח